Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości T-Mobile: smartfony za 1 zł w miksie za 25 zł

T-Mobile: smartfony za 1 zł w miksie za 25 zł

WitekT 20 Marca 2013 13:43

4 7
T-Mobile wprowadza nową propozycję dla klientów taryf Mix, w której przy doładowaniu od 25 zł smartfon dostępny jest już za złotówkę.

Od 20. marca T-Mobile wprowadza mechanizm umożliwiający nowym klientom, również tym nie korzystającym do tej pory z usług operatora, zakup smartfona za 1 zł już od najniższego zobowiązania 25 zł. Klienci podpisując umowę na 24 doładowania przez pierwszych 12 zasilają konto minimalną kwotą 25 zł. O sposobie spłacenia wartości pozostałych 12 doładowań klienci mogą zdecydować w trakcie umowy. Mogą skorzystać z opcji kolejnych 12 doładowań za 50 zł lub z opcji 24 obowiązkowych doładowań za 25 zł.

W ofercie telefonów za złotówkę dla abonentów Mix dostępne będą smartfony:

Źródło tekstu: T-Mobile     


Dodaj do:

Tagi: t-mobile

w sumie: 35
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    17. ~stokrotka  2013-03-20 16:08:35  host: 195.116.10.240

    szału nie ma mogli dać samsunga galaxy mini 3 w doładowaniach 25 zł a nie samsunga y

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    19. ~opolo  2013-03-20 16:29:13  host: 84-10-104-145.dynamic.chello.pl

    Stare modele z 2011 dziekuje za super odgrzana promocje lepiej kupic na raty i o wiele lepszy telefon T-mobile kantuje wlasnie na mixie.Zamowilem raz ale nie przyjalem kuriera i po klopocie umowa nie wazna.A

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    20. ~  2013-03-20 16:51:02  host: ip-37-209-131-118.free.aero2.net.pl

    Takie taniochy na allegro i w sklepach a tutaj tak drogie ! i jeszcze oferta taryfowa mierna.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    21.  2013-03-20 17:13:30

    W tytule jest błąd. Powinno być smartfony

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    22. ~  2013-03-20 18:03:14  host: v25-16.opera-mini.net

    Mogiła pozbywa się złomu.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    23. ~piotr  2013-03-20 18:06:51  host: user-94-254-145-137.play-internet.pl

    t-mobile ma coraz gorszą jakość połączeń. plus czasem też. mnie jako klienta nie powinno obchodzić, że wymieniają sieć nadawczą. skłonny jestem finansować solidność, dobry zasięg i pewność świadczonych usług. mało trzeba, by poinformować abonentów z konkretnej okolicy SMSem o możliwych niedogodnościach związanych ze zmianą nadajników? a co do oferty mix byłej ery to najpierw poznajmy szczegółowe warunki a potem można ewentualnie zdecydować o podpisaniu albo nie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    24. ~  2013-03-20 18:40:01  host: v25-16.opera-mini.net

    Mogiła ta oferta.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    25. ~przemo  2013-03-20 19:31:47  host: 178.181.252.210.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    SMARTONY ? co to jest?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    26. ~  2013-03-20 20:03:57  host: v61-09.opera-mini.net

    Brak 1 litery, mialo byc SMARKFONY.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    27. ~jack  2013-03-20 20:52:31  host: afa225.neoplus.adsl.tpnet.pl

    toms.. Podobnie jak Ty raz dałem się namówić na TT-Fona. Wyszło bardzo drogo na 36 m-cy. Było przykro gdy okazywało się, że spośród moich znajomych zawsze ja miałem najdroższą minutę. Obowiązkowe doładowania nie wystarczyły na bieżący miesiąc. T-mobile jak narazie jest nadal najdroższą siecią. A tak-tak zatrzymał się w cennikach od 3 lat oraz w rozwoju. NIE POLECAM!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    28. ~nick  2013-03-20 21:00:04  host: 89-71-208-23.dynamic.chello.pl

    Polowanie na jelenie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    29. ~  2013-03-20 23:29:53  host: 178.180.175.236.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Ludzie nie czytacie regulaminow a pozniej pretensje do kazdego ale tylko nie do siebie. Moze wkoncu to do was dotrze! Przed podpisaniem przeczytac sprawdzic dopytac...

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    30. ~  2013-03-21 00:17:03  host: v07-11.opera-mini.net

    Guwno nie promocja. Wyprzedaż magazynów i szukanie jeleni. T-debile jak sama nazwa mówi.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    31. ~  2013-03-21 00:27:23  host: v58-04.opera-mini.net

    Nick, raczej na jeleni.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    32.  2013-03-21 10:17:07

    21, dzięki - poprawione.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    33. ~telefonomaniaczka  2013-03-24 11:04:24  host: 078088142176.jeleniagora.vectranet.pl

    ja uwazam ze liczba dołądowań oraz cena telefonu sa spoko przeliczając 25 pln razy 36 dołądowań mamy 900 złotych od tego odejmuje koszt telefonu ktory musiałabym kupic za gotówke (galaxy y) 300 złotych bo nie bede chciała doładowywac po 50 to wychodzi mi 600 złoty na 3 lata czyli tak naprawde zasilenie wynosi mnie 16.60 a jak bym kupila za gotowke czyli za 300 pln do tego musiala bym doładowywac minimum 25 pln bo tyle i tak bedzie mi potrzebne , poniewaz korzystam z numeru nie tylko go utrzymuje zeby miec .... jak dla mnie spoko a raczej dla mojego dziecka 12 letniego . naprawde super sprawa jeszcze sobie go do rodzinnej dodam ;) oferta bardzo dobra ;)) jak dla mnie rewelacja, jesli ktos chce miec telefon z 2012 czy 2013 nie moze liczyc ze dostanie go przy 25 złotowym zasileniu za 50 złotych to jest rachunek do przeliczenia prosty i uwazam logiczny.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    34. ~telefonomaniaczka  2013-03-24 11:15:47  host: 078088142176.jeleniagora.vectranet.pl

    wiem ze nick nieadekwatny do modelu ktory chce zakupic ;) ale tak jak pisałam dla dziecka super ma gry ma dotykowy ma androida , dorosli korzystają z abonamentu ktory tez w tej firmie mam i nie mam co grymasic jest dopasowany do moich potrzeb podkreslam moich i tak powinno kupowac sie usługi dla siebie. Moja rodzina jest cała w t-mobile mamy wszystko fajnie skrojone co do naszych rozmow sieci rodzinna sprawdza sie w 100% telefony jak chcemy lepsze dopłacamy kase i tyle nie mam problemow z zasiegiem cy połączeniami raz przez 9 lat byla awaria jesli chodzi o połaczenia co to jest raz na tyle lat ja polecam te sieci i zachecam. P4 nie przekonuje mnie bo pracuje tam moja siostrzenica i wiem jak to wygląda od zaplecza. a orange czy plus pewnie tez są ok ale wole mojego megentowego usługodawce mnie nie zawiodl ;) pozdrawiam

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    35. ~goral2099  2013-03-24 11:21:32  host: user-31-174-135-47.play-internet.pl

    No ja bym olał opa który przez 9 lat miał awarie...jesteś wyśmienitym klientem, prawdziwym skarbem... :D

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    36.  2013-03-24 11:30:01

    @33 jeżeli musi być T-mobile to ja bym przeniósł numer (jakikolwiek) do TT i za to przeniesienie dostał konto ważne 12 miesięcy, do każdego doładowania za co najmniej 25 zł. +20 zł. przez 6 miesięcy plus bonus 2x więcej na konto za który kupił bym pakiet internetowy. Po 6 miesiącach i po wykorzystaniu środków zastanowiłbym się co dalej ;) Najlepiej chyba ładować za 29 zł. żeby dostać za darmo pakiet 1,2 GB z 2x więcej na konto.