Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tablet Dual SIM Lenovo IdeaTab 2107 dostępny w Polsce

Tablet Dual SIM Lenovo IdeaTab 2107 dostępny w Polsce

LuiN 20 Listopada 2012 13:17

0 0

IdeaTab 2107 to odpowiedź Lenovo na falę tanich, 7-calowych tabletów. Urządzenie nie może pochwalić się topowymi wynikami w benchmarkach, ma natomiast dwa gniazda na karty SIM i baterię wytrzymującą 10 godzin pracy.

lenovo ideatab a2107a lenovo ideatab a2107a lenovo ideatab a2107a

Tablet waży 400 gramów i ma 11,5 mm grubości. Konstrukcja opiera się o procesor MediaTek 6575 Cortex A9, taktowany zegarem 1 GHz i 512 MB pamięci RAM w wersji Wi-Fi lub 1 GB pamięci RAM w wersji 3G.

7-calowy ekran TFT LCD ma pojemnościowy panel dotykowy i rozdzielczość 1024 x 600 pikseli. Urządzenie występuje w trzech wariantach wielkości pamięci wewnętrznej: 4, 8 lub 16 GB, wszystkie do tego dysponują gniazdem microSD. Nie zabrakło przedniej kamerki 2 Mpix oraz tylnej 3 Mpix, Wi-Fi b/g/n, Bluetootha w wersji 4.0, radia FM, jak i GPS-u.




Według danych producenta, urządzenie pozwala na 10 godzin przeglądania Internetu przy użyciu łączności Wi-Fi. Nowy Lenovo pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android Ice Cream Sandwich 4.0.

Do sklepu internetowego Agito.pl Lenovo IdeaTab 2107 trafił w najwyżej wersji - z 16 GB pamięci wewnętrznej, 1 GB pamięci RAM i podwójnym gniazdem na karty SIM (jedno z obsługą łączności 3G). Za urządzenie o tej specyfikacji zapłacić trzeba 999 zł.

Źródło tekstu: Agito, wł     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 1

    1.  2012-11-20 13:37:33

    Cena 999 zł stanowczo za wysoka(z wyświetlaczem 10",akceptowalna).

  • 3

    2. ~kk  2012-11-20 13:42:38  host: bnf143.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Na co w tablecie dualsim ??

  • 1

    3.  2012-11-20 13:43:05

    mi by wystarczył tablet 7 lub 10 cali z jednym wyjściem na kartę sim ale w rozsądnej cenie. 99% tabletów "DAJE MOŻLIWOŚĆ" podpięcia modemu przez USB co jest koszmarem podczas korzystania. Może ktoś zna jakiś dobry i tani model z wbudowanym modemem?

  • 3

    4. ~mobile4you  2012-11-20 13:53:14  host: bc02.pwc.ca

    Tablet z jednordzeniowym procesorem za tyle? Przynajmniej rok spóźnienia.

  • 1

    5. ~mobile4you  2012-11-20 14:06:55  host: bc02.pwc.ca

    @pawel_m: w tej chwili jest Samsung Galaxy Tab 2 7", za chwilę będzie KIANO Core 10.1 3G oraz Nexus 7 3G.

  • 1

    6. ~ziutasek  2012-11-20 14:25:53  host: cmj131.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jak ceny się znormalizują do około 700 zł to będzie całkiem fajna propozycja do np. OFnK.

  • 1

    7.  2012-11-20 14:58:19

    widzial ktos moze specyfikacje modemu w tym tablecie? 3G na 2100 czy rowniez na 900? i jakiej klasy modem? ciekawe czy beedzie wspolpracowal z Aero2...

  • 0

    9. ~mkkot  2012-11-20 15:36:33  host: user-94-254-149-13.play-internet.pl

    W końcu tablet z 3G!

  • 1

    10. ~ja :)  2012-11-20 16:16:08  host: 89-68-144-208.dynamic.chello.pl

    Ja mam pytanie takie "obok". Czy ktoś wie dlaczego tablety z dvb-t są tylko w wersji 7 cali w rozdzielczości 800x480? Dlaczego nie ma 10?!

  • 1

    11. ~  2012-11-20 17:46:59  host: v40-12.opera-mini.net

    poco przeplacac za markę skoro są tańsze supertablet.pl/373,snakelab-s-705-3g.html

  • 1

    12. ~bre  2012-11-20 19:01:54  host: acgc245.neoplus.adsl.tpnet.pl

    1) to ma dwa rdzenie po 1GHz 2) czemu dwa simy? bo mtk6575 jest najpopularnieszym chinskim chipsetem wsadzanym do chinskich telefonow gdzie dualsim jest standardem wiec po co mieli go wykastrowac 3) w tej cenie gdyby byla lepsza rozdzialka i 1GB ramu nie bylo by tragedii a tak jest slabo

  • 0

    13. ~  2012-11-20 23:21:01  host: V34-03.opera-mini.net

    ten snake to 1 rdzeniowy jest niestety wiec praktycznie to samo co lenovo z tym ze tanszy.

  • 0

    14. ~mobile4you  2012-11-21 08:24:58  host: bc02.pwc.ca

    @mkkot,nie widziałeś jeszcze tabletów z 3G?

  • 0

    15.  2012-11-21 09:02:09

    re 5. ~mobile4you: dzięki za info ale szukam "czegoś tańszego" co ma bardziej służyć tylko do podstawowych rzeczy: oglądanie filmów avi w pociągu i sprawdzanie poczty i stron www. Mega grafiki nie potrzebuję, grał na tym tez nie będę. Tablem to ma być zastępstwo smartfona na ktorym teraz działam tylko z większym wyświetlaczem :)

  • 0

    16. ~HD  2012-11-21 11:55:15  host: 89-71-32-107.dynamic.chello.pl

    Powie ktoś po co dwa gniazda sim?I dlaczego tylko jedno obsługuje 3g a drugie co obsługuje?

  • 0

    17. ~chyba  2012-11-21 19:12:47  host: user-5-173-243-92.play-internet.pl

    'drugie' obsługuje zapewne łączność głosową po gsm

  • 0

    18. ~hens  2012-11-22 10:08:16  host: 46.238.221.17

    Za piękne aby było prawdziwe. A już myślałem że to alternatywa do 7" BB jako przyzwoity komunikator z 3G. W newsie jedno; >Nie zabrakło przedniej kamerki 2 Mpix oraz tylnej 3 Mpix< a w sklepie zasadzka i specyfikacja od macochy ! Główna kamera 2 Mpix a nad ekranem do Skype 0,3 Mpix. Takie parametry video w komunikatorze w 2012 to nieporozumienie. Dobrze że chociaż 1GB RAMu się zgadza.

Dodaj swoją opinię