Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości T-Mobile uruchomił grę - piłkarskiego managera

T-Mobile uruchomił grę - piłkarskiego managera

WitekT 15 Lutego 2012 15:17

0 0

T-Mobile uruchomił nową, bezpłatną grę dla kibiców polskiej piłki nożnej. Dzięki niej każdy miłośnik T-Mobile Ekstraklasy może zostać piłkarskim managerem. Dla najlepszych graczy T-Mobile przygotował atrakcyjne nagrody pieniężne.

Gra dostępna jest dla wszystkich pod adresem liga.t-mobile.pl.

Użytkownicy po zarejestrowaniu się w serwisie mogą wcielić się w rolę profesjonalnych managerów futbolowych. Zasady gry są zbliżone do tych obowiązujących w prawdziwej lidze. Każdy gracz na początku otrzyma 28 mln wirtualnych złotych. Dzięki tej kwocie będzie mógł dokonywać transferów i skompletować drużynę złożoną z 15-stu zawodników zgłoszonych do bieżącego sezonu T-Mobile Ekstraklasy. Spośród zawodników swojej drużyny, manager będzie wybierał 11-stę piłkarzy grających w danej kolejce. Ligowe sukcesy wytypowanych przez gracza piłkarzy będą przekładały się na ilość zdobytych przez niego punktów. Każdy gracz będzie mógł określić ustawienie w jakim jego drużyna wystąpi w kolejce T-Mobile Ekstraklasy, a także wytypować kapitana i jego zastępcę. Kolejka inaugurująca rundę wiosenną będzie miała charakter rozgrzewkowy.




Pierwsze punkty gracze będą mogli zdobyć od drugiej rozgrywanej w tym roku kolejki. Na stronie T-Mobile będzie widniała aktualna klasyfikacja uczestników zabawy.

Na uczestników czekają nagrody pieniężne w łącznej wysokości 20 tyś. zł. W grze nagradzani będą zwycięzcy: poszczególnych kolejek ligowych, miesięcy oraz najlepsi menadżerowie w całej rundzie wiosennej. Najlepszy gracz otrzyma nagrodę wysokości 7 tys. zł.

Źródło tekstu: T-Mobile     

Dodaj do:
w sumie: 28
  • 1

    11. ~bum  2012-02-15 20:38:37  host: 89-69-222-166.dynamic.chello.pl

    Gdzie jest program lojalnościowy? Wypi.erdzielać mi z tą grą i oddawać program Era Premia!

  • -2

    12. ~bum  2012-02-15 20:39:59  host: 89-69-222-166.dynamic.chello.pl

    @10: dla mnie nie istnieje np. Play. Tam jest marny, wręcz żenujący zasięg! T-Mobile ma najlepszy zasięg

  • 1

    13. ~OLO  2012-02-15 20:51:04  host: host-81-190-220-39.wroclaw.mm.pl

    a można tam strzelić GOLA minister Muszce ? :-) bzzzz

  • 1

    14. ~  2012-02-15 21:02:28  host: 178235137153.wagrowiec.vectranet.pl

    @10 Reklamy Orange na pewno bardziej przyciągają oko, niż reklamy tmobile, które moim zdaniem są nudne. Nie da się ukryć, że to właśnie Orange najgłośniej informuje o swoich akcjach dla klientów - vide testowanie telefonów czy promocje z biletami do kina.

  • -1

    15.  2012-02-15 21:04:52

    12, jak play może mieć najgorszy zasięg jak korzysta ze stacji play, t-mobile i orange?

  • 0

    16. ~  2012-02-15 21:29:44  host: z14-14.opera-mini.net

    15. Skoro korzysta z innych - więc tym samym ma najgorszy, skoro musi korzystać ;-)

  • 0

    17.  2012-02-15 21:31:47

    @1 co jak co ale jakość to mają bardzo dobrą i mam na myśli zarówno połączeń jak i obsługi w przeciwieństwie do tego pleja plaja, playa czy jak to się pisze.

  • 0

    18.  2012-02-15 21:34:08

    I żeby nie było że nie sprawdzałem tej czwartej sieci która próbuje się porównywać do większych operatorów, otóż potestowałem i wiem co piszę.

  • 1

    19. ~  2012-02-15 22:00:41  host: z14-14.opera-mini.net

    Mikkel. Niby napisałem (p.16) to samo co Ty, ale to jednak Ty dostałeś po minusie. Jak myślisz, dlaczego? ;-D

  • 0

    20.  2012-02-15 22:41:03

    Może dlatego że mi zwisają te plusy i minusy? Może dlatego że dla jaj tak napisałem (tak mocno)? A tak naprawdę to dlatego że mnie pani z BOA playa wkurzyła swoim natręctwem 2 dni temu więc się wyżyłem i teraz moje samopoczucie znacznie poprawiło oraz mogę iść spać :-)

  • 0

    21. ~icecream  2012-02-15 23:27:53  host: user-46-113-60-137.play-internet.pl

    @1 ale co Ty masz do designu? Nie przywykłeś jeszcze i tyle. To raczej logo na skalę Europejską i jest już dobrze kojarzone... @9 kolego z Węgrowca, musisz się delikatnie doinformować nt oferty cenowej, bo jeśli chodzi o porównanie z konkurencją, to własnie jest taki psikus, ze w TM masz najtaniej :)

  • 0

    22. ~  2012-02-16 06:37:34  host: 178-37-170-201.adsl.inetia.pl

    Czy po wysłaniu odpowiednio drogiego SMS Premium uzyska się pomoc Fryzjera?

  • 0

    23. ~J  2012-02-16 07:58:07  host: yk170.internetdsl.tpnet.pl

    Proponuję nazwę The Barber.

  • 0

    24. ~Ekhm  2012-02-16 08:28:41  host: 87-205-207-62.adsl.inetia.pl

    ~14 tylko trochę już gorzej z jakościa tych promocji pakiety 2012 sms na ile 3 czy 5 dni? Podwojne doladowania rowniez namiastka tego co jest w heyah...

  • 1

    25.  2012-02-16 09:35:12

    nie wezme przeciez t mobile z kui jaiejs gry, chcodz sprawa jest ciekawa

  • 0

    26. ~xxl  2012-02-16 10:09:02  host: router.abp.pl

    bardzo fajna zabawa podobna bardzo do fantasy ligi na wp nawet układ strony jest bardzo podobny, gram w fantasy to i zagram w t-mobile bo jestem abonentem :)

  • 0

    27. ~  2012-02-16 15:28:00  host: V32-03.opera-mini.net

    Zamiast produkować jakieś gierki, czas najwyższy zabrać się za uatrakcyjnienie oferty. Pozostali operatorzy ciągle wymyślają jakieś akcje promocyjne. Farbowana Era jest gorsza niż kiedyś.

  • 0

    28. ~Jonatan k  2012-02-17 11:52:27  host: 80.48.17.122

    Pomysł może i fajny ale operator tragedia. Już nie chcę mieć z wami nic wspólnego...

  • 0