Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości T-Online zainwestuje we Francji i Hiszpanii

T-Online zainwestuje we Francji i Hiszpanii

WitekT 8 Czerwca 2005 12:56

0 0
T-Online, internetowe ramię Deutsche Telekom, planuje wydać od 800 mln do 1 mld euro na inwestycje we Francji i Hiszpani.

Połowa tej sumy zostanie przeznaczona na infrastrukturę w technologii ADSL2+ i VDSL2, co pozwoli uzyskać prędkości do 100 Mb/s. Dzięki temu możliwe będzie świadczenie usług typu triple play.

Od 400 mln do 500 mln euro wydana zostanie na pozyskanie nowych klientów. T-Online planuje zdobyć 20% rynku w obu krajach.


Źródło tekstu: Telegeography, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-209-0.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jaki jest Twój ulubiony gatunek gier mobilnych?

Harry Potter: Hogwarts Mystery  zadebiutuje wiosną

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet