Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości T-Mobile Usługi Bankowe w nowej kampanii reklamowej

T-Mobile Usługi Bankowe w nowej kampanii reklamowej

LuiN 4 Listopada 2015 18:05

2 11

"Hit od T-Mobile" to hasło przewodnie nowej kampanii reklamowej T-Mobile, w której Tomasz Kot wykonując utwory oparte o melodie kultowych szlagierów prezentuje usługi i produkty dostępne w T-Mobile. Tym razem działania reklamowe skupią się na bankowości mobilnej T-Mobile Usługi Bankowe.



W nowym, 30-sekundowym spocie, przechadzający się po parku Tomasz Kot zwraca uwagę na nowy atrybut oferty: zwrot 5% wartości zakupów dokonanych kartą.




Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy

Nową odsłonę kampanii dopełnia krótszy, 15-sekundowy spot produktowy, przypominający najważniejsze cechy konta w T-Mobile Usługi Bankowe:

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy

Źródło tekstu: T-Mobile     

w sumie: 30
  • 2

    11. ~pabloki  2015-11-04 19:24:23  host: user-46-112-75-52.play-internet.pl

    zapomniałem dodać że mam też sieć placówek w kraju z pełną obsługą a nie jak tmub który ma ponoc 10 na cały kraj.

  • 2

    12. ~Oyej  2015-11-04 19:24:42  host: 89-74-34-124.dynamic.chello.pl

    Bank/oferta jest świetna ,nic nie płacę, kartę zlikwidowałem ,zero opłat ,natychmiastowe przelewy, świetnie sprawdza się przy np kantorze internetowym, przy obrotach kasą ...

  • -1

    13. ~fdcvd  2015-11-04 21:11:02  host: staticline40675.toya.net.pl

    spoko oferta

  • 1

    14. ~pelagia  2015-11-04 21:12:40  host: 89-77-214-167.dynamic.chello.pl

    Pierwszy raz pochwalę... Jestem dooość blisko związany z T-Mobile i już często było mi wstyd za reklamy, podejście do klientów, nie w tempo odpowiedzi na działania rynku. Ta reklama wreszcie jest rzeczowa. Konkretne korzyści, bez ściem i gwiazdek... no i z humorem.

  • 1

    15. ~cziko  2015-11-04 21:24:36  host: adsl229.neoplus.adsl.tpnet.pl

    miałem tam konto zaraz po rozpoczeciu dzialalnosci alior synca.. wiecej wydalem na rozmowy w sprawie reklamacji (posrany system bankowości online i zbugowane funkcje), niz otrzymalem cashbacku przez caly okres uzytkowania tego szitu, nikomu nie polecam

  • -1

    16.  2015-11-04 21:25:55

    divhashmorex - niektóre banki, wbrew pozorom, mają opłatę za logowanie się do serwisu e-bankowości!
    Nie wiem jak bank o jakże przyjaznej dla klienta nazwie T-Mobile Usługi Bankowe, ale inne mają - za darmo "klasyczne" logowanie a za opłatą - bezpieczniejsze logowanie z dodatkową autoryzacją ;-)

  • 1

    17.  2015-11-04 21:59:26

    Od 10.03.2010r. posiadam konto w mBanku i nie zapłaciłem za jego obsługę, jak i przeprowadzone transakcje ani grosza. Jedyny realny koszt, to wykonanie kilku telefonów, np. w sprawie wyłączenia płatności zbliżeniowych, czy ustanowienia współwłaściciela konta. Wcześniej, bo od połowy 1995 roku byłem klientem Getin banku i buliłem 13 zł miesięcznie, nie uzyskując niczego w zamian. Takie harce jakie odstawia T-Mobile, w postaci np. zmian zasad funkcjonowania w postaci wprowadzania opłat za to, co miało być darmowe, skutecznie mnie odstrasza. Gwoździem do trumny w Getinie, było wprowadzenie opłaty za sprawdzanie salda w bankomacie - jeszcze w tym samym dniu, w którym się o tym dowiedziałem, wypowiedziałem umowę. Ogólnie - płacenie bankom za to, że mogą obracać ze sporym zyskiem naszą ciężko zapracowaną gotówką, to zwykła bezczelność.

  • 2

    18. ~  2015-11-04 22:29:28  host: user-46-112-192-121.play-internet.pl

    @17: Częste zmiany TOiP i regulaminów, to normalna w Alior chyba Banku...

  • -2

    19.  2015-11-04 23:12:53

    Roxette Listen to your heart w nowej wersji :)? A na poważnie... leczą mnie ludzie którzy tutaj piszą takie głupoty! Z choinki się urwaliście? każdy bank, jak wchodzi na rynek jest darmowy, nałapie klientów a potem chce zarabiać. Tak było z mBank, Tmobile i tak będzie ze Smartem, który tak ktoś wychwalał. Wam za darmo to i jeszcze źle. Co za naród!!! Osobiście mam w mBanku chyba z 12 lat i nie zapłaciłem ani złotówki, mimo, że żeby mieć kartę za darmo trzeba 300zł zrobić obrotu. To jest kuźwa jeden bak paliwa albo większe zakupu w hipermarkecie. Podobnie w ING. I nie jestem jakimś idiotą, który co pół roku zmienia bank, bo za pół roku ten darmowy nie jest darmowy a ja szanuje swój czas.

  • -2

    20. ~czterogroszowiec  2015-11-04 23:47:54  host: chaos.tpnet.pl

    Z Kotem dobra.

  • 2

    21. ~  2015-11-04 23:51:54  host: gaja.tpnet.pl

    19. Trzeba być łosiem, żeby płacić za to, że bank trzyma czyjeś pieniądze i nimi obraca.
    My praktycznie nie mamy swoich pieniędzy - mają je banki na "naszych" kontach.

  • -2

    22. ~  2015-11-05 06:35:32  host: 89-79-89-120.dynamic.chello.pl

    @4 zaślepiony fan Plajty

  • -2

    23. ~  2015-11-05 08:04:39  host: user-94-254-133-62.play-internet.pl

    Tutaj oczywiście przeważają biznesmeni z gimnazjum, co to chcieliby mieć 10 kont z kartami umożliwiającymi bezpłatne wypłaty kasy w całej europie a nawet świecie- za darmo oczywiście, bo 6 zł/m-c to dla nich zbyt duży koszt a przecież też nie dokonają płatności 200zł/m-c, bo to też zbyt dużo. Po co takim wogóle rachunek w banku?
    Widać, że to skutek reklam i wychowania. Jak na coś kogoś nie stać, to nie ma obowiązku tego posiadać. Karta nie jest obowiązkowa.

  • -1

    24. ~Franek  2015-11-05 08:22:29  host: public-gprs360037.centertel.pl

    Kot pasuje do tych reklam, taki śmieszny człowieczek, jakby jeszcze Prokopa dali do tego składu to już w ogóle reklamy były by maksymalnie śmieszne :)

  • -2

    25. ~kaktus  2015-11-05 10:12:59  host: user-94-254-198-232.play-internet.pl

    Fajna reklama, szczególnie w taki szary dzień jak dziś bardzo miło się ogląda. Oferta też mnie przekonuje, według mnie to chyba obecnie najlepsza oferta bankowa.

  • -2

    26. ~  2015-11-05 11:02:57  host: secured-by.zenmate.com

    23. Przecież taki Mbank na początku się reklamował się jako bank bez marmurów (wirtualny) i dlatego wszystko za darmo! Bank dalej wirtualny, ale teraz już trzeba płacić.

  • 2

    27. ~  2015-11-05 12:19:20  host: user-46-112-4-63.play-internet.pl

    @26: mBank nie jest już wirtualny, przejęli "marmurowe" placówki z pełną obsługą (włącznie z kasową) po konsolidacji BRE Banku w jedną markę mBank (m, Multi, BRE).

  • 2

    28. ~  2015-11-05 12:26:46  host: user-46-112-4-63.play-internet.pl

    @23: Jak ktoś dobrze zarabia, to może sobie pozwolić na płacenie prowizji bankowych, ale czy nawet wtedy ma to sens?
    "Pożyczam" bankowi swoje pieniądze na 0% rocznie (większość kont osobistych) albo 0,2-4% (konta oszczędnościowe, lokaty, nieliczne ROR), a on z tego udziela kredytów z oprocentowaniem do 10%/rok oraz dodatkowymi prowizjami, pseudo-ubezpieczeniami, itp. Oprócz tego banki zarabiają również na transakcjach kartą (obecnie chyba 0,5% kwoty), oraz wielu innych czynnościach.
    I jeszcze mam za to dodatkowo płacić?

  • 0

    29.  2015-11-05 14:16:06

    mBank przez długi czas był tym darmowym bankiem i sam z niego korzystałem, jednak teraz niestety zostaje w tyle za TMUB głownie prze brak darmowych wypłat z bankomatu, to niby nie dużo ale jednak robi różnice, dzięki temu faktycznie korzystanie z konta jest darmowe i tak powinno być, nikt nikomu nie powinien płacić za to że trzyma czyjeś pieniądze. Teraz kiedy jest dodatkowo - 5%, któryś bank oferuję lepsze warunki? Jeżeli się mylę to mnie poprawcie

  • 0

    30. ~  2015-11-05 15:29:49  host: user-94-254-144-129.play-internet.pl