Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości T-Mobile: wkrótce nowe smartfony w ofercie

T-Mobile: wkrótce nowe smartfony w ofercie

Q! 2 Sierpnia 2012 16:52

0 0

T-Mobile zapowiedział wprowadzenie do swojej oferty pięciu nowych smartfonów oraz urządzenia do bezprzewodowego przesyłu mediów z Samsunga Galaxy S III do telewizora.



Wśród smartfonów w ofercie T-Mobile pojawią się:
Nokia Lumia 900,
HTC One S,
Nokia Asha 203,
Samsung I9070 Galaxy S Advance,
BlackBerry Curve 9320.




Do oferty trafi również przystawka Samsung AllShare Cast Dongle, która pozwoli na bezprzewodowe połączenie Samsunga Galaxy S III (zobacz test) z telewizorem.

Bliższy termin wprowadzenia urządzeń do oferty nie został ujawniony.

Źródło tekstu: T-Mobile Trendy, wł     

Dodaj do:
w sumie: 41
  • 0

    23. ~gekon  2012-08-02 21:05:09  host: host-109-107-2-57.ip.jarsat.pl

    w Plusie już dawno wszystko jest

  • 0

    24. ~esa  2012-08-02 21:26:17  host: 31-128-3-9.ip.xcore.pl

    Tak, z brandowaniem w Play są poważne problemy. U mnie w telefonie zablokowana była możliwośc korzystania z HD Voice. Wgrałem czysty soft i po problemie

  • 0

    25. ~Luc  2012-08-02 22:33:32  host: 95-178-14-56.belchatow.msk.pl

    Miałem Galaxy S II z T-Mobile przez rok i po za aplikacją SimExtra niczym innym mnie nie uszczęśliwili. Aktualizacje też nic nie zmieniły. Teraz na SGS III było podobnie ale po ostatniej aktualizacji niestety po właczeniu telefonu pojawia się logo i muzyka T-Mobile oraz zainstalowały się 2 dodatkowe aplikacje: muzyka oraz gry po wejściu w które włącza się strona T-M z możliwością zakupu muzyki lub gier. To mi się raczej mało podoba ale też nie przeszkadza jakoś bardzo.

  • 0

    26. ~  2012-08-03 00:11:37  host: apn-77-112-76-54.dynamic.gprs.plus.pl

    Ty-debile? A, to ta sieć co każe płacić sobie za sprawdzenie stanu konta...

  • 0

    28. ~Daco  2012-08-03 08:53:28  host: 77-255-255-63.adsl.inetia.pl

    ~27 każdy operator na chwilę obecną branduje soft, chyba wyjątkiem są tuta tylko iphony oraz smartfony z Windows Phone, zresztą do HTC desire Z dorzucili mi raptem 2-3 apki, soft bodajże 2.3.3 także wyżej i tak nie ma.

  • 0

    29. ~  2012-08-03 08:56:55  host: 78-131-222-9.tktelekom.pl

    Nowe telefony i nowe wyższe ceny starych. A miało być lepiej niż w Erze. Wstyd.

  • 0

    30. ~  2012-08-03 09:15:49  host: 81.219.84.18

    A co sie spodziewacie co smieszne w temacie 5 smartfonów nie wiem od kiedy nokie 203 wyposazyli w system operacyjny ale spoko skoro t-mobile ma takie smartfony

  • 0

    31. ~darek  2012-08-03 11:23:03  host: 232-149.sunnet.com.ua

    brandowanie to jeszcze nic, bo w playu w przypadku iPhonów spowrotem instalują simlocki. A myślałem, że ten smutny okres mamy już dawno za sobą

  • 0

    32. ~tabs  2012-08-03 11:39:27  host: a3-me.krak.tke.pl

    20,22,26 ... może piszący o 4 groszach dodadzą też, że jednak można bezpłatnie o każdej porze nocy i dnia sprawdzić sobie stan w necie? Opłata opłatą, ale nie ma co rozdmuchiwać. Wolę 4 gr w Heyah (a i tak będę sprawdzał przez net) za pakiet smsów, dobre pakiety netowe i freeyah. Nie ma co przeceniać wad nad zalety, więcej luzu.

  • 0

    33. ~  2012-08-03 12:11:05  host: z12-16.opera-mini.net

    31 - we wrześniu już ma nie być simlocków.

  • 0

    34. ~Jakub  2012-08-03 13:26:38  host: aaif95.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @33 daj link gdzie to wyczytałeś o simlockach że nie będzie ich od września, jeśli byłaby to prawda to było by super;]

  • 0

    35. ~RICOO  2012-08-03 15:53:24  host: user-109-243-113-80.play-internet.pl

    NIGDY WIĘCEJ T-MOBILE ! Przeszedłem z PLAY i już żałuję ... Handlowiec naciągnął mnie na nr zastępczy o czym nie wiedziałem i musiałem zapłacić za dwa abonamenty 520 zł , a nawet nie włożyłem karty SIM do telefonu - PORAŻKA - 2 lata wytrzymam bo akurat mnie stać ale OSTRZEGAM WAS ludziska - UWAŻAJCIE i CZYTAJCIE UMOWĘ

  • 0

    36. ~gość  2012-08-03 16:48:10  host: eco25.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @RICOO - taka jest właśnie "kara", jak ktoś nie czyta, tego co podpisuje. Ja, tak jak Ty - przeszedłem z play do t-mobile i jestem zadowolony. Dostałem lepsze warunki za mniejszą kasę.

  • 0

    37. ~  2012-08-03 18:25:03  host: user-46-113-243-106.play-internet.pl

    @22. Widzę, że jesteś typem człowieka kompletnie nie zaradnym. Tak się składa, że jest mnóstwo alternatyw na sprawdzenie konta w TM (strona internetowa, aplikacje mobilne). A Heyah wysyła mi bezpłatne wiadomości za każdym razem jak wykonam płatną aktywność z mojego konta... zatem nie wiem po co tu się tak burzyć :) Tymbardziej, że np w Orange abonament sprawdzanie konta kosztuje 0,29PLN i jest liczone poza abonamentem!

  • 0

    38. ~AliG  2012-08-06 10:53:49  host: 77-255-35-119.adsl.inetia.pl

    ~31 poważnie? To kolejny powód, żeby nie brać od nich iphona... To ja już wolę, Erę/tmobile - brak simlocków od baaaardzo dawna.

  • 0

    39. ~  2012-08-06 15:54:50  host: v11-15.opera-mini.net

    @37 Twoim zdaniem każdy będzie specjalnie się logować w internecie, żeby sprawdzić stan konta? Są też ludzie dorośli, którzy nie mają czasu na takie pierdoły, i ludzie starsi - którzy nie korzystają z komputerów. Jesteś ignorantem uważającym, że "każdy sobie sprawdzi w sieci" i "każdy ma smartfona i bawi się aplikacjami".

  • 0

    40. ~  2012-08-06 16:15:12  host: user-31-175-22-24.play-internet.pl

    39,chyba zapomniałeś,że są też notebooki,laptopy,opcje powiększajace strony netowe.

  • 0

    41. ~  2012-08-06 16:22:00  host: user-31-175-22-24.play-internet.pl

    a starsi ludzie mają problem ze świadomością czyli z tym czego za ich czasów nie było ale jak są chętni to się nauczą obsługi kompa,laptopa,notebooka,smartfona,ja gdybym był starszy to nie zrezygnowałbym z takich zabawek :),mało tego,są starsi ludzie,którzy znają się na taki zabawkach bardzo.dobrze,bo to nie zależy od wieku tylko od umysłu.

  • 0

    42. ~fqrfiony  2012-08-08 08:43:23  host: 78-131-222-9.tktelekom.pl

    No dzisiejszy cennik telefonów w *** T to już jakiś kabaret. Od początku lipca ceny tylko w górę i to o kilkaset złotych. Szok !

  • 0

    43. ~  2012-08-08 11:48:11  host: ppp144178.ostnet.pl

    @39 specjalnie logować? A maila ile razy dziennie się sprawdza? Logowanie na fb, do bloga, do konta bankowego... Też mi powód do smęcenia. Poza logowaniem masz opcję w Heyah - info przez sms, wystarczy aktywować usługę. Jak dla kogoś problemem jest logowanie, to kłopot może mieć też z wklepaniem kodu do sprawdzenia konta, a tak info samo przyjdzie smsem, wystarczy kliknąć "odbierz".

Dodaj swoją opinię