Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości T-Truck ruszył w Polskę

T-Truck ruszył w Polskę

WitekT 6 Maja 2013 17:23

3 7

T-Mobile Truck ruszył w Polskę. W multimedialnej ciężarówce prezentowane będą mobilne usługi i najnowsze produkty i rozwiązania dostępne w sieci. Organizatorzy przedsięwzięcia zaplanowali liczne atrakcje, konkursy, darmowy hotspot, a także pokazy urządzeń mobilnych i nowych możliwości zmodernizowanej sieci bezprzewodowego Internetu.

T-Mobile Truck to mobilny salon sieci T-Mobile, który z początkiem maja wyruszył w podróż po Polsce. Promować będzie mobilny Internet. Przy tej okazji, dla mieszkańców odwiedzanych miast, organizowane będą liczne atrakcje. T-Mobile Truck wyposażono m.in. w najnowsze tablety, które będzie można osobiście wypróbować, a także zainstalowany hotspot, dzięki czemu wszyscy, którzy znajdą się w promieniu 10 metrów od pojazdu będą mogli korzystać z bezpłatnego, bezprzewodowego Internetu. Na odwiedzających T-Mobile Trucka czeka poczęstunek, konkursy i zabawy z wykorzystaniem nowoczesnych sprzętów oraz nagrody.




Pojazd odwiedzi regiony, gdzie właśnie zakończono prace nad całkowitą modernizacją infrastruktury sieci PTC. Eksperci opowiedzą o pozytywnych zmianach związanych z tym procesem, dzięki którym mieszkańcy odwiedzanych miast mogą korzystać z szybszego i dostępnego na większym obszarze mobilnego Internetu i połączeń telefonicznych.

Planowana trasa T-Trucka:
  • Gorzów Wielkopolski - VII Międzynarodowe Spotkania Orkiestr Dętych "Alter Kameraden", 11-12. maja,
  • Nowy Sącz - Juwenalia, 18-19. maja, ,
  • Żary - Łużycka Wystawa Gospodarcza, 24. maja,
  • Żary - Jarmark Łużycki, 26-27. maja,
  • Dębica - Dni Dębicy, 1-2. czerwca,
  • Tarnów, 8-9. czerwca,
  • Nowa Sól - Dni Solan, 14-16. czerwca,
  • Świnoujście - Dni Morza, 21-22. czerwca, ,
  • Gorzów Wielkopolski - Nocny Szlak Kulturalny, 23-24. czerwca,
  • Goleniów - Jarmark Biesiada Sportowa, 29-30. czerwca.

Źródło tekstu: T-Mobile     

Dodaj do:

Tagi: t-mobile | t-truck

w sumie: 24
  • -4

    5.  2013-05-06 17:56:16

    Niech T-Mobile, zamiast promocji mobilnego Internetu, wprowadzi promocję krótkiego kodu sprawdzającego stan MB w swojej sieci. Co do modernizacji Infry - w moim mieście zdemontowano komin z byłej lokalnej ciepłowni wraz z zabudowanymi na nim BTSami wszystkich czterech operatorów. W zamian postawiono o wiele niższy maszcik, na którym już nie ma BTS-a T-Mobile, a są z pozostałych sieci. Tak ta sieć modernizuje swoją infrastrukturę. Pogratulować.

  • -1

    6. ~  2013-05-06 18:04:47  host: ip-94-42-0-167.multimo.pl

    Barbie Team zmałpował busa od Tuska. Wstyd!

  • -1

    7. ~NN  2013-05-06 18:13:28  host: 89-69-200-165.dynamic.chello.pl

    Tóskobus?

  • 1

    8. ~  2013-05-06 18:33:42  host: user-94-254-197-229.play-internet.pl

    Właśnie. Mieli odpowiedzieć na nju...

  • -2

    10.  2013-05-06 18:48:33

    9 - co mnie obchodzi konkurencja? Artykuł jest o T-Mobile. Swoją drogą, magentowi fanboje mają dzisiaj tutaj ostry dyżur. Zero merytoryki, za to w minusowaniu pełna mobilizacja. Mam wyje...ne na was !!

  • 1

    11. ~pabloki  2013-05-06 18:56:46  host: apn-95-41-68-128.dynamic.gprs.plus.pl

    stoi t truck - jest internet, podpisujesz umowę; nie ma t trucka - nie ma internetu a płacić trzeba przecież to mobilny.

  • 1

    12. ~  2013-05-06 19:04:02  host: 87-205-249-170.adsl.inetia.pl

    10. ja raczej powiedział bym to o playowcach ale widać masz jakieś argumenty na swoją tezę bo ja akurat mam

  • -2

    13.  2013-05-06 19:15:20

    Konkretne argumenty przedstawiłem w piątym poście. A ty?

  • -3

    15. ~TTk  2013-05-06 19:31:37  host: 178-36-236-87.adsl.inetia.pl

    T-mobile wysłało w trasę wielkie różowe dildo. Aż ciary przechodzą.

  • -1

    16.  2013-05-06 19:55:01

    Robię kolacje i słyszę w radiu reklamę: Mam telefon komórkowy i płace 3 złoty miesięcznie za rok ważności konta... i tekst... przejdź do orange.

  • -2

    17. ~  2013-05-06 20:11:42  host: v39-01.opera-mini.net

    po tej modernizacji sieci to PLAY i Plus-Aero2 będą miały lepszy zasięg niż ten cały NetWorks

  • 1

    18. ~  2013-05-06 21:51:06  host: ip-78-30-94-179.free.aero2.net.pl

    Kiedyś jeździł autobus LTE.

  • 0

    19. ~  2013-05-06 22:09:44  host: cpc11-finc11-2-0-cust437.4-2.cable.virginmedia.com

    wygląda jak mammobus NFZ tu

  • -1

    20. ~hłehłe  2013-05-07 09:14:23  host: adae220.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Oferta specjalna dla użytkowników Teuer Mobile: "Za wejście do T-truck automatycznie kasujemy 1 zł z konta lub dopisujemy 2 zł do faktury".

  • -1

    21. ~zlotowinfo  2013-05-07 09:29:33  host: 77-45-32-62.sta.asta-net.com.pl

    tonący brzytwy się chwyta... opłaty za roczną ważność i sprawdzanie salda

  • 0

    22.  2013-05-07 09:57:36

    ~2 15 maja :) zresztą jest już news na stronie głównej.

  • 0

    23. ~Piwosz  2013-05-07 11:53:31  host: host-89-230-149-23.inowroclaw.mm.pl

    Z pewnością odwiedziłbym T-MOBILE TRUCK, gdyby zawitał do Parku Leśnickiego we Wrocławiu w dniach 10-12 maja br. Będę tam degustował złocisty trunek na IV Festiwalu Dobrego Piwa. Byłoby przyjemne z pożytecznym.

  • 0

    24. ~  2013-05-07 19:59:09  host: ip-94-42-52-4.multimo.pl

    To na to idą te 4 gr za sprawdzenie stanu konta.

  • 0

    25. ~Namakon  2013-05-08 09:48:58  host: 81.219.84.18

    @15 xD Dobre...

  • 0

    26. ~M. G.  2013-05-09 15:26:35  host: qg26.internetdsl.tpnet.pl

    Całe szczęście do Warszawy nie dotrą.

Dodaj swoją opinię