Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tablet, notebook lub konsola za złotówkę w świątecznej ofercie Vectry

Tablet, notebook lub konsola za złotówkę w świątecznej ofercie Vectry

LuiN 20 Listopada 2012 09:50

0 0
Osoby, które zdecydują się na ofertę Vectry przed świętami, mają możliwość otrzymania atrakcyjnych urządzeń tylko za 1 zł. Są nimi tablet, notebook lub konsola Xbox z sensorem Kinect.

huawei ideos s7 slim Tablet Huawei Ideos S7 Slim z nawigacją GPS i przydatnym uchwytem na szybę samochodową, netbook ACER Aspire One D270 z systemem operacyjnym Windows, konsola Xbox 360 250 GB z sensorem Kinect - to urządzenia dostępne za 1 złotówkę dla wszystkich, którzy zdecydują się teraz na skorzystanie z oferty Vectry:

vectra

Oferta promocyjna jest limitowana i będzie trwać do wyczerpania zapasów.




Źródło tekstu: Vectra     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • 0

    1. ~koszalin  2012-11-20 10:35:19  host: apn-188-125-60-197.dynamic.lte.plus.pl

    oplaca sie? orientuje sie ktos ?

  • 0

    2. ~koszalin  2012-11-20 10:36:14  host: apn-188-125-60-197.dynamic.lte.plus.pl

    umowa na rok? na 2 ?

  • 1

    3. ~gosc  2012-11-20 10:39:37  host: 87-207-24-40.dynamic.chello.pl

    Jeśli się nic nie zmieniło to będzie to 36 miesięcy. Niestety.

  • 1

    4. ~D  2012-11-20 10:48:35  host: 62-233-216-82.rako-lan.pl

    NIE OPŁACA SIED

  • 0

    5. ~Karoa 1991  2012-11-20 10:58:06  host: 85.219.163.130

    hejka;) ej oplaca sie to? bo moj chlopak zaintertesowany konsola i nie wiem czy to ma sens czy lepiej za kase kupic...

  • 0

    6.  2012-11-20 12:19:26

    Trochę słaby wybór zważywszy na brak opcji TV + Internet oraz brak przepływności powyżej 20Mb/s.

  • 0

    7. ~Karola1991  2012-11-20 12:35:24  host: 85.219.163.130

    dokldnie. albo jedno albo drugie;/ i umowa na ile?

  • 0

    9. ~Karola1991  2012-11-20 12:39:50  host: 85.219.163.130

    czyli lepiej skorzystac z opjci Play z konsola? nie sadze zeby to byl dobry pomysl

  • 1

    10. ~Karoa 1991  2012-11-20 12:42:06  host: 85.219.163.130

    a co to za roznica jak zaczynam zdanie. a to chyba nomalnie,ze chce sie kogos poradzic,skoro sie nie znam. a skoro nie znasz odpowiedzi to po co sie udzielac nie w temacie

  • 1

    11. ~marko  2012-11-20 12:58:24  host: 85.219.163.130

    ja uwazam ze konsole nie sa przeznaczone tylko dla chlopców ale dla mezczyzn tez jak najbardziej:]

  • -1

    12. ~mariusz  2012-11-20 13:13:33  host: adhl183.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dla mężczyzn konsole? chyba dla niedojrzałych albo infantylnych

  • 1

    13. ~Tomek  2012-11-20 13:28:37  host: 85.219.163.130

    Mam 25 lat,gram na konsoli i wcale sie tego nie wstydze

  • 1

    14.  2012-11-20 13:39:10

    @8 Nie obrażaj innych, a co do wieku i grania na konsoli to jakie ma to znaczenie ? Każdy ma swój sposób na spędzanie wolnego czasu, rozrywkę, hobby. Na zachodzie bardzo dużo dorosłych osób gra, to spora grupa odbiorców tego typu treści, producenci to wiedzą i wykorzystują, bo to osoby z własnymi pieniędzmi, a nie dzieci które proszą się rodziców. Jeśli to jego kasa, jego czas to również to jego sprawa co robi. Co do oferty to 90zł za 10MB to dużo. za 10MB za rok zapłacisz 54żł, na dwa lata 49zł, jak dołożysz 1GB to będzie 79 lub 69zł. Płacąc 20zł więcej przez 36 miesięcy zapłacisz ponad 700zł za tablet lub netbooka. Sama telewizja to 45zł, a tutaj 104zł więc ponad 50zł więcej. 50zł x 36 miesięcy da nam ~ ponad 2000zł. 20MB kosztuje na rok 59zł, na dwa lata 54zł, tutaj 89zł, czyli za Xboxa zapłacisz ~ 1200zł. Czy się opłaca ? To jak spłata Xboxa w ratach, lepiej chyba kupić używanego w dobrym stanie albo samemu trochę taniej da się wyrwać.

  • 0

    15. ~Karoa 1991  2012-11-20 13:53:34  host: 85.219.163.130

    dzieki;) jeszcze sie zorientuje co proponuja inni.chociaz nie sadze zeby bylo to korzystniejsze od zakupu na wolnym rynku

  • 1

    16. ~  2012-11-20 15:05:16  host: ivb90.internetdsl.tpnet.pl

    @8 tu się kolego mylisz bowiem to xbox kinect, dużo lepsze rozwiązanie niż np. siedzenie przed internetem i wyzywanie innych.. to akurat robisz Ty :)spalasz kalorie natomiast przy komputerze wybacz nie :}

  • 0

    17. ~KS  2012-11-21 22:44:51  host: 088156029016.olsztyn.vectranet.pl

    A ja rezygnuję z Vectry :) Zostawię sobie tylko net. Konsola... no sorry, w domu trzeba porobić, a nie gnić w fotelu. Grafikę 3D i takie tam, mam w realnej rzeczywistości, jak ktoś wie, co to znaczy. Wystarczy że ocenię odległość i rzucę papierkiem do kosza. Hah.

Dodaj swoją opinię