Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości T-Mobile zmienia identyfikację wizualną marki [wideo]

T-Mobile zmienia identyfikację wizualną marki [wideo]

LuiN 15 Marca 2013 14:10

5 9

Sieć T-Mobile postanowiła odświeżyć wizerunek marki, czemu towarzyszyć będzie nowa kampania reklamowa.

Modernizacja obejmuje całe otoczenie marki T-Mobile, zaczynając od tradycyjnej reklamy i sponsoringu, a kończąc na strojach firmowych noszonych przez pracowników w sklepach T-Mobile. Nadal będą używane istniejące elementy marki, takie jak logo T, tzw. digity, dżingiel reklamowy oraz kolor magenta. Kolor ten odgrywa jeszcze większą rolę niż miało to miejsce w przypadku dotychczasowych wizualizacji marki T-Mobile. W przyszłości będzie obecny w jeszcze większym wymiarze, np. w reklamach, publikacjach, witrynach internetowych i w sklepach T-Mobile.

Wraz ze zmianami w brandingu T-Mobile rozpoczyna kampanię wizerunkową. Spot telewizyjny prezentuje innowacyjne zastosowania nowych technologii w medycynie, edukacji, rozrywce i finansach oraz w wielu aspektach życia codziennego. Wszystkie te rozwiązania są lub będą dostępne w ofercie sieci.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy





Według badań brand tracking przeprowadzonych w lutym 2013 roku świadomość marki T-Mobile w Polsce w ciągu trochę ponad półtora roku wzrosła w znaczący sposób we wszystkich trzech badanych aspektach. Porównując do lipca 2011 roku, czyli miesiąc po rebrandingu na T-Mobile świadomość tzw. Top-of-mind, wzrosła z 4% do 18%. Ponad dwukrotnie wzrosła świadomość spontaniczna marki z 33% do 70%. Świadomość wspomagana osiągnęła 95% badanych respondentów.

Silne marki wyróżnia sposób, w jaki idą z duchem czasu, nie zmieniając samej istoty marki - powiedział Hans-Christian Schwingen, kierownik działu ds. strategii marki i komunikacji marketingowej w Deutsche Telekom.

Źródło tekstu: T-Mobile     

Dodaj do:

Tagi: t-mobile

w sumie: 130
  • 0

    137. ~zulugula  2013-03-16 19:52:52  host: public-gprs307679.centertel.pl

    @135 Nie wiem kto tu ma kłopoty z edukacją. Z Afryki pochodzą Zulusi. Poczytaj zanim walniesz babola ;-)

  • 1

    139. ~Zenefir  2013-03-16 19:55:16  host: e105-18.icpnet.pl

    P.S. Co do słabych ofert, słabo się starasz to masz słabą ofertę. Ja przedłużając ostatnią umowę w T-Mobile w sierpniu 2011 miałem 480 minut do wszystkich sieci w tym też play, oraz tel se xperia x8 z dopłatą 39zł w abo za 49zł, gdzie w owym czasie Play najczęściej podawany tu jako najlepsza sieć, dawał 340minut przy abo 59zł... i ten tel z podobną dopłatą ;)

  • -2

    140. ~  2013-03-16 20:05:59  host: V34-14.opera-mini.net

    139,czy czasem przeciwnicy najlepiej sieci w Polsce PLAY nie pisali,że nie warto zmieniać sieci dla 10 zł oszczędności ? wychodzi na to,że kiedy to się tyczy samych osób,które to pisały to już te osoby o tym zapominają.

  • -1

    141. ~  2013-03-16 20:14:16  host: V34-14.opera-mini.net

    139,ja tam wolę PLAY,są połączenia darmowe nielimitowane na każdy numer w sieci PLAY,minuty schodzą kiedy się dzwoni na każdą inną sieć i najniższą stawka 19 gr i kiedy się dzwoni więcej to PLAY wychodzi korzystniej,a taka T Mogiła ma zawyżone ceny i kiedy wyjdziesz poza abonament to jest mało korzystne choćby dlatego,że nie ma chyba w T Mogile pakietu sms do wszystkich i pakietów minut do wszystkich,jak wszystko wziąć pod uwagę to oferta T Mogiły nie jest tak bardzo korzystna.

  • 1

    142. ~  2013-03-16 20:32:35  host: apn-188-125-63-101.dynamic.lte.plus.pl

    Stawka za minutę poza abonamentem w T to 39 gr w najniższych taryfach do tego dodatkowa opłata za nielimty w sieci 5zl nie jest jakimś balastem natomiast wybór miedzy plusem i tmobile to już jak dla mnie poważniejszy temat jednak jakość i zasięg nie jest porywnywalna dużo szybszy internet oferuje plus.

  • -1

    143. ~  2013-03-16 21:53:55  host: v58-01.opera-mini.net

    143,jeśli wybierać między T Mogiła i Plus to zdecydowanie Plus,ma bardzo dobry zasięg 3G, T Mogiła ze swoim 3G raczkuje,no i stawka do PLAY w Plus jest zrównana, zasięg 2G obie sieci mają prawie taki sam, co do cem to 39 gr za minutę w T Mogiła to 2 razy dłużej za tą samą cenę można porozmawiać z PLAY zamiast 30 mimut 60 mimut więc różnica jest,a 5 zł za no limit w Mogile to niedużo ale denerwuje bo to dodatkowe 5 zł doliczane do rachunku co miesiąc,brak oferty pakiety sms do wszystkich i minut do wszystkich w pakietach to oferta Mogiły jest bardzo uboga bo sprowadza się tylko do tego co jest w abonamencie i żadnych pakietów poza sieć,do PLAY drożej po abonamencie i dlatego ja oferty Mogiły nie wybiorę,jest zbyt uboga i mało atrakcyjna.

  • 1

    144. ~  2013-03-16 22:25:28  host: 89-66-100-16.dynamic.chello.pl

    T-Mobile ma niezłe oferty abonamentowe, szczególnie na przedłużenie ale Orange oferuje jeszcze lepsze. Ostanio znajomy otrzymał Smart Multi 69 z 30% rabatem czyli za 49zł a w tym 1000min. do wszystkich, no limit w Orange przez 6 m-cy, 1GB z ljkiem, konsola PS3 za 104zł. TM niestety odstaje od Orange pod tym względem a o Play nawet nie wspominam, bo jest w tyle i to bardzo daleko.

  • 0

    145.  2013-03-16 22:37:27

    Ja tylko błagam, aby te spoty "wizerunkowe" nie były tej bylejakości co pierwsze spoty wizerunkowe T-Mobile z Nowickim... to nie byłaby już kompromitacja jak na początku...

  • 0

    146. ~  2013-03-17 05:43:09  host: v25-03.opera-mini.net

    144, dokladnie, teraz abonamenty wszyscy maja zblizone i wazna jest oferta utrzymaniowa a ta jest najlepsza w Orange. Ja za 63zl mam 1400min do wszystkich, no limit do orange, no limit sms do wszystkich, 1,5GB i ps3 za 170zl. mylalem o przejsciu do Play ale ich propozycja byla smieszna w stosunku do orange, nawet ich utrzymaniowa oferta jest bardzo slaba przy Orange. Play dzisiaj ma jedne z gorszych ofert utrzymaniowych.

  • 0

    147.  2013-03-17 09:42:48

    @Zulugula, http://lmgtfy.com/?q=magenta

  • 0

    148. ~mirekb  2013-03-17 10:25:52  host: 46.205.10.134.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    w abo tm jestem rok.oczywiscie stawki do p4 mialem rowne,co bylo wazne przy wyborze.nie place wiecej niz 30zl bo nikt mądry by tego nie zrobil majac 2 nr w play mix ze zm gdzie bodaj zostalo 8tys min,sukcesywnie przedluzane.glowny nr w tm to wlasnie do tych ktorym sie wydaje ze play to zlo bo bulą wiecej.zawsze to tlumacze-jaka swiadomosc klienta takie ceny.nie tylko w przypadku telekom..co wiecej zostane w tm,z najmniejszym mozliwym abo za 20zl+5zl za nolimit w sieci.zadna karta tego nie da.majac 2 fony i nolimlit w 2 sieciach lepiej na tym wychodze niz na 1 abo-nawet nolimit za 80zl.pieniądze trzeba szanowac,chyba ze ktos nie musi/chce

  • 0

    149. ~mirekb  2013-03-17 10:30:19  host: 46.205.10.134.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    kurcze tm zmieniło hosty w networks??dsl.dynamic??ciekawe.networks chodzi mi lepiej niz lte plusa

  • 2

    150.  2013-03-17 12:10:55

    Ta zmiana wizualizacyjna, to pudrowanie starej lampucery ;-) Co nam po nowej strategii, jak oferta, zwłaszcza prepaid, leży i kwiczy. Oni naprawdę mają nas za idiotów.

  • 1

    151. ~asd  2013-03-17 16:07:54  host: 89-70-224-78.dynamic.chello.pl

    Tego beznadziejnego wizerunku nic nie jest w stanie naprawić. Dziadostwo panuje w tej sieci i tyle.

  • 0

    152. ~qwerty  2013-03-18 00:39:30  host: 89-68-100-223.dynamic.chello.pl

    @ 141 - t mogiła, żal...

  • 0

    153. ~the carpenter  2013-03-18 13:58:46  host: abet116.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jak w burdelu interes nie idzie nie zmienia się zasłon. trochę logiki.

  • 0

    154. ~  2013-03-18 14:12:01  host: v27-10.opera-mini.net

    Niech dadzą więcej różowego! :-D Co ja gadam, niech wszystko sobie tak pomalują, hehe

  • 0

    155. ~Marcin  2013-03-18 15:41:29  host: user-46-113-43-182.play-internet.pl

    Mnie właśnie od tej marki odrzuca ich firmowy różowy kolor

  • 0

    156. ~o  2013-03-18 23:05:38  host: host-89-228-79-11.olsztyn.mm.pl

    OSZUKUJA LUDZI b skoro dali waznosc konta na rok to czemu cichcem WPROWADZAJA NAGLE OPLATE 3 ZL. MIESIECZNIE za to ze masz wazne kont ROK.sAMI TO WPROWADZILI A TERAZ CHCA KASY ZA KAZDY MIESIAC PO 3 ZL. WIEC TO NIE JEST KONTO WAZNE NA ROK bp musisz zaplacic zeby miec wazne ROK konto tel. SKANDAL I LAMANIE UMOWY KTORA SAMI ZAOFEROWALI I AKTYWOWALI LUDZIOM !Obsługa tez chamska w autoryzowanych salonach t-mobile starym ludziom ciezko im prosto wytłumaczyc o co chodzi w ich "niespodziankach trzy zlotowych" od 19.marca 2013 ktore kaza placic . Ludzi traktuja jak idiotów ale sami nie potrafia wyjasnic prosto jak i co a na pytanie (dla nich moze banalne) słyszy sie smiech i nie ma prosytej JASNEJ ODPOWIEDZI ale krecenie i omijanie waznych inf.! SKANDAL! Dzieki ludziom w internecie wiem wreszcie o co chodzi i jaj zrobic zeby im nie placic za waznosc konta bo w "salonie" t-,obile jasno mi nie powiedziano co zrobic a smiech cwaniakow spowodowal ze juz nie mialem ochoty rozmawiac z takimi typami ktprzy maja ubaw z ludzi starych ktorzy proszo o porade , odpowiedz ma pytanie czy WYJASNIENIE o co chodzi w tej nowej ich usłudze RWK. CO ZA DNO ! Jutro poprosze dzieci zebny moze mi przeniesl numer do innego operatora . Szkoda bo od 15 lat mam w erze i potem t-mobile numer z zona

  • 0

    157. ~artalia  2013-03-22 19:58:51  host: 89-69-29-205.dynamic.chello.pl

    T- mobile dokąd zmierzasz ? Nieuczciwość i jeszcze raz nie uczciwość ! Jak można gorzej traktować długoletnich klientów 80gr do play od nowych 30gr ! Ciągłe pogarszanie oferty TAK TAK HOT - że wspomnę likwidacje sieciowego pakietu minut , sieciowego pakietu sms-ów , wprowadzenie odpłatności za sprawdzenie konta ! 4gr - czy opłaty za roczną ważność konta 3 zł miesięcznie ! Wszystko to wcześniej czy później zemści się na tej sieci bo klient nie lubi być oszukiwany ! - zwyczajnie są granice pazerności !!!

Dodaj swoją opinię