Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości T-Mobile: większy wybór pakietów danych

T-Mobile: większy wybór pakietów danych

Q! 9 Marca 2012 14:58

0 0
Od 13. marca T-Mobile wprowadza do usług na kartę oraz mix dodatkowe pakiety z danymi. Klienci otrzymają do wyboru cztery opcje.

Ich wielkość oraz koszt znaleźć można w tabeli poniżej.

Nazwa Pakiet Cena
Blueconnect max 100 MB 9,08 zł
Internet w telefonie 350 350 MB 12 zł
Internet w telefonie 600 600 MB 16 zł
Internet w telefonie 1200 1,2 GB 29 zł

Wszystkie pakiety zachowują ważność 30 dni i będzie można uruchomić je za pomocą kodów ekspresowych lub bezpłatnej wiadomości SMS.


Źródło tekstu: T-Mobile     

Dodaj do:
w sumie: 98
  • 0

    83. ~DAD  2012-03-10 13:34:18  host: 178.183.134.27.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    82 sorki jesteś frajer.Ja jestem w T-Mobile i korzystam z abonamentu i TT.Jeżeli abonament Ci nie odpowiada to przejdź do TT.Policz za i przeciw.Zapewniam Cię, że w TT jak dobrze pokombinujesz to zyskasz ponat 80%, a P4 tego nie da-wiem bo byłem.A w abonamentach od 1IV bedą zmiany-patrz na daty promocji wszystki do końca marca czyli będą zmiany

  • 0

    86. ~lol  2012-03-11 10:06:49  host: afby194.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Do 75 nie wiem czy tylko ja to widzę ale prawdopodobnie po 80 nie mieliśmy i nie mamy w rządzie Polaków. Wpiszcie w google zydzi w polityce ja byłem przerażony. Wychodzi na to że Polska to kraj który składa się w 80 % z żydów

  • 0

    87. ~  2012-03-11 11:12:58  host: 77-253-147-146.adsl.inetia.pl

    @86 - ja raczej jestem przerażony, że wierzysz we wszystko co przeczytasz w internecie :-). Wiesz, że każdy chętny mógł zostać np. dopisany do "słynnej" listy polskich Żydów? Kilku dziennikarzy próbowało prowokacji - zero problemów, zero sprawdzania, zresztą tak jakby to miało jakies znaczenie. Trudniej przyznać, że sami jesteśmy sobie winni naszych problemów, zawsze lepiej szukać "wroga".

  • 0

    88. ~lol  2012-03-11 11:34:38  host: afby194.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Też tak kiedyś myślałem ale wmawianie mi że sprzedaż Polskich firm sektora państwowego , Banków , elektrowni , sieci GSM (kur znoszących złote jaja) oraz zadłużanie się w żydowskich Bankach jest OK to czegoś nie rozumiem. Ogólnie nie rozumiem pojęcia zadłużania sie Państwa. Długi powinno sie spłacać i wyjść na +. A my robimy odwrotnie. Komu na tym zależy oby nasze Państwo nie było samodzielne ?

  • 0

    89. ~drakon26  2012-03-11 12:51:25  host: 31-128-3-9.ip.xcore.pl

    @ 81, tak tak, mają 3 zasięgi, ale jak się przełącza z 1 na drugi to pożal się człowieku co się dzieje. Lepiej wybrać T-Mobile i mieć może kilka groszy drożej ale pewniej i lepiej.

  • 0

    91. ~  2012-03-11 13:18:19  host: 121-168.echostar.pl

    W Heyah przydałoby się te 350 za 13 zlociszy.

  • 0

    92. ~  2012-03-11 13:18:54  host: 121-168.echostar.pl

    poprawka 12zł, nawet lepiej

  • 0

    93. ~Anders  2012-03-11 15:34:04  host: 87-205-246-73.adsl.inetia.pl

    ~92 nom pakiet dobry, bo większość osób i tak nie wykorzysta na smartfonie tych 350MB, taki pośredni pomiędzy 100 i 600.

  • 0

    95. ~wing  2012-03-12 20:33:42  host: user-164-127-219-10.play-internet.pl

    Jak na moje oko PTC (ogólnie Heyah i T-Mobile) na daną chwilę oferuje najatrakcyjniejszy zestaw pakietów internetu mobilnego. Oj ciężko będzie przebić ich ofertę ;D

  • 0

    96. ~  2012-03-12 21:04:00  host: aaeh147.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @94 a 99% debili w tym kraju to niestety polacy... :( wystarczy pojechac gdzies w trase i popatrzec jak jezdza

  • 0

    97. ~  2012-03-12 22:02:25  host: 159-205-81-99.adsl.inetia.pl

    @93, w Heyah dokładasz 3 zł, w T-Mobile 4zł i masz 600 MB, 3 zł to grosze, więc znacznie bardziej sie opłaca.

  • 0

    98. ~  2012-03-12 22:11:44  host: v12-15.opera-mini.net

    Orange Free przebija wszystko. Ale platny spamer w stylu tego z @95 musi zachwalac swoje, co nie?

  • 0

    99. ~FidoDido  2012-03-13 07:07:56  host: user-46-112-126-146.play-internet.pl

    Ktoś już właczył któryś z tych pakietów? Miałem właczony do tej pory ten standartowy za 9 zeta i chciałem sobie przełaczyć na ten 600 MB i jakoś nie mogę. Nie mogę zmienić usługi Max na usługę Net600. Przez www nie ma wogóle opcji zmiany. Kody ekspresowe nie działają poprawnie - dostaje tylko komunikat - "już korzystasz z intenetu w telefonie bez limitu danych. Usługa nie została zmieniona." Na zdrowy rozum to oznacza, że chyba trzeba wyłaczyć całkowicie MAX, żeby włączyć NET600. Dziwne, że nie można poprostu przełączyć się między pakietami...

  • 0

    100. ~komar_boss  2012-03-13 17:31:05  host: gw-netia.pl.hurra.com

    o co kaman, na stronie t-mobile żadnych informacji, pakietów nie da się włączyć :/

  • 0

    101. ~lokop  2012-03-13 18:28:25  host: 213-241-14-26.ip.netia.com.pl

    A można jakoś sprawdzic ile tych mb zostało do wykorzystania w pakiecie?

  • 0

    102. ~FidoDido  2012-03-13 19:19:05  host: z56-11.opera-mini.net

    Pakiet dało się włączyć. A sam chciałbym wiedzieć, jak się sprawdza stan wykorzystania pakietów i czy wogóle można...

  • 0

    103. ~faraon  2012-03-14 12:01:16  host: 62.87.184.230

    A po wykorzystaniu lejek czy wir w portfelu?

  • 0

    104. ~lokop  2012-03-14 20:17:56  host: 213-241-14-26.ip.netia.com.pl

    Lejek ograniczony czasowo, po 30 dniach musisz nowy pakiet wykupic. Tak jest w blueconnect max, nie wiem jak w nowych.

  • 0

    105. ~  2012-03-15 23:02:59  host: 77-254-83-223.adsl.inetia.pl

    @98, OFnK to data, czyli taki blueconnect na kartę. Heyah to oferta głosowa, więc dają pakiety minut, smsów itp. Pakiety internetowe to jedna z wielu usług, a można też np. ściągnąć freeyah i rozmawiać za darmo ze wszystkimi którzy mają tę aplikację.

  • 0

    106. ~dan  2012-03-18 22:14:13  host: v05-15.opera-mini.net

    dzieki Bogu mam bez limitu internet za doladowanie w starej taryfie w play

Dodaj swoją opinię