Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości T-Mobile: Szukanie Wi-Fi na urlopie to nie najlepszy pomysł [wideo]

T-Mobile: Szukanie Wi-Fi na urlopie to nie najlepszy pomysł [wideo]

LuiN 16 Czerwca 2014 12:17

6 3

"Szukaj przygód, a nie Wi-Fi" - takim hasłem T-Mobile promuje ofertę Travel & Surf, czyli nowe pakiety mobilnego Internetu w roamingu. Startująca dziś kampania jest częścią ogólnoeuropejskiej kampanii reklamowej koordynowanej przez Deutsche Telekom.




Jose, psy tropiące Wi-Fi i wakacyjne poszukiwania Internetu - 16. czerwca rusza kampania reklamowa T-Mobile, promująca pakiety mobilnego Internetu w roamingu, w nowej ofercie Travel & Surf, dostępne w ponad 100 krajach na całym świecie. Celem kampanii jest przekonanie urlopowiczów, aby zamiast tracić czas szukanie dostępu do Internetu, wybrali Travel & Surf, usługę, która pozwoli im korzystać z Internetu poza granicami kraju, bez obaw o niespodziewane wydatki.


Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy

Zobacz: T-Mobile: nowe pakiety transmisji w roamingu "Travel & Surf Świat"

Źródło tekstu: T-Mobile     

Dodaj do:

Tagi: t-mobile | travel & surf | wifi dogs

w sumie: 16
  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    1.  2014-06-16 12:44:32

    Ta ... na byle kempingu za 15E mam wifi na 2 tygodnie, a jadę na wczasy odpocząć od roboty, a nie 24h/dobę maile, sms'y i telefony. Wiem, czasem się nie da, zwłaszcza w działalności gospodarczej. I tu wystarczy wifi.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    2. ~kowal2200  2014-06-16 13:14:17  host: 213-17-242-155.ip.netia.com.pl

    Ale reklama dobra, mnie rozwaliła na łopatki ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    3. ~Aster  2014-06-16 13:22:21  host: afpw132.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ~1 ja korzystałem z pakietu z roamingu, żeby mieć wgląd do google maps, jak sie jedzie swoim autem czy z wypożyczalni to internet się przydaje, żeby podpatrzeć czy czegoś nie ominęliśmy w okolicy.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    4.  2014-06-16 13:56:57

    Przydaje się zarówno wifi jak i 3G/4G. Z tym drugim związane są limity, więc oglądanie video wypada średnio za granicą, ale do nawigacji czy www na pewno wygodniejsze.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    5. ~  2014-06-16 14:07:21  host: cpc10-finc13-2-0-cust830.4-2.cable.virginm.net

    po co jechać na wakacje z telefonem,wi-fi itd. Ja zawsze aktywuje czarną liste więc dodzwoni się tylko rodzina (i to nie cała) + 2 kumpli z roboty którzy zadzwonią w razie prawdziwej "tragedii" a nie będą zawracać gitary o byle co (taką mamy umowe między dobrymi kumplami) Nawet szef jest na czarnej liście.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    6. ~Aster  2014-06-16 14:17:41  host: afpw132.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ~4 no te pakiety to nie są do streamingu video, bardziej urlopowego sprawdzenia kilku rzeczy w przeglądarce :p czy właśnie navi

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    7. ~  2014-06-16 15:08:12  host: 37.31.153.236.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    tak, to nie najlepszy pomysł bo kasa ucieka t mobile.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    8. ~  2014-06-16 15:45:22  host: public-gprs517471.centertel.pl

    I to ma być dobra oferta? Wolne żarty. Gdyby dali nielimitowany darmowy Internet w roamingu o prędkości maksymalnej 32 kb/s, to wtedy byłbym zadowolony. No dobra, może 32 kb/s to trochę za dużo, w końcu nawet w kraju nie ma zbyt wielu takich ofert, ale takie darmowe 16 kb/s czy 8 kb/s byłoby dla mnie lepsze niż 1 GB za sześć stów.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    9.  2014-06-16 15:50:11

    25 groszy za odebrane w strefie unijnej... z sekundowym taktowaniem... Naprawdę to problem finansowy dla kogoś kto wyjeżdża za granicę na wypoczynek?

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    10.  2014-06-16 15:54:50

    Do tego poczciwe pakiety transmisji danych - 25 zł za 100 MB 100 zł za 1 GB - to też tragedia finansowa?

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    11. ~Piotrek  2014-06-16 17:04:30  host: apn-5-60-156-35.dynamic.gprs.plus.pl

    @wlo ale skoro coś może być za darmo to po co płacić operatorowi?? w MCDonalds np na całym świecie jest darmowe wifi w wielu innych restauracjach też - a tu wydasz tę stówkę to miałbys na porzadny obiad za granicą

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    12.  2014-06-16 18:44:14

    #11. ja bardziej ufam bezpieczeństwu transmisji danych u operatora niż w takim bezpłatnym WiFi.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    13.  2014-06-16 19:05:12

    12- czy ktoś z klientów w restauracjach używa zawodowo Internetu? Poza tym kiedyś trzeba odpocząć. Nie można mieć szajby na maksa.