Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości T-Mobile sprzedaje telefony "jak nowe"

T-Mobile sprzedaje telefony "jak nowe"

LuiN 23 Listopada 2012 13:14

0 0

Po udanej akcji sieci Orange, sprzedaż odnawianych telefonów rozpoczęła sieć T-Mobile. Urządzenia pochodzą od klientów, którzy postanowili odstąpić od umowy sprzedaży zdalnej.

Każdy telefon zamówiony w sklepie internetowy klient może zwrócić w ciągu 10 dni. Eksperci T-Mobile sprawdzają i potwierdzają jakość telefonu, a następnie ten trafia do wyprzedaży na stronie T-Mobile w specjalnej cenie.




Aktualnie dostępne modele to Nokia Lumia 610, Sony Xperia tipo, Samsung I9070 Galaxy S Advance, Samsung S6500 Galaxy Mini 2, LG E400 Swift L3 i Samsung S5360 Galaxy Y. Obniżki cen sięgają 370 zł, telefony oferowane są z umową na abonament lub ofertę mix.

Źródło tekstu: T-Mobile, wł     

Dodaj do:
w sumie: 34
  • 1

    17. ~  2012-11-23 17:00:36  host: v19-15.opera-mini.net

    13,jak chcesz zwrócić tel i odstąpić od umowy to tel nie może mieć żadnych śladów użytkowania,inaczej nie odstąpisz od umowy.

  • 1

    19. ~luki  2012-11-23 17:29:44  host: ip-99-48.smtvsat.pl

    "jak nowe" a 4 grosze to "prawie jak za darmo"

  • 2

    21. ~  2012-11-23 18:06:28  host: dslb-092-076-083-224.pools.arcor-ip.net

    17 Prawo odstąpienia od umowy sprzedaży zdalnej nie mozna wykluczyc! Slady, jak otwarte opakowanie, zerwane folie moga byc. To nie sa powody zeby nie 100% kasy zwrucic. A obawa ze sie nie odstapi przez testownaie telefonu od umowy sa calkiem pez postaw.

  • 0

    22.  2012-11-23 18:10:19

    21, pez podstaw powiadasz... :D

  • 2

    23.  2012-11-23 18:45:19

    @10: błędnie zakładasz, że umowa która przychodzi wraz z kurierem jest zawsze tą umową (z tymi warunkami), którą klient wynegocjował. Sam odmówiłem podpisania dokumentów i odesłałem przesyłkę (z nawet nie dotkniętym telefonem) gdy pewien inny operator przysłał umowę która znacząco różniła się od ustaleń...

  • 1

    24. ~odradzameurobank.pl  2012-11-23 18:57:24  host: ip-94-42-250-205.multimo.pl

    @23 - czyżby Paly?

  • 2

    25.  2012-11-23 19:01:39

    @24: nie, pomarańczowi!

  • 0

    26. ~STP  2012-11-23 20:21:38  host: gw4.sbmec.pl

    Zwroty są zapewne dlatego, że jak każda inna sieć, wysyłają telefony LUZEM! Bez żadnych bąbelków czy innych ochronnych wypełniaczy w paczce. Sam bym im taki telefon oddał, gdyby mi w ten sposób wysłali.

  • 1

    28. ~SpideR  2012-11-24 12:02:22  host: host210.router2.tygrys.net

    A dla mnie szkoda że promocja nie dotyczy osób przedłużających umowy. Galaxy S advance ma naprawdę dobrą cenę.

  • 1

    29. ~  2012-11-24 15:14:28  host: v04-05.opera-mini.net

    28,możesz przenieść numer na 1 dzień do innej sieci i za 2-3 dni robisz nową umowę zamiast przedłużenia umowy jesli masz mało atrakcyjne warunki przedłużenia umowy i jeśli lepsze warunki miałbyś jako nowy klient,może jeszcze dostałbyś jakiś bonus za to,że przechodzisz z innej sieci.

  • 1

    30.  2012-11-24 16:58:33

    Bardzo fajny pomysł. Widze z LG L3, yo dobry telefon, ale mam nadzieje, ze do tej listy dołączą jeszcze inne LG, wielu ludizom chętnym na te telefony taka promocja sie spodoba

  • 1

    31. ~  2012-11-24 18:34:56  host: v04-05.opera-mini.net

    co niektórzy wyczaili promocje i niektórych telefonów już nie ma,ciekawe czy takie promocje T będzie odnawiać czy to tylko jednorazowa promocja.

  • 1

    32. ~  2012-11-24 23:24:11  host: 89-75-84-86.dynamic.chello.pl

    już praktycznie telefonów niema została sama bida ;)

  • -1

    33.  2012-11-25 12:19:31

    a ja chce N82 jest szansa na "prawie" NOWA ?

  • -1

    34. ~Piotr  2012-11-26 10:36:11  host: user-109-243-108-198.play-internet.pl

    Coś mi tu smierdzi.Przecież telefon kupiony zdalnie czyli na ogległośc można zwrócić tylko wtedy jeżeli nie został on rozpakowany.Więc takie nie otwierane telefony powinny byc sprzedawane po normalnej cenie.

  • 1

    35.  2012-11-26 10:50:12

    Piotr - sprzęt może nosić zwykłe ślady używania, czyli nie może być uszkodzony, ale może być używany.

  • -1

    36. ~jacko  2012-11-26 14:52:25  host: 91.209.141.10

    z wymienionych wyżej telefonów interesuje mnie tylko model LG.

  • 1

    37. ~  2012-11-26 14:57:23  host: ppp151221.ostnet.pl

    @34 dokładnie, możesz zamówić, rozpakować, sprawdzić - ważne, żeby zwrócić z dowodem zakupu, no i bez uszkodzeń. Jak zamawiałem swój na heyah.pl to też miałem gwarancję zwrotu do 10 dni.

  • 0

    38. ~  2012-11-30 15:23:28  host: v15-09.opera-mini.net

    jak na ceny abonamentów 25-35 zł to telefony i ceny za nie są ok,zamiast kupować pakiet minut albo telefon za całą kasę od razu można go kupić w abonamencie i jest telefon i pakiet minut w jednym no i dla starszych ludzi którzy dużo nie dzwonią to też może być dobra oferta w normalnej cenie.

  • 0

    39. ~rafalski  2013-01-20 16:32:25  host: 77-254-245-227.adsl.inetia.pl

    A jak mam numer juz w t-mobile i skończyła mi się umowa, to ta wyprzedaż jest dla mnie? Należy mi się jakiś telefon?

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-107-247.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~Maniek | 2017-05-26 18:57:07

Piękna sprawa , u nas pewnie niedługo play uruchomi taką :-D


~Calm7 | 2017-05-26 18:44:09

23). Wypad, złodzieju


~marian | 2017-05-26 18:34:36

u nas może to będzie za 10 lat :)


~Hongkong | 2017-05-26 18:31:24

Mamy


Rogi | 2017-05-26 18:28:23

A roam like home w UE mają?

Ankieta

Jak oceniasz nową ofertę roamingową sieci T-Mobile?

[Aktualizacja] T-Mobile -  koszty roamingu od 15 czerwca

 

Zobacz wynik | Opinie (6)

Archiwum Ankiet