Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości T-Mobile: więcej klientów i więcej punktów sprzedaży

T-Mobile: więcej klientów i więcej punktów sprzedaży

orson_dzi 17 Listopada 2017 10:37

6 2

t mobile logo

Jeszcze dwa lata temu T-Mobile prowadził akcję zamykania punktów sprzedaży. Obecnie otwiera ich coraz więcej.

Do końca III kwartału 2017 roku T-Mobile otworzył 52 nowe salony i zatrudnił ponad 300 pracowników, którzy trafili do salonów i obsługi call center. To nie koniec inwestycji, bo w planach jest otwarcie w sumie 120 nowych punktów sprzedaży. A to niesie za sobą kolejne zatrudnienia i operator już zapowiada kolejne rekrutacje do punktów sprzedaży oraz Biura Obsługi.




Zobacz: T-Mobile: Mniej salonów i redukcja zatrudnienia

Zwiększenie punktów sprzedaży ma związek z rosnącą bazą klientów. Na koniec III kwartału 2017 roku T-Mobile miał 10,297 mln klientów. Baza klientów abonamentowych wzrosła do 6,797 mln (o 56 tys.) i w końcu udało się ustabilizować spadającą ilość klientów ofert na kartę, których było 3,5 mln (spadek o tylko 10 tys.).

Zobacz: Wyniki T-Mobile Polska po 3Q2017

Źródło tekstu: newseria; wł     

Dodaj do:

Tagi: t-mobile

w sumie: 44
  • 0

    25.  2017-11-17 16:31:18

    23 - mój siostrzeniec ma - jak to mówisz - internet mobilny (bo na pewno nie domowy) i nie ma lejka po 100 GB ;-)
    Swoją drogą, możesz wskazać konkretne taryfy w jednej i w drugiej ofercie? Przynajmniej aktualne?

  • -1

    26.  2017-11-17 16:45:39

    @24 do czasu, gdy plus wprowadzał power lte to też na początku nie było FUP. Dopiero po jakimś czasie zaczęli nakładać kagańce. Teraz t-m ma stosunkowo pustą sieć, ale ten nowy internet domowy bierze sporo osób, więc za jakiś czas tak różowo może już nie być. Mogę się mylić, ale teoretycznie t-m ma możliwości blokowania a ty jako klient nic z tym nie możesz zrobić.

  • 0

    27. ~Punk  2017-11-17 16:47:29  host: apn-46-215-210-101.dynamic.gprs.plus.pl

    Plus niestety limituje swoje oferty, ja już którąś z kolei reklamacje składałem więc ich bez limitu jest i tak limitowany.
    Ciekawe jak z T-Mobile z ich ofertą za 45 zł czy poza tymi 20 Mbps nie ma limitu danych.

  • 0

    28.  2017-11-17 16:58:25

    iphoneski - mój siostrzeniec ma taryfę Ja + POWER LTE 100 GB. Nie ograniczają mu transferu po przekroczeniu 100 GB ;-)
    Być może dlatego, ze na fakturze jest też pozycja: LTE bez limitu danych za 0 zł ??

  • 0

    29. ~Kraków Ruczaj  2017-11-17 17:07:12  host: 188.146.0.71.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @26

    W Krakowie w na osiedlach w okolicach uczelni popołudniami i wieczorami sieć LTE T-Mobile jest już mocno zapchana. 2 Mb/sek, czasem lepiej, czasem gorzej. Poza Krakowem T-Mobile jeszcze się nie zapchało i śmiga jak dawniej.

  • 0

    30.  2017-11-17 17:10:46

    @28 wejdź na forum plusa, na YouTube, na internet i zobacz jak nie przycinają. Jak ma pustą stację to nie przytną, ale jak stacja zawalona to po 100 gb lejek pewny.

  • 0

    31.  2017-11-17 17:15:23

    iphoneski - nie muszę czytać, bo ludzie piszą bzdury czasem. ylą usługi, wydaje im się, ze dostaną za darmo coś za co muszą dodatkowo zapłacić itp., itd.
    Mam PRAKTYKĘ! I twierdzę, ze nie ograniczają. Jeśli Ty wiesz lepiej... Nie będę kwestionował Twojej wiedzy. Bo mnie, ani użytkownika usługi, o której mówimy, nie dotyczą te problemy ;-) I to niezależnie czy loguje się w domu, czy na stancji w centrum Łodzi ;-)

  • 0

    32. ~bolo  2017-11-17 17:16:27  host: 89-64-21-83.dynamic.chello.pl

    a w tesco w krakowie z tydzień temu zamknęli punkt sprzedaży...

  • 0

    33.  2017-11-17 17:27:12

    @31 poleciłem internet, żebyś mógł poczytać. Ja o ograniczeniach wiem z doświadczenia, sam korzystałem z tego. Gdy cały miesiąc byłem na pustych stacjach było ok, gdy ściągałem z neta na obciążonej stacji najpierw lejek do 20, potem 10, potem 5 albo 1. Dalej już nie ściągałem, chciałem mieć choćby namiastkę internetu do końca miesiąca.

  • 0

    35. ~  2017-11-17 19:23:07  host: user-94-254-177-72.play-internet.pl

    Bo plus mi ssie

  • 0

    36. ~  2017-11-17 19:36:40  host: public-gprs367086.centertel.pl

    Jakaś oferta dla firm w Tm porównywalna z Orange Biurowy? Pytam, bo strona Tm to jedno wielkie bagno, gdzie trudno cokolwiek wyszukać. Mam obecnie play online na kartę, aczkolwiek wieczorem (niezależnie jakie pasmo) jest dramat. Poza tym, zewnętrzne ip w play nieosiagalne.

  • 0

    37. ~  2017-11-17 19:39:20  host: 188.146.145.254.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Ja jestem w T-mobile, 20 złoty netto i noł limit na wszystko. Niby lejek po przekroczeniu 100 GB, ale po roku muszę stwierdzić że nigdy go nie odczułem:)

  • 1

    38. ~Władza  2017-11-17 20:50:29  host: 188.146.46.253.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @22 Bo oni wam tak piorą głowy że nie ma bo co maja wam powiedzieć zwebyscie sprzedawali wasze oferty :) Ja mam już drugi miesiąc od T i smiga bez zarzutu. W zeszłym cyklu poszło 319 GB. Obecny trwa do 27 i już mam 238 GB. Zadnych lejków czy zwolnien transferu :)

  • 0

    39. ~  2017-11-17 23:37:08  host: 188.146.37.187.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    33. iphoneski myslałem, że jak Cie stać na ajsrona to i na dobry internet a tu nam piszesz, że masz plusa i na zapchanych stacjach limity.... ja jestem biedak mam chinski telefon i t-mobile wszędzie bez limitu... Moze kopsnij sie do konkurencji i zamiast iphone strzel sobie internet ?

  • 0

    40.  2017-11-17 23:44:23

    @39 dziś jest twój szczęśliwy dzień, odpowiem na... twój komentarz. Napisałem, że miałem, czas przeszły, czyli to było jakiś czas temu. Teraz mam Upc w domu i No limit z play w telefonie. Abo z plusa mam jeszcze, używam go, żeby na wyjazdach rodzinie net udostępnić i żeby na wsi używać, bo tam internet jest tylko, gdy mam modem za oknem. Chceż jeszcze o coś zapytać?

  • 0

    41.  2017-11-18 00:03:09

    Po 2Q 2017 T Mobile miał 10,251 sim. Po 3Q 2017 T Mobile ma 10,297 sim. Ma plus są aż 46 tysięvy sim. Faktycznie powód do otwierania nowych salonów. :-) Jak tak dalej pójdzie to milion sim osiągną już za 5 lat. :-))))

  • -1

    42. ~  2017-11-18 00:29:08  host: 188.146.37.187.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    no to iphoneski masz extra siec iphone + play :) idealne połączenie szmelcu.

  • -1

    43. ~  2017-11-18 00:30:48  host: 188.146.37.187.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    i nie ma czegoś takiego jak nolimit internetu w play :) w żadnej taryfie, tak samo w plusie.

  • 0

    44. ~Władza  2017-11-19 00:55:56  host: 188.146.110.182.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @42 43 Aż grzech się nie zgodzić bo z tym no limit u nich to jest tak jak ze starym że rozmiar nie ma znaczenia. No niby nie ale życie podpowiada ze są równi i równiejsi. Jakoś od niedawna nikt w reklamach nie mówi ze ma nielimitowany oprócz T-Mobile. Tylko słuchac nie umieją bo słyszą tylko LTE. Co z tego ze LTE nie działa (Play) co z tego ze z limitem (Plus, Orange) ważne ze w telewizornii mówili :)

  • 0

    45. ~GZ  2017-11-20 08:27:59  host: 31.179.219.170

    Ten ich niby nolimit bo 100GB jest dziwny jakiś. Jak go nie włącze to 25GB wystarcza mi na 20 dni, a jak włącze to mi wystarcza na 25 :) Nie wiem ale chyba naliczanie mają wtedy co 1 Mb :(

Dodaj swoją opinię