Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości T-Mobile: telefon 6 m-c wcześniej dla klientów innych sieci

T-Mobile: telefon 6 m-c wcześniej dla klientów innych sieci

sirmark 31 Grudnia 2012 14:09

0 0

Od 3 stycznia 2013 roku T-Mobile zaoferuje klientom innych sieci możliwość zakupu nowego smartfona w atrakcyjnej ofercie. Klienci, którzy z niej skorzystają otrzymają nowego smartfona bez konieczności płacenia abonamentu do czasu zakończenia umowy z dotychczasowych operatorem, czyli nawet przez 6 miesięcy. Nowe warunki i związane z nimi opłaty abonamentowe będą obowiązywały klientów dopiero po tej dacie. Dodatkowo otrzymają oni od T-Mobile 10% upust na abonament na cały okres zawartej z T-Mobile umowy.




T-Mobile w ramach noworocznej oferty proponuje klientom taryfy multimedialne lub minutowe z możliwością rozszerzenia ich o wybrane usługi dodatkowe. W zależności od wybranej wartości abonamentu klienci będą mogli dokupić pakiet 100000 SMS/MMS do T-Mobile, nielimitowane połączenia w sieci T-Mobile lub pakiet Non-stop do krajowych sieci stacjonarnych tylko za 1,99 zł za każdą tych usług. Dodatkowo klienci będą mogli aktywować sieć rodziną, w której każdy jej uczestnik otrzymuje 2000 minut na połączenia wewnątrz sieci rodzinnej za 1,99 zł.

Źródło tekstu: T-Mobile     

Dodaj do:
w sumie: 50
  • 0

    43.  2013-01-01 13:30:11

    33. ~Czarny - to jakaś nadzwyczajnie korzystna oferta jest? 30 zł za 4 godziny? Są lepsze ;-) Co do odejścia... jeśłi ktoś rzeczywiście szuka oszczędności 1 czy 2 złote misięcznie, bo to może zrujnować jego budżet, to rzeczywiśie jest to ważny argument...

  • 0

    44. ~  2013-01-01 14:39:15  host: 178.183.157.5.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    Nowy rok, a wlo po staremu - czyta wybiórczo.

  • 0

    45. ~  2013-01-01 15:05:13  host: v51-02.opera-mini.net

    Do 33: a napisz jakie sa dodatkowe koszty? typu opłata aktywacyjna i tego typu bzdury? no i brak stanu darmowego tez jest sporym minusem oferty. chyba nadal zostane przy prepaidzie...

  • 0

    46. ~Czarny  2013-01-01 16:20:25  host: 82-160-227-80.tktelekom.pl

    Hmm nie ma żadnej opłaty aktywacyjnej z tego co widzę po wystawionej mi dziś fakturze. 43>> pokaż mi za 30 zł lepszą ofertę, to przejdę od razu:) Pozdrawiam:)

  • 0

    47. ~Joe  2013-01-01 17:14:35  host: 87-204-199-18.ip.netia.com.pl

    W Plusie za 29 jest 340 min dla przechodzacych (tylko SIM).

  • 0

    49. ~  2013-01-01 17:30:50  host: v45-12.opera-mini.net

    do 33 i 46: czarny, czyli to jest oferta dla przenoszących nr abonamentowy z innej sieci? a jak ja nie mam i nie mialem ostatnio zadnego abonamentu?

  • 0

    50.  2013-01-01 17:46:39

    48. - można mieć 240 minut za 29 w Play bez umowy terminowej ;-) I za tydzień mieć możliwość zmiany operatora - na jakiego? Skoro winni mają kontrakty terminowe?

  • 0

    51. ~  2013-01-01 19:03:33  host: host-89-228-60-180.elk.mm.pl

    @47 Tutaj jest mowa o Playu w taryfie z pakietem danych 1 giga, gdzie w Plusie żeby dostać 1 giga to wyszłoby że należy dopłacić jeszcze 35 zł to tych twoich 29 zł. W Playu jak nie bierzesz pakietu danych w cenie abonamentu to dają jeszcze więcej minut i co przebija te 340 minut Plusa. Jeszcze trzeba wziąć pod uwagę, że w Plusie dochodzi 49 groszy za minutę (w Play 29 groszy) po wyczerpaniu minut, za smsy w Plusie trzeba płacić 20 groszy (w Plusie tylko mała część darmowych minut jest wymienialna na smsy - regulamin przeczytać, natomiast w Playu wszystkie wymienialne z przelicznikiem powyżej jakoś między 1-2), w Plusie za pakiet internetowy trzeba zapłacić 7 zł za 200 mega (tutaj w tej taryfie z 1 giga jest wliczony w cenę), stan darmowy w Plusue tak jak w Playu trzeba dokupić, dochodzi jeszcze w Playu możliwość kupna no limit smsów.

  • 0

    52. ~kamil  2013-01-01 19:06:31  host: 89-68-100-223.dynamic.chello.pl

    32 - kłamiesz, podpisujesz aneks i nowy telefon masz od razu a nie za 6 miesięcy.

  • 0

    54. ~Czarny  2013-01-01 19:36:12  host: 82-160-227-80.tktelekom.pl

    Coś mi ucięło opinie, w skrócie, dla mnie lepszej oferty do 30zł teraz na rynku nie ma:) Pozdro

  • 0

    55.  2013-01-02 08:24:34

    51. - to może najpiew powiedz, co jest priorytetem w Twojej ocenie oferty? Całość? Jakby wszyscy mieli to samo, to po co ci wszyscy? Jeden wystarczy. Argumenty o cenie po abonamencie możesz sobie wsadzić do kieszeni... Bo nie dodałeś stawki do Play - złodziejskiej...

  • 0

    56. ~  2013-01-02 08:48:29  host: v45-06.opera-mini.net

    twojego operatora.

  • 0

    57.  2013-01-02 09:30:05

    11-Mam póki co Abonament w Play i jestem zadowolony tam mam smsy bez limitu do wszystkich co jest dla mnie ważne za 7zł miesięcznie,na prepaid raczej nie zmienię pozatem nie zamierzam do rodziny płacić 80gr i wspierać w3 takimi połączeniami !!!

  • 0

    58.  2013-01-02 09:33:58

    W abonamencie są normalne stawki do Play :P

  • 0

    60.  2013-01-02 10:31:21

    Fajnie już tak dostać słuchawkę 6 miesięcy przed, jest dłuższy czas na wypatrzenie telefonu który nas by interesował i łyknięcie go :)

  • 0

    61. ~AliG  2013-01-02 14:08:03  host: 87-205-199-100.adsl.inetia.pl

    A mniej najbardziej cieszą przedłużone pakiety promocyjne, koszt niewielki, a przy niższym abonamencie bonus znaczny (przy wyższych nie są już tak atrakcyjne)

  • 0

    62. ~kukuruku  2013-01-02 19:26:40  host: hit158.internetdsl.tpnet.pl

    ta oferta wcale nie jest nowa, jest w T mobile od wakacji 2012 ale nie byla reklamowana, bo chodzi o zawieszenie abonamentu, dopiero teraz wpadli na pomysł odgrzania starego kotletu - zamrozone miesko ! !!!!

  • 0

    63. ~p  2013-01-08 13:00:34  host: 178.183.175.79.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    wiecie co nie macie pojecia o ofercie i idzie lepiej spac!!!!

  • 0

    64. ~m a r e k  2013-01-15 12:25:41  host: gln138.internetdsl.tpnet.pl

    T-mobile oszukuje swoich "starych" klientów. Ja przedłużałem umowę i nikt mnie nie poinformował o tym, że minuty z poprzedniego okresu rozliczeniowego już nie przechodzą na następny okres. Niby nic wielkiego, co tam, przepadnie 20 czy 30 minut, jednak ja uważam, że jest to istotna i ważna zmiana o której powinni poinformować klienta, to jest ich zafajdany obowiązek - omijajcie t-mobile szerokim łukiem, to jest już moja ostatnia umowa z oszustami - pozdrawiam

  • 0

    65. ~  2013-08-27 18:39:40  host: 238.6.199.109.static.rdi.pl

    to jest zwykle oszustwo trzeba placic za raty za telefon z dniem podpisania umowy,zawieszają tylko abonament

Dodaj swoją opinię