Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości T-Mobile USA - udziały w spółce dla klientów abonamentowych

T-Mobile USA - udziały w spółce dla klientów abonamentowych

LuiN 7 Czerwca 2016 10:29

6 0

T-Mobile, trzecia największa w USA sieć komórkowa, oferuje swoim klientom udziały w firmie. Wystarczy mieć abonament.



Na podobny krok nie zdecydowała się jak dotąd żadna firma. Obecny kurs akcji T-Mobile USA to 43,07 dolara i właśnie taką jedną akcję otrzymać może każdy klient abonamentowy sieci... z wyłączeniem jednak klientów biznesowych i instytucji rządowych.




Co ważne, operator nie planuje przy tym dodatkowej emisji akcji na potrzeby programu - partner T-Mobile nabywa je na wolnym rynku. Firma będzie też rozdawać jeden dodatkowy udział za każdego poleconego klienta, który zdecyduje się przenieść numer. W przypadku osób polecających o minimum pięcioletnim stażu w sieci, wartość jednego skutecznego polecenia to już dwie akcje. Łącznie w ciągu roku zdobyć można tą metodą 100 akcji T-Mobile USA (niezależnie od stażu).

W ciągu ostatniego roku T-Mobile USA przyłączył do swojej sieci milion nowych aktywacji. Operator liczy na to, że nowa akcja promocyjna pozwoli na dalsze wzrosty i poprawi relacje z klientami, podobnie jak oferowanie darmowego dostępu do serwisów muzyki strumieniowej i wideo na żądanie.

Źródło tekstu: USA Today     

Dodaj do:

Tagi: t-mobile | t-mobile usa

w sumie: 20
  • 3

    1.  2016-06-07 10:50:29

    Polski T-M mógłby uczyć się od kolegów/koleżanek zza oceanu.

  • 4

    2.  2016-06-07 10:56:26

    A widzicie tę zakładkę T-Mobile pod logiem serwisu? Skończyło się Playpolis, teraz będzie T-Mopolis :-)

  • 3

    3.  2016-06-07 11:02:35

    T-Mobile USA > Dno > T-Mobile Polska u nas w zyciu by nie wpadli na cos podobnego... dosc ze nawet stremingu muzyki nie ma

  • 0

    4.  2016-06-07 11:10:09

    Jakby polski T-Mobile sprzedawał aktywacje choćby za połowę ceny jaką biorą w Stanach, to z pewnością mogliby więcej...

  • -3

    5. ~  2016-06-07 11:16:59  host: 188.146.77.10.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    3.Jak to nie ma a tidal w wyższych abonamentach to co?

  • -1

    6. ~sg  2016-06-07 11:18:22  host: 89-79-180-18.dynamic.chello.pl

    A w Polsce operatorzy biją się o karciarzy :D

  • -3

    7. ~ola  2016-06-07 11:18:41  host: ip-5-172-235-162.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    tam jest inny świat... przychodzące płatne, pełne VoLTE i WiFiCall... u nas to dziadostwo, niedługo skuteczne doręczenie SMS będą świętować jako Ultra Hiper Mega 88 i 3/4G LTE.. zamiast wkładki z na 10Gb/s w światełkach do nadajników i jakakolwiek jakość sieci....

  • 2

    8.  2016-06-07 11:18:45

    Nomedaj: inaczej z wizerunkiem playpolis nie dało się walczyć... ;-)

  • 1

    9.  2016-06-07 11:19:54

    2, Nomedaj - wejdź sobie na playpolis.pl, a poczujesz incepcję ;-)

  • -1

    10. ~O  2016-06-07 11:21:41  host: ogx173.internetdsl.tpnet.pl

    Playpolis robi przekierowanie :-D dobre :-D

  • 2

    11. ~  2016-06-07 11:25:43  host: 188.146.143.207.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @7 Skomentowała z najszybszego neta w Polsce czyli Plusa co nawet swietelek nie mają :-D Czysta hipokryzja :-)

  • 3

    12. ~xoxo  2016-06-07 11:49:18  host: user-94-254-224-136.play-internet.pl

    a kiedy timbomajl się zwinie z polski?

  • -1

    13. ~pabloki  2016-06-07 12:12:51  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    czyli szykuje sie krach. a to nie tmobile usa chciało wyjść z usy?

    z tym playpolis.pl to niezłe.

  • 0

    14. ~  2016-06-07 13:44:41  host: 89-74-138-153.dynamic.chello.pl

    Odważny krok, chętnie zobaczę dalszy rozwój sytuacji.... ale kto nie ryzykuje ten nie pije szampana :)

  • 0

    15. ~pablo  2016-06-07 15:12:14  host: h4F629742.cli.nitronet.pl

    bezpłatny dostęp do serwisów streamingowych? taaaak! mieliby mój podpis pod umową. ciekawe jaka szansa na to w polskich realiach

  • -1

    16.  2016-06-07 16:17:30

    I to się nazywa innowacyjne posunięcie, ciekaw jestem, jak to się potoczy.

  • 0

    17. ~Wirek  2016-06-07 16:49:11  host: user-46-113-171-181.play-internet.pl

    Każdą dostaną metodą walczą o klienta :) nieszablonowe posunięcie :)

  • 0

    18. ~Marek  2016-06-08 03:54:33  host: n29-01-01.opera-mini.net

    Dobra, ale co to oznacza dla klienta? Dywidenda? Jaka i ile? Żeby nie była to wielka marketingowa bzdura jak wtedy, gdy jeden z operatorów u nas sprzedawał działki na księżycu. . .

  • -1

    19. ~  2016-06-08 11:41:11  host: user-94-254-163-165.play-internet.pl

    To na pewno lepsze niż wieczne rozdawanie starter przez Playa z których klient nic nie ma.

  • 0

    20. ~gach  2016-06-09 21:24:17  host: 77-255-62-119.adsl.inetia.pl

    Moim zdaniem robi się ciekawie, bardzo ciekawie. Czas pokaże co z tego wyniknie.

Dodaj swoją opinię