Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości T-Mobile szykuje nową ofertę

T-Mobile szykuje nową ofertę

orson_dzi 7 Września 2017 12:34

10 10
t mobile0

12 września T-Mobile zaprezentuje nową ofertę.

Na temat samej oferty nie wiem nic poza przesłanym zaproszeniem. Załączona grafika może sugerować coś powiązanego z filmami (fioletowa "szklana pogoda"?), więc może to być jakieś rozwinięcie usługi Supernet Video. Więcej szczegółów poznamy na pewno w najbliższy wtorek.


Źródło tekstu: T-Mobil;e     

Dodaj do:

Tagi: t-mobile

w sumie: 58
  • -1

    42.  2017-09-07 20:56:34

    @39 Najlepiej 1TB, po co się rozdrabniać. I bardzo dobrze, że dają mniejsze pakiety, bo TMobile to jeszcze jedyna sieć, która nie jest zapchana. Masochiści zamiast kupić net na kablu, zapychają sieci mobilne. To już nie oszczędzanie a raczej Januszowanie maksymalne. Zwłaszcza, że dzisiaj na kablu można mieć porządnego neta za grosze. A Play schodzi z TMobile jako partnera roamingowego nr 1 dla P4, to jeszcze bardziej sieć odetknie a niestety pójdzie rykoszetem w Orange.

  • -1

    43. ~  2017-09-07 21:08:07  host: 89-64-30-232.dynamic.chello.pl

    42, słoneczny to taki Janusz typowy dodatkowo zaślepiony Plajem i virginem.
    Teraz też widzi związek między nowa oferta tm a przejściem play na Orange :D

  • -1

    44.  2017-09-07 21:21:30

    @42 A jaki zasięg masz tego neta na kablu? Większość Polski to wsie i małe miasteczka mądralo. Tam nie ma UPC. Może być i 1 TB, tylko z odpowiwdnum lejem po 100-200 GB

  • -1

    45.  2017-09-07 21:23:32

    @43 Tak tak januszku. Ty wiesz lepiej specjalisto 89-64-30-232.dynamic.chello.pl A sto baniek za roaming TM tak sobie puści w straty. :)

  • -1

    46. ~~  2017-09-07 21:23:40  host: eee158.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Pewnie sprawdzenie stanu konta za 10gr.

  • -1

    47.  2017-09-07 21:34:19

    @45 Może puści. Czasami strategia jest lepsza niż trochę szmalcu. Może TMobile teraz zwiększy pakiety danych może nie. Jeśli zwiększy to przede wszystkich dlatego, że P4 robi papa i złazi z anten więc mogą sobie pozwolić na większe rozdawnictwo danych. Które sieci są najbardziej zapchane? Orange i Play!!! A dlaczego? Bo dają najwięcej danych oraz.....są z reguły najtańsze. A do tego po P4 jeszcze latają takie cuda jak Virgin itp.
    Po co Ci lejek np 32 kb/s do 1TB? Aaa sorry liczysz na 1Mb ? :D Dobra - nie mam zamiaru strzępić palców na klawiaturze dla takich Januszy. I się cieszę, że tacy siedzą w Orange i Play i tam się zapychają z innymi. Normalny skorzysta z Plusa i TMobile w komfortowych warunkach

  • 0

    48.  2017-09-07 21:47:32

    @47 Na nic nie liczę. Oferta musi być dobra na tle konkurencji, a mi tam to wisi czy oni wtopią czy nie. Lej powinien zależeć od ceny, a nie być stałym parametrem oferty. Korzystam z P4 tylko dlatego, że mam normalny net UPC u siebie i u rodziny. A do 3GB w telefonie nie potrzeba mi pierdylion gigabitów. Normalni ludzie...
    Hm, dobre to jest. Do kabaretu się nadaje. ;)

  • 0

    49. ~  2017-09-07 21:53:06  host: public-gprs351840.centertel.pl

    Viggen - gdy zaczniesz zarabiać na siebie, to przestaniesz pisać takie brednie. Tymczasem miłego korzystania z druta. Znaczy z kabla za grosze.

  • 0

    50.  2017-09-07 22:03:04

    @48 Skoro masz neta na kablu w domu to po co Ci 500GB na telefonie? Czytasz czasami co piszesz?
    Tak normalny człowiek. Statystyczny Polak wybiera cenę, jakość jest drugorzędna. Jeśli ktoś się chce kisić w Play czy od nowego roku w Orange (chociaż i teraz ludzie na Orange narzekają bo się zatyka wieczorami) to niech się kisi. Mnie to nie przeszkadza. Plus i TMobile nie rozdają GB na lewo i prawo więc uważam że to dobry ruch. Wiem, że jak zapłacę więcej czeka mnie niezapchana sieć.
    @49 Tak się składa, że zarabiam na siebie. I jak mam wybór dopłacić za lepszą jakość (cokolwiek, nawet sprzęt HIFI a nie głośniczki od komputera) to tak robię. I tyle w temacie. Wam się w głowach poprzewracało. Telefony z wyższej półki za 1zł, no limit z netem za 20zł. Jest taka zasada - nie stać Cię, nie korzystasz. Nie spędzam wakacji na Hawajach bo mnie nie stać ale nie stękam, że inni jadą a ja nie. Trudno, nie dla każdego wszystko jest. Koniec pisania, bo nie mam zamiaru pisać z Januszami

  • 0

    51. ~  2017-09-07 22:05:10  host: 89-64-30-232.dynamic.chello.pl

    45, a ty za to jestes pewien, ze tm bedzie plakal po play. Jakbys znal realia i opinie osob odpowiedzialnych w tm, to wiedzialbys ze chcieli sie pozbyc play i dlatego zaczeli stawiac warunki odnosnie wyzszych oplat. Ty wolisz zyc w swojej teori ze o play beda sie operatorzy zabijac. Jak widzisz plus i tm nie byl zainteresowany i jedynie orange im zostal, a ktory do tej pory najmniej odczuwal obciazenie plejem.

  • 0

    54.  2017-09-07 22:38:59

    @50 A ty umiesz czytać? NIE JA pottrzebuje 500 GB. To konkurencja wymusza ofertę z 500 GB. Ja mam to gdzieś. Co to znaczy niby ta niezapchana sieć? Do wygodnego korzystania z www i filmów hd starczy już 4- 5 mega. Prawie każda sieć jest w stanie tyle dać na jedno urządzenie mobilne.

  • 0

    55.  2017-09-07 22:44:05

    @51 Skup się lepiej na merytorycznej odpowiedzi do artykułu, zamiast na kopaniu pod każdym niusem słonecznego panie:89-64-30-232.dynamic.chello.pl. Kończe z tobą panie anonim.

  • 0

    56.  2017-09-07 22:48:16

    P.S. Pieniądze nie śmierdzą. Każdy z W3 chętnie przytulił 100 baksów na rok.

  • -1

    57. ~  2017-09-08 05:35:55  host: user-94-254-164-44.play-internet.pl

    Mam nadzieję że wprowadzą coś fajnego, bo z tym Play nie idzie wytrzymać i muszę zmienić na normalnego operatora.
    TM to operator stabilny z własną siecią a nie wydmuszka z kulawą roamingiem i siecią 5G z 1Mb

  • 0

    58.  2017-09-08 06:17:47

    @51 akurat to play zmienił plusa na t-m bo było taniej dla nich.

  • 0

    59. ~sg  2017-09-08 15:07:31  host: 89-64-33-211.dynamic.chello.pl

    Znowu największy ból i oczekiwania mają karciarze z ich marnymi doładowaniami :D

  • 0

    60. ~Rafał  2017-09-09 12:37:06  host: 188.146.38.175.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    bedzie połaczenie internetu i telewizji satelitarnej zapowiadał to po objeciu funkcji nowy prtezes

  • -3

    61.  2017-09-10 14:51:53

    Serio interesuje jeszcze kogoś oferta T-Mobile?
    Polecam Plusha.

  • 0

    62.  2017-09-12 11:34:09

    i gdzie ta oferta dzisiejsza?? ktra to godziny nieroby z tmobile??

  • 0

    63. ~Seba  2017-09-12 11:59:47  host: 93-181-143-144.internetia.net.pl

    @61 Mnie interesuje oferta z T-Mobile. Jak czytam że w Play awaria, w Orange awaria netu po raz któryś w tym roku, to jednak wolę płacić i mieć święty spokój. Nie każdemu odpowiada pieprzyć się z doładowaniami, a fakturę to kto wystawi ? Miś ??

Dodaj swoją opinię