Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości T-Online zainwestuje we Francji i Hiszpanii

T-Online zainwestuje we Francji i Hiszpanii

WitekT 8 Czerwca 2005 12:56

0 0

T-Online, internetowe ramię Deutsche Telekom, planuje wydać od 800 mln do 1 mld euro na inwestycje we Francji i Hiszpani.
Połowa tej sumy zostanie przeznaczona na infrastrukturę w technologii ADSL2+ i VDSL2, co pozwoli uzyskać prędkości do 100 Mb/s. Dzięki temu możliwe będzie świadczenie usług typu triple play.


Od 400 mln do 500 mln euro wydana zostanie na pozyskanie nowych klientów. T-Online planuje zdobyć 20% rynku w obu krajach.

Źródło tekstu: Telegeography, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-197-139-27.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet