Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości T-Mobile zwalnia, aby oszczędzać

T-Mobile zwalnia, aby oszczędzać

WitekT 21 Stycznia 2005 12:11

0 0
T-Mobile planuje zwolnić 2220 pracowników w swoich europejskich filiach do końca 2006 roku, z czego 1200 w samych Niemczech. Stanowi to mniej więcej 10% wszystkich zatrudnionych.

Zwolnienia są częścią planu ogłoszonego jeszcze w zeszłym roku, dzięki któremu T-Mobile planuje oszczędzić 1 mld euro do końca 2006 roku. Nie dotkną one amerykańskiej części koncernu, która radzi sobie bardzo dobrze, pozyskując w poprzednim kwartale 900 tys. nowych abonentów.

Operator planuje zmniejszenie także poziomu subsydiowania nowych telefonów oraz ograniczenie portfolio do ok. 30-40 modeli z dotychczasowych 60.


Źródło tekstu: Dow Jones, wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~psia  2005-01-21 15:11:00  host: 213.199.218.2

    ciekawe poczatek recesji w niemczech hehe wywalic ich na brucj teraz my ebdziemy sie 20 lat rozwijac a oni niech padna co mnie obchodza i tak w szystko niemiecki sie psyje! a co do telefonpw to beda mieli nawet 500 byle ludzie przyszli a jak nie beda je dofinansowaywac to ludziska beda meic star fony z czarnobiaylym wuywwiatlazce i wtedy padna bo nikt bzdetnych ikon nie bedzie sciagam papa!

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-172-180.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy będziesz używać Asystenta Google, gdy będzie oficjalnie dostępny w Polsce?

Zaczęły się beta testy Asystenta Google w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet