Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości T-Mobile: spontaniczna znajomość marki to 43%

T-Mobile: spontaniczna znajomość marki to 43%

Q! 24 Sierpnia 2011 13:51

0 0

T-Mobile poinformował, że w lipcu spontaniczna znajomość jego marki wyniosła 43%. W przypadku wspomaganej, odsetek ten osiągnął 75%.



Taka rozpoznawalność marki jest efektem rozpoczęcia na początku czerwca kampanii Chwile, które łączą. Szerzej o niej pisaliśmy w tej wiadomości.


Co więcej, według T-Mobile coraz więcej osób postrzega jej markę jako tą, która jako pierwsza wprowadza nowości, jest nowoczesna oraz modna.


O wynikach dotyczących rozpoznawalności marki T-Mobile po 30 dniach obecności na polskim rynku pisaliśmy w tej wiadomości.




Źródło tekstu: T-Mobile, wł     

Dodaj do:
w sumie: 35
  • 1

    19. ~  2011-08-24 17:25:08  host: chaos.tpnet.pl

    Ja też spontanicznie rozpoznaję markę T-Mobile i zawsze pamiętam o tym, żeby się od niej trzymać z daleka.

  • -1

    20.  2011-08-24 17:42:37

    zawsze mnie zastanawialo jak ludzie to robia, ze dostaja spam... od 4 lat nie dostalem ani ja, ani moja rodzina, dziewczyna i znajomi od ery zadnej wiadomosci, ktorej bysmy nie zamowili. wystarczylo wyslac 2 smsy i wylaczyc zgode na przetwarzanie danych do celow marketingowych. mozna? mozna.

  • 1

    21.  2011-08-24 17:46:39

    @13 ja oceniam tak sobie. zwlasza oferty przedluzeniowe, ktore najbardziej mnie interesuja. niestety to co dostalem za ery dzisiaj jest juz 14zl drozsze. telefon po pol roku z cena ani drgnal. nie bedzie zniek za miesiac i to bedzie dramat dla tej sieci, bo najwiecej przedluzen bedzie wlasnie w okresie od wrzesnia do swiat... zrobili glupote i ciezko teraz bedzie sie z niej wywinac. w innym aspekcie nic sie nie zmienilo, bo umowmy sie - ile mozna korzystac z pakietow roamingowych? wprowdzenie nowej marki z pewnoscia nie polepszylo wizerunku PTC - w najlepszym wypadku pozostal on taki sam choc ja podejrzewam, ze ocena firmy spadla...

  • -1

    22.  2011-08-24 17:48:08

    Gusta i guściki, o których nie powinno się dyskutować, z resztą wybierając operatora kierowałem się jego realnym zasięgiem a nie domniemywam i reklamami w TV których nie oglądam ;-)

  • 1

    23. ~  2011-08-24 17:49:04  host: 66.154.107.219.static.quadranet.com

    @2 pracownik t-mobile=)

  • 1

    24.  2011-08-24 17:56:09

    @12 Tobie nie musi pasowac, ale mam znajomego, ktory wydawal po 80-100zl miesiecznie na karty typu telegrosik zeby sie z rodzina w Anglii kontaktowac. teraz placi 40zl miesiecznie i gada z nimi ile chce. nie mierz kazdego swoja miara, bo znajdzie sie przynamniej kilkaset osob, dla ktorych ta usluga bedzie obnizeniem rachunkow. a Ty? jak nie chcesz to nie korzystasz. wszystko inne zostalo tak samo.

  • -1

    25.  2011-08-24 18:13:43

    #24 thonka Ja bylem w podobnej sytuacji i gdyby wczesniej pojawila sie taka oferta, to znacznie bym zmniejszyl swoje wydatki i to bez kombinacji nr dstepowy+VoIP. Za miesiac znowu bede i bardzo zaluje, ze czekaja mnie polaczenia do kraju, gdzie nie ma TM :(

  • -2

    26.  2011-08-24 18:20:49

    W newsie jest mowa o rozpoznawalnosci marki, a pod nim komentarze-narzekania. Skoro sa, to tez swiadczy o rozpoznawalnosci :) Co do nowosci, to o polaczeniach miedzynarodowych w TM napisalem w #25. Nowe podejscie do roamingu, chociaz rowniez krytykowane, w moim otoczeniu sprawdzilo sie. Usluga nie jest jedynie jakas wakacyjna promocja, co mnie cieszy, gdyz pozwala na w miare swobodne korzystanie z telefonu poza granicami bez uciekania sie do kombinacji obnizajacych koszty.

  • 0

    27. ~szara strefa 5G  2011-08-24 18:27:30  host: cjd225.neoplus.adsl.tpnet.pl

    co to jest za usługa HDVoice, jaki z tego pożytek?

  • 1

    28.  2011-08-24 18:31:43

    #27 W uproszczeniu: lapsza jakosc dzwieku

  • 0

    29.  2011-08-24 18:31:51

    @26 to portal branzowy, watpie by tu ktokolwiek nie wiedzial czym jest TM ;)

  • 1

    30.  2011-08-24 18:36:34

    #29 Niby tak, ale sadzac z wpisow ta znajomosc marki dotyczy glownie osob korzystajacych z uslug konkurencji;)

  • 1

    31. ~ala  2011-08-24 18:46:08  host: user-188-33-57-83.play-internet.pl

    podsumowanie: lala lala lala, konkurencja lepsze ceny ma :)

  • 0

    32.  2011-08-24 19:15:28

    @13 są też specjalne abonamenty bez telefonu, w których nielimitowane rozmowy ze wszystkimi w T-Mobile nie są traktowane jako dodatkowa usługa.

  • 1

    34.  2011-08-24 20:40:59

    #33 ist, jesli juz..

  • 1

    36. ~  2011-08-25 05:30:03  host: z31-12.opera-mini.net

    35 - szczególnie roczna ważność konta, Stan Darmowy, czy możliwość sprawdzenia ilości MB do wykorzystania. To wszystko dzięki T- Mobile...

  • 1

    38. ~  2011-08-25 07:11:12  host: z30-15.opera-mini.net

    36, bzdury takie żeczy mam od dawna w plaju

  • -1

    39. ~Milcho  2011-08-25 09:41:00  host: public13.xdsl.centertel.pl

    ~26 ale wiele osób nie docenia tego, ja teraz nie muszę już kombinować z pakietami transmisji danych jak jadę w trasę, wykupuje 500MB na UE i mam dość swobodny dostęp do sieci przez tydzień.

  • 1

    42. ~Marcin  2011-08-25 18:16:48  host: adal30.neoplus.adsl.tpnet.pl

    T-Mobile ma trochę obciachowy kolor rozpoznawczy sieci Różowy kojarzy się z plastikowymi głupiutkimi panienkami i z gejami

  • 0

    43. ~Sako  2011-08-26 09:47:44  host: public3421.xdsl.centertel.pl

    ~42 podejrzewam, że niewiele osób obchodzi jak Tobie kojarzy się ten kolor :)Co do znajomości marki to jest to ważny parametr w kontekście oceny skuteczności rebrandingu.

Dodaj swoją opinię