Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości T-Mobile wycofało "Rok ważności konta"

T-Mobile wycofało "Rok ważności konta"

orson_dzi 22 Czerwca 2016 14:48

35 6

15 czerwca T-Mobile wycofało w ofertach na kartę usługę Roku ważności konta.



Z oferty wycofane zostały usługi:

  • Rok Ważności Konta,
  • Rok Ważności Konta po każdej rozmowie,
  • 100 dni ważności konta.

Klienci, którzy obecnie korzystają z usługi Rok ważności konta i Rok ważności konta po każdej rozmowie mogą nadal z niej korzystać. Jeśli ją wyłączą lub skorzystają z usługi, która ją automatycznie dezaktywuje, to stracą możliwość ponownej aktywacji.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: t-mobile | rok ważności konta

w sumie: 176
  • 2

    180. ~dj  2016-06-23 13:38:24  host: 188.146.74.118.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    U konkurencji RWK jest za darmo, albo po minimalnym doładowaniu nawet na 2 lata. Brawo różowi !! usilnie gonicie tył peletonu ! Na szczęście klient ma wybór i może pójść tam gdzie normalność jest standardem !

  • 0

    181. ~Onn  2016-06-23 13:46:48  host: abqd6.neoplus.adsl.tpnet.pl

    176 --- To prawda: T-M to Pany... robienia ludzi w trąbę...! ! ! Kto to lubi - polecam ta sieć!

  • 0

    182.  2016-06-23 16:05:23

    Czy ten news dotyczy też Heyah?

  • 0

    183. ~klient  2016-06-23 22:58:50  host: dynamic-78-8-100-31.ssp.dialog.net.pl

    a co zrobic ma moj dziadek ma waznosc do grudnia a na koncie 140 zł i dzwoni bardzo mało ????????????

  • 2

    184. ~Zakrza  2016-06-23 23:43:31  host: djr138.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Hehe, najlepsza sieć jak mówi ten grajek co nie strzelił gola od pół roku :D

  • 0

    185. ~Onn  2016-06-24 10:16:07  host: edk92.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mobilizujesz rodzinę i wykorzystujecie tą kasę na usługi premium oddając dziadkowi w gotowce pobrane kwoty. (Zawsze ktoś ma nieodparte potrzeby dać się wydoić sms-em za np. 3,99) A następnie skok do poważnie traktującego klientów operatora. Swoją drogą APEL DO KUMATYCH WNUKÓW: sprawdzajcie co dziadkowie mają w umowach z operatorami telefonicznymi, kablowymi czy satelitarnymi!!! Deklarujcie asystę przy przedłużaniu tych umów! Sam wielokrotnie odkręcałem np szybki internet u 80-cio latki niemającej komputera ani smartfona, albo multiroom u osoby mieszkającej samotnie i posiadającej jeden telewizor....

  • 0

    186.  2016-06-24 10:19:55

    183 - ja mam prawie 500 zł na koncie numeru prepaid i nie narzekam ;-)

  • 0

    187.  2016-06-24 10:20:24

    A! I nie dzwonię z niego w ogóle ;)

  • 0

    188. ~  2016-06-24 10:34:48  host: 168.235.196.29

    wlo, ale jakby Ci brakowalo ma dom, oplaty 5oo zl, to bys zaczal sie martwic, ze 5oo jest, a mozesz jedynie pplizac przez szybke :-P

  • 0

    189.  2016-06-24 11:11:42

    188 - nie ;-)

  • 0

    190. ~mosad  2016-06-25 11:51:17  host: 91.208.93.176

    wlo nosi dziurawe majtki

  • 1

    191. ~AQ  2016-06-26 23:53:19  host: sub248-166.elpos.net

    Świadczenie takiej usługi powinno być obowiązkiem każdego operatora! A to dlatego, że są ludzie którzy ze względów np. zdrowotnych muszą mieć przy sobie telefon.

  • 0

    192. ~Onn  2016-06-27 08:59:04  host: edk92.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @191 Powiedz to tym co ze względów zdrowotnych czekają na operację z wyznaczonym terminem na 2023. Albo płacącym tysiące pln za leki na miesiąc. Jak są medyczne wskazania do noszenia telefonu przy sobie to niech NFZ dopłaca do RWK a nie komercyjna firma.

  • 0

    193. ~drogie-t-mobile  2016-06-27 20:47:16  host: user-31-174-8-39.play-internet.pl

    przenosze numer do konkurencji

  • 0

    194. ~wkurzony  2016-06-29 07:33:14  host: apn-46-215-62-242.dynamic.gprs.plus.pl

    Na BOA dostałem informację, że teraz mogę mieć 100 dni ważności konta za 4,99 zł. Możecie to potwierdzić u źródła? Chociaż nie ukrywam, że w końcu przekonali mnie do zmiany sieci i albo wrócę do Orange, albo pójdę do Play.

  • 0

    195. ~Orzelek  2016-06-30 01:00:50  host: host-212.96.226.183.tvksmp.pl

    Jak to w T-Mobile bywa, trzeba pogrzebać w regulaminie:

    http://tlp.is/ade

    Pkt 2.9. Oferty promocyjnej nie można dezaktywować ani zawiesić w czasie jej obowiązywania na żądanie Użytkownika.

    Fajnie, że wciska się usługi na siłę :/ Wynika z tego, że trzeba przemęczyć się przez te 30 dni, po czym spróbować ponownie aktywować RWK.

  • 0

    196. ~l99  2016-06-30 12:36:08  host: PC-109-95-7-245.net-com.net.pl

    Czy ktoś już to aktywował? Czy znikają minuty zbierane w usłudze BONUS?

  • 0

    197. ~JaJa  2016-07-01 16:00:55  host: static-84-9-23-78.vodafonexdsl.co.uk

    Pracowałem kiedyś w Erze. Pamiętam ile ludzie płaci co miesiąc. Taki min. dla dzieciaka czy seniora to był 25zł na miesiąc, ewentualnie 50zł na 3 miesiące. Ludzie tyle ładowali i mieli mniej niż 100 minut... Zwykli ludzie cieszyli jak mieli rachunek 50-60zł. Taka była elastyczność cenowa na masowy abonament. W praktyce jednak płacili rachunki wieksze czyli 70-100zł. Sporo osób brało abonementy za ponad 100zł. Rachunki 250zł nie były rzadkie...

    A dziś no limit z paczka data maks 50-60zł, a dużo osob płaci 20-30zł za taki pakiet...

    Przychód z klienta spadł im bardziej niż o połowę... A koszty przecież za bardzo nie spadły.

    Cieżki biznes, w sumie tylko uzależnienie od neta daje im przyszłość czyli że każdy bedzie miał neta w telefonie i będzie musiał na to płacić...

  • 1

    198. ~rablosik  2016-07-01 20:25:44  host: user-94-254-225-88.play-internet.pl

    Zapraszamy do play

  • 0

    199. ~Jan Krok  2016-11-13 19:21:20  host: apn-46-169-14-7.dynamic.gprs.plus.pl

    Zastanawiam się o co chodzi.
    Miałem rok ważności do dziś, szukałem numeru kodu do włączenia ponownie, bo jakiś czas temu wyłączyłem ważność roczną. I elegancko mi się RWK włączył i konto mam ważne do końca 2017 r. W czym problem?

Dodaj swoją opinię