Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości T-Mobile zwróci wybranym opłaty za sprawdzanie salda w prepaidzie

T-Mobile zwróci wybranym opłaty za sprawdzanie salda w prepaidzie

WitekT 20 Grudnia 2012 22:52

1 0

T-Mobile będzie oddawał klientom prepaid 4-groszowe opłaty za sprawdzenie salda konta w taryfach prepaid. Jednak tylko tym, którzy podali swoje dane i zażyczyli sobie informacji listem bądź mailem o zmianach w cenniku i regulaminie - wynika z informacji TELEPOLIS.PL.

Jak wynika z informacji zamieszczonych na stronach operatora, klienci ci nie zostali prawidłowo poinformowani o tej zmianie cennika. T-Mobile zrobił to najprawdopodobniej dopiero niedawno, a opłata od tych klientów będzie pobierana dopiero od 20. stycznia. Opłaty pobrane od 9. sierpnia (czyli wprowadzenia płatnego sprawdzenia salda) do końca 2012 roku zostaną zwrócone na konto do 15. lutego.




Co ciekawe, operator naliczanie opłaty tym osobom tłumaczy błędem systemowym, który zostanie usunięty do końca roku.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 29
  • 1

    12. ~mirekb  2012-12-20 23:48:20  host: apn-37-152-27-78.dynamic.lte.plus.pl

    prawnicy przekminili i wyszlo ze to mniejsze zlo bo minie rok czy2 moze jakies postepowanie uokik/uke o obowiazkach informacyjnych itp.gdyby im nie wychodzilo tniej niemcy nigdy by tak nie postapili

  • 1

    13. ~  2012-12-21 00:40:22  host: ip-84-39-168-206.free.aero2.net.pl

    Spamowali z byle powodu na niezarejesrowane prepaidy ale informacji o wprowadzeniu oplaty nie zdolali wyslac smsem. Niezle z nich gnojki- wiele osob starszych nie rejestruje i nie ma netu, nie czytaja telepolis i FB. beda zaskoczeni znikaniem kasy z konta. No ale, to timobajlowska rzecz- nie informowac. Wtedy przez takich niewiedzacych nie zarobilibyscie. Ja mam jedna karte i od wejscia w zycie tej uslugi nie sprawdzilem ani raz. Dla zasady, gnojki :)

  • 0

    14.  2012-12-21 00:44:09

    Ogólnie ich system ostatnio same błędy ma, akurat miałem 15gr na koncie do testów w Heyah. Sprawdzałem stan konta, by zobaczyć czy konsekwentnie będą zabierać kasę, wyskakiwały same błędy, kazało skorzystać z usługi później w efekcie pobierało i tak z konta, bo gdy usługa zaczęła działać już miałem 0zł na koncie. Jeśli chodzi o prepaid dla mnie ta sieć nie istnieje.

  • 0

    15. ~Dean  2012-12-21 08:28:38  host: 213-238-70-173.adsl.inetia.pl

    ~13 przynajmniej przyznali się do błędu, zresztą i tak nie dałem im zarobić apka i jazda :]

  • 0

    16. ~  2012-12-21 09:44:59  host: 89-67-90-228.dynamic.chello.pl

    A gdzie dokładnie jest taka informacja "na stronie operatora" bo nie widzę...

  • 0

    17. ~Redi  2012-12-21 10:04:10  host: sub222-57.elpos.net

    To nie jest błąd systemowy!!! Tylko od razu każdemu z góry pobierali a zapomnieli, że w swoim regulaminie mają informację, że zmiany w cenniku mają być dostarczane listowanie. Pewnie jakiś prawnik się wkurzył...

  • 0

    18. ~Adam  2012-12-21 10:38:13  host: public8763.xdsl.centertel.pl

    ~6 Z tego co wiem to w Orange za sprawdzenie stanu pakietu jest pobierana kasa... i to mieli o wiele wcześniej... chyba że coś się w Orange zmieniło i tak już nie jest. Ale tą opłatę można ominąć logując się przez www czy też korzystając z aplikacji.

  • 0

    20. ~led  2012-12-21 11:53:11  host: 31.42.4.188.alfanet24.pl

    Krawaciarze chca extra dywidendy i kazde cztery grosze przytulą z miłościa

  • 0

    21. ~DXX  2012-12-21 12:10:15  host: agdz74.neoplus.adsl.tpnet.pl

    K R Ę T A C Z E - najpierw wprowadzili, były negatywne opinie to zawiesili, po jakimś czasie po cichu wprowadzili, kumplowi pobierali 4gr wkurzył się i przeszedł do innej sieci, teraz znowu że oddadzą ale .... ILE OSóB W OGÓLE WIE ŻE TAKA OPŁATA BYŁA POBIERANA

  • 1

    22. ~  2012-12-21 12:16:24  host: s32-02.opera-mini.net

    21. Dxx. Tu nie chodzi o negatywne opinie :-) Liczyli, że do tego pomysłu dołączą pozostali operatorzy. Przeliczyli się. Teraz udają głupa, i chcą wyjść z twarzą, ale nie ma lekko, bo smród pozostał.

  • -1

    23. ~Kazik  2012-12-21 12:28:15  host: a09-09-04.opera-mini.net

    T mobile to porażka i dlatego jestem w plus na kartę z rokiem ważności konta i no limit w sieci na miesiąc za 6zł. I kupuje kartę jaką chce.

  • 1

    24. ~  2012-12-21 12:37:21  host: host-89-228-60-180.elk.mm.pl

    @21 Wielu nie wie. Zostanie oddana opłata pewnej i raczej małej części. 4 groszy nie likwidują tylko od nowego roku ma być jako oficjalne.

  • 2

    25.  2012-12-21 12:49:18

    @23 Daj pan spokój z tym plusem. 69 groszy dziennie za no limit we własnej sieci - 21 zł miesięcznie. Kpina. Taki no limit smsów ma plus, że trzeba płacić za każdego smsa po zapłaceniu za aktywację. Znam ludzi takich co płacą za te smsy łącznie miesięcznie po 20 zł i więcej. Kpina. Część z tych ludzi czeka tylko jak konta wyzerują i zmienią sieć. A gdzie dodać jeszcze jak ktoś chce podzwonić po innych sieciach czy z internetu korzystać. Prepaid ten jest dla naiwnych i niepotrafiących liczyć.

  • 2

    26. ~TDebile  2012-12-21 21:37:53  host: user-164-126-155-20.play-internet.pl

    Pobieranie opłaty za sprawdzenie salda to zwyczajne kurestwo bo to kasa klienta z doładowania konta ale największe kurestwo to nie powiadomienie klientów sms-em o wprowadzeniu tej absurdalnej opłaty. TDebile i tyle.

  • 2

    27. ~  2012-12-21 22:41:53  host: 31-41-144-41.net.kth.pl

    @26. Najwyraźniej nie chcieli się "chwalić" swoją innowacyjnością. A nóż widelec klient nie zauważy tej opłaty. Tylko zapomnieli, że w Polsce jest jeszcze prawo. Gdyby mogli to wprowadzić jako promocję to by nie było problemu ;).

  • 1

    28.  2012-12-22 20:30:31

    22- kiedy w ich salonie wypowiadałem ostatniego TT-Fona, zapytałem mimochodem o tę opłatę. Pracownik z rozbrajającym uśmiechem stwierdził, że wkrótce reszta opów to wprowadzi. Również w kwestii kodów sprawdzających nie miał nic konkretnego do powiedzenia. Generalnie powiem tyle, że żadne przekształcenie własnościowe w Polsce nie wyszło na dobre. Wydawało się, że prywatyzacja jest panaceum na zło, ale okazuje się wprowadzeniem jeszcze większego bur.delu w poszczególnych firmach. Wszystko idzie, niestety ku gorszemu i nie są podejmowane żadne sensowne działania uzdrawiające. Generalnie z coraz większymi obawami patrzę w przyszłość.

  • 0

    29.  2012-12-22 20:32:35

    P.S. chodziło o kody sprawdzające status pakietów internetowych. ;-)

  • 0

    30. ~Facet  2012-12-24 01:13:17  host: nyl9.internetdsl.tpnet.pl

    Do 27: to powiedzenie brzmi: "a nuż widelec", "a nuż" to staropolskie "a może".

  • 0

    31. ~  2012-12-29 10:43:48  host: ppp149006.ostnet.pl

    Opłatę da się ominąć sprawdzając w necie, więc nic nie płaciłem bedąc w Heyah. Dobrze, że tym do których nie dotarła informacja zwrócą. To jest ok.

  • 0

    32. ~Ex T-Mobilowiec  2013-02-01 11:29:40  host: 213-17-245-18.ip.netia.com.pl

    Mi nie zwrócą. Na kilka dni przed wprowadzeniem opłaty zagłosowałem nogami, tj. zmieniłem sieć i przeniosłem numery. Nie dam się dymać magentowym frajerom... A kilka numerków miałem od 1998 roku ...

Dodaj swoją opinię