Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tablet HTC Jetstream w AT&T w astronomicznej cenie

Tablet HTC Jetstream w AT&T w astronomicznej cenie

Q! 1 Września 2011 11:46

0 0

htc jetstream4. września w ofercie amerykańskiego AT&T pojawi się 10,1-calowy tablet HTC o nazwie Jetstream. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby jego cena wraz z dwuletnią umową z operatorem nie była aż tak wysoka.

HTC Jetstream zaoferuje ekran o przekątnej 10,1 cala i rozdzielczości WXGA (1280 x 768 pikseli). Wbudowany aparat o rozdzielczości 8 Mpix wyposażony będzie dodatkowo w diodę LED.

Transmisja danych realizowana ma być poprzez technologię LTE. Pozostałe multimedialne możliwości urządzenia to m.in. gniazdo na karty pamięci microSDHC (do 32 GB) oraz kamera 1,3 Mpix do wideorozmów. Urządzenie pracować będzie pod kontrolą systemu Android 3.1 Honeycomb z nakładką graficzną SenseUX dla tabletów.




Za napęd tabletu odpowiadać będzie dwurdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon o częstotliwości 1,5 Ghz. Zasilać go będzie ogniwo o pojemności 7300 mAh, które zmieści się w obudowie o wymiarach 251 x 178 x 13 mm i masie 709 gramów.

Cena urządzenia? Przy podpisaniu z operatorem dwuletniej umowy trzeba będzie za niego wyłożyć 700 dolarów bez 1 centa. Zakup tabletu bez umowy wiązać się będzie z koniecznością rozstania się z 850 dolarami, także bez 1 centa.

Źródło tekstu: at&t     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • 0

    1. ~ZICO  2011-09-01 11:48:06  host: user-46-112-53-111.play-internet.pl

    To już lepiej chyba kupić bez umowy.

  • 0

    2. ~Jacek  2011-09-01 12:01:42  host: 217067205130.itsa.net.pl

    Z umową, czy bez, cena jest kosmiczna. Biorąc pod uwagę ipady, galaxy taby, nawet Xoom jest tańszy, a jest uważany za jeden z droższych sprzętów.

  • 0

    3. ~  2011-09-01 12:11:57  host: v09-15.opera-mini.net

    Co za cena! Jeśli HTC myśli że dużo osób będzie kupowało Jetstrema to się grubo myli.

  • 0

    4. ~quattro-SIM  2011-09-01 12:31:50  host: v12-15.opera-mini.net

    Widocznie w HTC po ostatnich sukcesach na rynku oraz wzroście zysków prezesikom uderzyła sodówka do głowy i zaczynają bawić się w Apple ;-/ Że niby teraz to HTC też ma być takie ekskluzywne i prestiżowe, więc każe sobie za to płacić ekstra dodatki - "od luksusu", "od prestiżu", "od ekskluzywności" no i "od zaje...fajności ogólnej" ;-D No bo dodatek "od emejzingu" jest chyba opatentowany przez Apple ;-p Widać, że niektóre firmy - jak ich klienci za dobrze traktują - to zaczynają szaleć z marżami. Także Samsung, któremu coraz lepiej się powodzi na rynku i odnotowuje rosnące zyski zaczyna ewoluować z producenta telefonicznej taniochy do wytwórcy modnych i drogich gadżetów - żeby jeszcze chociaż poprawili jakość materiałów i wykonania, bo to co występuje nawet w ich flagowych produktach (np. I9000) woła o pomstę do nieba ;-)

  • 0

    5. ~  2011-09-01 12:59:42  host: z46-14.opera-mini.net

    marketingowcy sie znalezli... To jest jedno z pierwszych uzadzen (o ile nie pierwsze) ktore obsluguje technologie LTE zainteresowanie ta technologia jest olbrzymie wiec uzadzenia by sie swietnie sprzedawaly nawet gdyby kosztowaly 1500$ co to jest 700$ dla kogos w kraju gdzie srednia zarobkow to 2000$ nie miezcie ich swoja miara nie wy jestescie grupa docelowa

  • 1

    6.  2011-09-01 13:47:53

    HTC drogie i awaryjne. Mój Hero mnie denerwuje. Olewanie klientów po zakupieniu ich produktów.

  • 0

    7. ~quattro-SIM  2011-09-01 13:58:30  host: v12-15.opera-mini.net

    Ad 5.: "marketingowcy sie znalezli..." rozumiem, że piszesz to o sobie. Ja zatem dodam dokończę twój tekst: "...od siedmiu boleści" - teraz pasuje do twojej wiedzy marketingowej jak ulał ;-) Piszesz, że niby zainteresowanie ta technologią LTE jest olbrzymie?? Ciekawe skąd masz takie dane - pewnie wyssałeś je z palca ;-) Zainteresowanie LTE to może jest spore w kręgu ludzi związanych z telekomunikacją oraz wśród części osób odwiedzających portale o tematyce telekomunikacyjnej. W społeczeństwie i wśród potencjalnych klientów znajomość technologii telekomunikacyjnych, ich rozróżnianie, a tym bardzie co ze sobą niosą jest delikatnie mówiąc niewielkie - dlatego na przykład taki Play może praktycznie bezkarnie nazywać oferowane technologie trzeciej generacji dumną nazwą 4G (myślę to o reakcji klientów, rynków i otoczenia firmy, z nie karach nakładanych przez upoważnione instytucje i urzędy regulacyjne). Na świecie jest podobnie - o czym świadczy upomnienie przez ITU operatorów w USA, że delikatnie mówiąc nadużywają terminu 4G (w domyśle oszukują swoich klientów). Jeśli chodzi o twoje pseudo-analizy: zdolności nabywczej zagranicznych klientów (nie sprecyzowałeś w jakim kraju), ich świadomości co do siły nabywczej ich pieniędzy, planowania wydatków, skłonności do przepłacania itd. to może tak łaskawie podzielisz się tą "naukową metodą", którą w nich zastosowałeś oraz źródłami danych ;-) A tak na marginesie to niedawne badania z pogranicza ekonomii, socjologi i psychologii dowiodły, że mówiąc w skrócie - im ktoś ma więcej pieniędzy to rośnie u niego tendencja do racjonalizacji wydatków, spada skłonność do rozrzutności oraz zwiększa się ostrożność przy inwestowaniu środków.

  • 0

    8. ~  2011-09-01 14:00:04  host: 217067217250.itsa.net.pl

    @5 W Polsce średnia to 3600 PLN, czyli tablety za 1200 powinny się świetnie sprzedawać? Wątpię.

  • 0

    9.  2011-09-01 14:43:44

    Nie jestem jakoś przekonany czy w takim tablecie przewaga LTE nad zwykłym HSDPA będzie aż tak zauważalna.

  • 0

    10. ~edward  2011-09-02 03:55:13  host: caresa.static.korbank.pl

    Cena z kosmosu, wątpię żeby cieszył się powodzeniem. Nawet gdybym chciał kupić tablet to nie wydałbym nań nie więcej niż 1500zł.

  • 0

    11. ~  2011-09-02 08:47:42  host: 212.160.172.70

    a ja na tablet nie wydalbym wiecej niz 600 bez grosza.

  • 0

    12. ~  2011-09-02 09:55:45  host: z09-10.opera-mini.net

    Cena 700$, czyli 1400 zł chcą za tego tableta, przy obecnym kursie dolara 2.01zł. Tak dużo ? A za produkty Aplle snoby płacą powyżej 1500zł i jest dobrze ?! Telefony powyżej 1500zł to wyzysk człowieka przez człowieka w biały dzień przy wsparciu komponentów z napisem Made in China. Cena 700$, czyli 1400 zł chcą za tego tableta, przy obecnym kursie dolara 2.01zł. Tak dużo ? A za produkty Aplle snoby płacą powyżej 1500zł i jest dobrze ?! Telefony powyżej 1500zł to wyzysk człowieka przez człowieka w biały dzień przy wsparciu komponentów z napisem Made in China.

  • 0

    13. ~  2011-09-02 10:00:21  host: 217067217250.itsa.net.pl

    1 U.S. dollar = 2.91270054 Polish zloty

  • 0

    14. ~Kantor ;-)  2011-09-02 13:43:58  host: static-81-219-63-80.devs.futuro.pl

    do 12. Jak ty masz Dolary amerykańskie po kursie: 2,01 zł za jednego USD to jak od razu kupuje od ciebie dowolną ich ilość! ;-)

  • 0

    15. ~Kantor ;-)  2011-09-02 13:47:08  host: static-81-219-63-80.devs.futuro.pl

    do 12. Oczywiście im więcej masz tych USD po 2,01 zł tym lepiej! ;-)

  • 0

    16.  2011-09-02 18:10:13

    no ale design... rewelacja :)

Dodaj swoją opinię