Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości T-Mobile zwraca koszty zakupu telefonu

T-Mobile zwraca koszty zakupu telefonu

LuiN 22 Lipca 2011 13:35

0 0

25. lipca T-Mobile startuje z promocją Zwrot pieniędzy za telefon, w której klienci będą otrzymywali zwrot kosztów zakupienia telefonu w ofercie Tak Tak - T-Mobile na kartę.

W ramach promocji klient będzie mógł zakupić zestaw składający się z telefonu oraz pakietu startowego z taryfą Nowy Tak Tak, z kwotą 5 złotych do wykorzystania. W ofercie będą dostępne następujące telefony:




Zestaw z telefonem Cena Promocyjne doładowania
Nokia C1-01 180 zł 10 zł
Nokia C2-01 270 zł 15 zł
Nokia X2-00 360 zł 20 zł
T-Mobile Move 450 zł 25 zł

Zwrot kosztów zakupu zestawu z telefonem będzie realizowany w postaci promocyjnych doładowań konta użytkownika. Pierwsze z nich nastąpi po wykonaniu pierwszego połączenia z karty SIM zakupionej w zestawie. Kolejne promocyjne doładowania będą przyznawane użytkownikowi przez 17 miesięcy kalendarzowych, po jednorazowym zasileniu konta w danym miesiącu kwotą minimum 25 zł.

Źródło tekstu: T-Mobile     

Dodaj do:
w sumie: 104
  • 0

    89. ~von Arthur  2011-07-27 12:01:30  host: 188.146.136.154.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    T-mobile na sile chce klientow utrzymac 17 miesiecy musisz byc zeby zwrocil ci sie zakup telefonu to jakie za darmo,za darmo to za darmo a nie chwyty marketingowe,sciema jak zwykle

  • 0

    90. ~jajko  2011-07-27 14:04:01  host: ip51cc3b21.speed.planet.nl

    *88 przyznaje tez dobra oferta tego gt mobile,podaje przyklad lebary bo ja tutaj mam na miejscu zupelnie prywatnie

  • 0

    91. ~  2011-07-30 12:38:28  host: drm170.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja też zwracam. Zwracam zawartość żołądka, gdyż od dwóch miesięcy oglądam reklamę T-mobile z tą debilną pioseneczką (pewnie jakiegoś germańskiego bojsbendu).

  • 0

    92. ~  2011-07-30 12:53:58  host: p16-04.opera-mini.net

    Po jakim czasie od chwili zakupu jest aktywny pakiet mb w taktaku?

  • 0

    93. ~Serwus  2011-07-30 19:00:46  host: 87-205-166-110.adsl.inetia.pl

    Powinieneś dostać potwierdzenie o aktywacji pakietu, u mnie trwało to do godziny aczkolwiek czasu na aktywacje mają pewnie więcej.

  • 0

    94. ~  2011-07-30 19:41:54  host: z18-06.opera-mini.net

    (91). Chodzi Ci o te wspaniala: Sia la la , la la la , sia la laaa la la? ;-D

  • 0

    95. ~poolo  2011-07-30 20:57:38  host: staticline10753.toya.net.pl

    w aps ach nie przenosza nr na karte poniewaz wysyłasz pismo rezygnacyjne z abonamentu w ktorym trzeba tylko napisac ze chce sie korzystac z nr w systemie na karte i wtki sposob migruje sie do abonamentu.oni tylko wysyłąja faksem twoje pismo do wawy i tam sie wszystko dzieje

  • 0

    96.  2011-07-31 09:52:36

    Niektórym z Was to trudno dogodzić.To bardzo dobrze że T-mobile zrobił taką ofertę.Jeżeli ktoś ma zamiar korzystać z tak-taka to przecież fajnie że operator myśli o swoich użytkownikach i zwraca kase(wcale nie musi).Użytkownicy Play Orange i Plus tak-takowcy są w lepszej sytuacji niż wy bo dostają kasę a waszych pieniędzy wam nikt nie oddaje.Musicie czekać na 6 grudnia może św.Mikołaj się nad wami ulituje.Tu was szlag trafia i nie możecie tego ścierpieć.My z tego podobno "złego niemieckiego"T-mobile jesteśmy w o niebo lepszej sytuacji.Cóż prawda zabolała.Krytykantom T-mobile mówię spadać od "różowego operatora".

  • 0

    97.  2011-07-31 10:00:36

    Von Arthur zanim kolejny raz w stosunku do t-mobile użyjesz słowa ściema to się najpierw sto razy zastanów zanim coś napiszesz.Pomyśl czasami chociaż trochę to naprawdę nie boli.Twój operator każe Ci płacić za telefon.Masz po prostu abs(absolutny brak szczęścia).

  • 0

    98.  2011-07-31 20:00:45

    @83, gdzieś czytałem, że nowa odsłona Heyah jest planowana na październik. Może poprawią tylko logo i reklamy, a może wejdą z nową ofertą.

  • 0

    100.  2011-07-31 20:16:09

    @99, w Heyah dostajesz rozmowy bez limitu w sieci po doładowaniach i przy aktywnym stanie konta smsy w sieci są zawsze darmowe ;)

  • 0

    101. ~  2011-07-31 20:19:23  host: z28-09.opera-mini.net

    100, nieoficjalne informacje mowią o nowej ofercie heyah taryfa 18gr. planowane chyba na październik. Ile w tym prawdy to się okarze

  • 0

    102. ~  2011-07-31 20:20:23  host: z28-09.opera-mini.net

    *okaze ;)

  • 0

    103. ~  2011-08-01 11:56:16  host: user-188-33-198-245.play-internet.pl

    nie na temat, ale zaskoczyła mnie informacja przy wchodzeniu na stronę T-mobile (logowanie), ze OSTRZEGAJĄ mnie o pobieraniu opłat dlatego, ze używam przegladarki Opara i radza uzyc 'jakiejkolwiek' innej....... o co w tej informacji ma chodzić????

  • 0

    104. ~Jump  2011-08-01 14:12:44  host: 87-205-204-33.adsl.inetia.pl

    @101 Jak na razie Heyah zmieniła swój niedawny image. Można zastanawiać się czy jest to tylko wakacyjny design tak by kolorystykę dopasować do letnich, słonecznych dni (tych póki co jak na lekarstwo:))czy już jednak zmiany te są na stałe i zwiastują pojawienie się wkrótce nowej oferty. Myślę, że Heyah jako marka dla młodych ludzi jeszcze nie raz nas zaskoczy.

  • 0

    105. ~  2011-08-01 23:21:27  host: t19-12.opera-mini.net

    Na razie jedyne co się zmieniło to skończyły się podwojenia i raczej na stałe, forumiaka wywiało a zawsze o tym pisał i o tych tysiącach minut które zdrozały 2 razy, pisałem że tańcuje jak mu zagrają ale nie wiem czy wydaje 39zł na miesiąc za rozmowy w sieci

  • 0

    106. ~fumanchu  2011-08-02 13:11:41  host: 87-205-194-128.adsl.inetia.pl

    Poczekamy, zobaczymy...W Heyah na pewno coś się ciekawego wydarzy. Czerwona Łapa jeszcze nie raz zaskoczy.

  • 0

    107.  2011-08-17 22:24:06

    @106, w Heyah weszło teraz m.in. podwójne doładowanie.

  • 0

    108. ~beq  2011-08-31 22:46:44  host: 87-205-27-99.ip.netia.com.pl

    W 2x Heyah dodatkową kasę można wykorzystać na wszystko?

  • 0

    109.  2011-09-20 22:05:28

    Świetny pomysł T-Mobile! To niby to samo co dają inne sieci jeśli chodzi o telefon za złotówkę, ale doładowując konto już po zakupie telefonu wydaję mi się bardziej praktyczniejszą metodą. Myślę, że większość abonentów powinna być zadowolona.

Dodaj swoją opinię