Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości T-Mobile USA: Darmowy roaming na całym świecie

T-Mobile USA: Darmowy roaming na całym świecie

LuiN 10 Października 2013 08:58

12 1

T-Mobile USA kontynuuje agresywną strategię rozwoju. Po zniesieniu umów na 24 miesiące, przyszła pora na darmowy Internet i wiadomości w ponad 100 krajach całego świata.

Nowe plany taryfowe T-Mobile zawierają bez dodatkowych opłat nielimitowany dostęp do Internetu i wysyłanie wiadomości w ponad 100 krajach całego świata oraz płaską stawkę za połączenia głosowe, wynoszącą 20 centów za minutę.

Darmowy Internet w roamingu ma jedno ograniczenie, jest nim limit prędkości połączenia wynoszący 128 kb/s. Dla klientów potrzebujących szybszego Internetu poza granicami USA sieć przygotowała dodatkowe pakiety, przyspieszające połączenia na dzień, tydzień lub dwa tygodnie (podobnie jak w darmowej opcji, brak jest limitu pobierania).




Oprócz tego T-Mobile USA przygotowało pakiet za 10 dolarów, który pozwala wysyłać nielimitowane wiadomości międzynarodowe, wykonywać po obniżonej stawce połączenia międzynarodowe (20 centów za minutę), a do 70 krajów - nielimitowane połączenia na numery stacjonarne.

Do tej pory 40% podróżujących Amerykanów wyłączało transmisję danych w czasie wyjazdów. Nowa oferta T-Mobile pozwoli zapomnieć o dodatkowych opłatach w 95% przypadków - zapewnia sieć chwaląc się długą listą krajów, w których zniesione zostały opłaty.

Wszystkie umowy abonamentowe w T-Mobile USA podpisywane są na czas nieokreślony. Za 50 dolarów dostajemy nielimitowane rozmowy i wiadomości oraz 0,5 GB Internetu, to samo z pakietem 2,5 GB to wydatek 60 dolarów, a w opcji z nielimitowanym dostępem do sieci 70 dolarów miesięcznie. Zakup telefonu czy tabletu możliwy jest w dowolnym momencie, w opcji za gotówkę lub na raty (oferta jest konkurencyjna w porównaniu do tradycyjnych sklepów).

Źródło tekstu: T-Mobile, wł     

Dodaj do:

Tagi: t-mobile

w sumie: 33
  • 0

    14.  2013-10-10 11:21:38

    Coś zaczyna się zmieniać w kwestii roamingu. UE zapowiada,że od połowy 2014 zniesie opłaty za odbieranie. Play wprowadził taryfę z darmowym, nielimitowanym odbieraniem w roamingu - pewnie takich ofert będzie coraz więcej. Opy będą chciały jeszcze zarobić przed wprowadzeniem nowych regulacji, dla niech niewątpliwie niekorzystnych.

  • 0

    15. ~BKX  2013-10-10 11:25:12  host: 212.160.172.70

    Napisałeś wyraźnie "oczywiście, że w Polsce jest drogo", więc się do tego odniosłem ;)

  • 0

    16. ~  2013-10-10 11:42:37  host: gaja.tpnet.pl

    12. e to prędkość światłą, więc nie rozumiem wywodu.

  • 0

    17. ~  2013-10-10 11:45:53  host: gaja.tpnet.pl

    Ad 16. Sorry, pomyliłem z c. Nie wiem, co to jest e.

  • 0

    18. ~  2013-10-10 13:15:49  host: 83.218.117.82

    ciekawa sprawa bo jak weszłem sobie na stronę t-mobile U.S.A to widzę np 50$ Plus podatki, opłaty i miesięczne płatności urządzenie... - o co chodzi?? u nas jak jest dla klientów indywidualnych np 29zł to jest 29zł i ani grosza więcej a w U.S.A cena plus podatki i opłaty (bliżej nie sprecyzowane) - co za szmelc. Oferta pozornie dobra ale w praktyce może być zupełnie inaczej...

  • 0

    19. ~Tomasz  2013-10-10 13:42:33  host: 114.133.168.217-rev.hti.pl

    W stanach ceny wszystkie również w sklepach są cenami netto , ale podatek jest max do 9% zazwyczaj około 8%. Oferta bardzo ciekawa. Sam się zastanawiam czy nie kupić na firmę u nich abonamentu by mieć internet w roamingu na co przy polskich stawkach przekłada się to niezwykle korzystnie. Ciekawe czy któryś z operatorów wprowadzi takie usługi w Polsce również.

  • 0

    20. ~Norbert z Klanu  2013-10-10 13:50:00  host: 89-71-52-63.dynamic.chello.pl

    znowu artykul komentuja gimnazjalisci ktorzy maja 5pln na kontach w swoich prepaidach. informacje zawarte w tym artykule mozecie traktowac jako ciekawostke z opcja "moze kiedys"

  • 0

    21.  2013-10-10 14:58:05

    Polska jest w tej 100 ? Jak jest to można brac i rozmawiac za te 60 gr. do 100 krajow.

  • 0

    22. ~Marcepan32  2013-10-10 15:48:28  host: public-gprs491881.centertel.pl

    ~18 każdy stan ma trochę inne prawo podatkowe dlatego podaje się cenę netto + dolicza się podatek jaki jest w danym stanie. Co do samej oferty to ok, polski oddział też niedawno wprowadził oferty pod kątem roamingu i rozmów międzynarodowych.

  • 0

    23. ~saczi  2013-10-10 18:37:55  host: bhj174.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Przeciętny hamburgerożerca zarabia 3000-5000$? No to czym jest abo w wysokości 50-100$ dla jego miesięcznych dochodów?

  • 0

    24. ~  2013-10-11 01:02:18  host: n08-02-07.opera-mini.net

    Wśród tych krajów jest Polska ? Dziwne, że T-M.us prowadzi agresywną walkę o klienta, a T-M.pl kroi klientów opłatami za sprawdzenie stanu konta ! ! !

  • 0

    25. ~  2013-10-11 02:27:26  host: 87-205-231-15.adsl.inetia.pl

    @24 ta idzie zbankrutować... w życiu nie sprawdziłem ani razu stanu konta ;) jak się skończyło to było doładowane...

  • 0

    26. ~  2013-10-11 02:29:52  host: 87-205-231-15.adsl.inetia.pl

    a tak na marginesie 50dolców to po dzisiejszym kursie 151zł to dużo ??

  • 0

    27. ~Slavo  2013-10-12 15:37:00  host: 212-123-27-210.iFiber.telenet-ops.be

    Przyjme taki abonament i nawet moge placic wiecej bo obecne rachunki mnie dobijaja, a przestane sie martwic kosztami internetu. 128kb wystarczy do maila, iM czy pracy appek.

  • 0

    28. ~Mat.  2013-10-13 12:01:53  host: 88-199-35-76.tktelekom.pl

    niektóre osoby tutaj chyba nie zdają sobie sprawy, że infrastruktura sieciowa i telefony obojętnie gdzie kosztują podobnie. a to, że w Polsce zarabia się grosze a nie plny to inna sprawa... 60$ czyli około 185zł za no limit i 2,5gb to drogo bo u nas to samo jest za 100zł, więc nie wiem o co spina. hamburgery zapłacą za telefon 100dolców a w Polsce 1000 to i tak biorąc pod uwagę różnicę 85zł przez 2lata u nas wyjdzie TANIEJ!!!

  • 0

    30. ~  2013-10-13 13:45:41  host: apn-95-41-187-32.dynamic.gprs.plus.pl

    @29, nie pisz bzdur o tych no limitach od 20zł z uwzględnieniem jednodniowej promocji doładowań na FB. Prawdziwy no limit masz najtaniej za 38zł.

  • 0

    31.  2013-10-13 16:16:57

    @30 dla Ciebie 38 zł. a dla niektórych 20 zł. do marca 2014 r. Napisałem od 20 zł.

  • 0

    32. ~applefan  2013-10-13 19:10:29  host: 81.219.84.18

    oferta tylko z iphone

  • 0

    33. ~Mat.  2013-10-13 20:28:11  host: 37.30.48.112.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @AERO2 USER - mówiłem oczywiście o abo z telefonem

  • 0

    34.  2013-10-13 20:56:18

    @Mat oferta T-mobile USA jest bez telefonu na czas nieokreślony.

Dodaj swoją opinię