Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości T-Mobile zainteresowane przejęciami małych sieci w USA

T-Mobile zainteresowane przejęciami małych sieci w USA

WitekT 21 Listopada 2005 11:21

0 0

T-Mobile nie planuje dużych przejęć w USA, ale jest zainteresowane małymi, regionalnymi sieciami komórkowymi w tym kraju.

Ewentualne zakupy nie powinny przekraczać sumy 10 mln dolarów. Każdy zakup będzie analizowany pod kątem tego, czy bardziej opłaca się daną sieć kupić czy płacić jej dotychczasowemu właścicielowi za roaming swoich klientów.
W lipcu Deutsche Telekom stało przed poważnym dylematem - sprzedać swoją amerykańską sieć komórkową za około 30 mld dolarów czy może zainwestować 10 mld dolarów m.in. w EDGE i stanąć do walki z największymi sieciami w USA. Pisaliśmy o tym w tej wiadomości. We wrześniu ogłosiło jednak plany inwestycyjne i odeszło od planów sprzedaży, o czym pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: Dow Jones, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-225-32-164.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy doczekamy się cenzury internetu w Polsce?

Kolejna próba cenzurowania Internetu w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet