Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości T-Mobile zapowiada rejestrację kart w 20 tys. punktów

T-Mobile zapowiada rejestrację kart w 20 tys. punktów

orson_dzi 19 Sierpnia 2016 14:15

3 5

T-Mobile szybko rozbudowuje sieć punktów rejestrujących numery na kartę, Heyah oraz tuBiedronka. Aktualnie można zarejestrować kartę w sieci T-Mobile w blisko 9 000 punktów, a do końca września ich liczba przekroczy ponad 20 000 punktów w całym kraju.






T-Mobile założył, że klienci korzystający z usług na kartę będą mogli ją zarejestrować blisko domu, pracy czy w miejscu, do którego mają najbliżej. Dlatego liczba punktów rejestrujących numery T-Mobile na kartę, Heyah czy tuBiedronka stale się rozrasta i obecnie należy do niej blisko 9 000 różnych punktów w całym kraju. Obok sklepów T-Mobile, kiosków Ruchu oraz placówek Poczty Polskiej, saloników prasowych InMedio, Relay, One Minute kartę usług przedpłaconych można również zarejestrować w stale rosnącej sieci Niezrzeszonych Punktów Sprzedaży Detalicznej. Zgodnie z założeniami biznesowymi sieć punktów rejestrujących numery T-Mobile na kartę, Heyah czy tuBiedronka do końca września ma obejmować ponad 20 000 różnych placówek w całym kraju.

Operator przekonuje, że proces rejestracji w każdym z punktów zajmie dosłownie chwilę. Dane przekazywane podczas rejestracji numeru będą przesyłane w czasie rzeczywistym do systemów obsługi T-Mobile. Poziom zabezpieczeń stosowany podczas tej operacji ma być porównywalny z zabezpieczeniami wykorzystywanymi w systemach transakcyjnych banków.

Źródło tekstu: T-Mobile     

Dodaj do:

Tagi: t-mobile | rejestracja

w sumie: 38
  • 0

    19.  2016-08-19 17:46:47

    Będzie, będzie rejestracja T-Mobile w jednej z sieci dużych sklepów spożywczych ;)

  • 0

    20.  2016-08-19 18:05:03

    @Wróżka z T-Mobile mam z 20 aktywnych sim (drugie już tyle wygasło) ze smartów na próbę. Nie myślę ich rejestrować i pójdą do kosza. Takich osób będzie sporo, bo po co rejestrować? Chyba tylko po to żeby przenieś się do innej sieci , bo gorszej oferty już nie znajdziesz niż w T-Mobile ma kartę. Tak samo Heyah, kiedyś mająca najlepszą ofertę.

  • 0

    21. ~Ola  2016-08-19 18:12:11  host: apn-31-0-39-192.dynamic.gprs.plus.pl

    Fajna oferta za 29zl... Ale doplata za nie nekanie chyba 6zl.. Irytacja i papa z kretactwem

  • 0

    22. ~Pimpus  2016-08-19 18:36:28  host: public-gprs364389.centertel.pl

    Ja słyszałem ze w żabce będzie rejestracja.

  • 0

    23.  2016-08-19 18:52:43

    @kowcio - Społem? ;-)

  • 0

    24.  2016-08-19 18:55:46

    Zadziwiające... Jak pierwsze informacje o możliwości rejestracji były, to afera - bo kto 10 km specjalnie będzie jeździł do salonu... Jak robią w sklepach zwykłych, to afera - bo co? Brak ochrony danych? To zapieprzaj 10 km do salonu jak nie masz problemu z kilometrami...

  • 0

    25.  2016-08-19 19:04:10

    @17 DWD Tylko rozmowy, bez smsów, żeby dostać 10 GB trzeba regularnie doładowywać (przez rok, bo tyle trwa promocja, dalej pewnie znowu wielkie nic) To się mija z ideą oferty na kartę, która ma zapewniać swobodę korzystania a nie być krypto-abonamentem. Brak RWK, standardowego w innych sieciach dyskwalifikuje ofertę różowych

  • 0

    26. ~.  2016-08-19 19:16:40  host: n24-06-02.opera-mini.net

    DAM SOBIE OBCIĄĆ WŁOSA Z NOSA ŻE W BIEDRONCE BĘDZIE MOŻNA REJESTROWAĆ TE MOBILE

  • 0

    27. ~DWD  2016-08-19 20:03:01  host: ixe226.internetdsl.tpnet.pl

    @18

    wystarczy sprawdzić, ale rozumiem, że weryfikacja tego przekracza twoje możliwości.

    @25
    i rozmowy i SMSy. Ponadto skoro doładowujesz, żeby mieć rozmowy no limit to co za problem? Internet wpada sam. Co za rok? Nie wiadomo - ale też nie wiadomo co u pozostałych.

    Co do ideii oferty prepaid. Ona nie ma gwarantować wszystkiego za darmo. Ona ma dać ci możliwość wykorzystania kwoty jakiej chcesz, na co chcesz, jak długo chcesz. Jeżeli chcesz mieć swobodę korzystania to podpisujesz umowę.

  • 0

    28.  2016-08-19 20:04:54

    27 - żebyś wiedział... Strona t-mobile niestety nie jest dla mnie przyjazna pod względem możliwości wyszukiwania ofert czy usług...

  • 0

    29.  2016-08-19 20:11:27

    No chyba, ze mówisz o jakiejś "składanej" z kilku promocji ofercie?

  • 0

    30.  2016-08-19 20:17:04

    Niestety, ja na takie puzzle czasu nie mam. Wolę dopłacić kilka złotych i mieć w jednym dokumencie wszystko (!) nielimitowane i bonus w postaci dodatkowych możliwości.

  • 0

    31. ~  2016-08-19 20:40:37  host: n24-06-07.opera-mini.net

    czemu

  • 1

    32.  2016-08-19 21:36:21

    @27 Swoboda i abonament wiążący na dwa lata, ciekawe połączenie:D Ja pisze o komforcie korzystania, które daje RWK, nie muszę pilnować ważności konta, doładowuje wtedy kiedy chce i w jakiej wysokości chce. W TM muszę trzymać się ściśle harmonogramu, wystarczy krótki okres zablokowania połączeń i zabierają kasę.
    A zrównywanie promocji GB za rejestrację z promocjami, które trwają nieprzerwanie od bardzo dawna- np bonus za doładowanie w OrangeFree, to już całkiem nieporozumienie

  • 0

    33.  2016-08-19 21:52:51

    TM nigdy nie miało w ofercie bonusu za doładowanie, nie licząc przelotnych promocji trwających dwa czy trzy miesiące. Teraz w przypływie desperacji dali na trochę dłużej, ale tylko w jednym wariancie 10GB, nie ma premiowania za wyższe zasilenie tak jak u innych

  • 0

    34. ~Calm7  2016-08-20 10:05:20  host: djx160.neoplus.adsl.tpnet.pl

    I poco rejestrować te niszowe karty z tak kosmicznymi cenami wziętych z ksienrzyca w tej złodziejskiej sieci. Naco to komu!

  • 0

    35. ~Calmów dwóch  2016-08-20 10:09:41  host: user-94-254-179-99.play-internet.pl

    Do numeru 15). Nie sądzimy.

  • 0

    36. ~majo  2016-08-22 16:44:22  host: erh15.neoplus.adsl.tpnet.pl

    o ludzieee, dobrze, że chcą jakoś ułatwić, ale i tak chora sytuacja z tą rejestracją, dobrze, że mam tel na uproszczony abonament u nich i spokój

  • 0

    37. ~Solaristujest  2016-08-22 18:34:13  host: user-94-254-171-5.play-internet.pl

    Też zarejestrowałem karte w Tmobile i póki co jestem zadowolony a dostałem za to 10GB danych po kazdym doładowaniu :D. Nie ma się co dziwić że nowe punkty powstają bo nawet wśród moich znajomych mam osoby które się przeniosły z innych sieci do Tmobile.

  • 0

    38.  2016-08-22 19:19:59