Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości T-Mobile: samochód za elektroniczną fakturę

T-Mobile: samochód za elektroniczną fakturę

LuiN 9 Lutego 2012 09:46

0 0

Po raz kolejny T-Mobile organizuje dla swoich abonentów konkurs F@ktura: zmień papierową na internetową - tym razem wygrać można samochód.

Tegoroczna edycja konkursu rozpoczyna się 9. lutego i potrwa do 31. Klienci będą mogli przez 11 miesięcy wygrywać atrakcyjne nagrody, m.in., smartfony i laptopy. Główną nagrodą na koniec roku będzie samochód osobowy o wartości do 40 tysięcy złotych.

Zwycięzca będzie mógł wybrać model z dostępnej w regulaminie listy. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przejście na elektroniczną formę faktury. Wystarczy wysyłać SMS-a zgłoszeniowego na bezpłatny numer 80010.

Szanse wygrania nagrody miesięcznej i finałowej ma ten z uczestników, który wyśle wiadomość zgłoszeniową jak najbliżej dowolnej pełnej godziny zegarowej. Dodatkowo Organizator będzie naliczał uczestnikom specjalne punkty za udział w kolejnych etapach konkursu. Ich liczba może rozstrzygnąć o przyznaniu nagrody głównej - samochodu.




Zmiana tradycyjnej faktury na elektroniczną jest całkowicie bezpłatna i nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.Faktura w wersji PDF wygląda tak samo, jak w wersji papierowej, jest dostępna zaraz po wystawieniu oraz ma taką samą moc prawną jak papierowa.

Zobacz: regulamin konkursu (plik .pdf; 72 kB).

Źródło tekstu: T-Mobile     

Dodaj do:
w sumie: 35
  • 0

    16. ~bum  2012-02-09 12:19:48  host: 178.183.221.4.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    Gdzie jest mój program lojalnościowy! Likwidując Era Premia mówili że od nowego roku startują z jeszcze atrakcyjniejszym. Nowy Rok trwa juz 1,5 miesiąca a o programie cisza... Oj się pogniewamy i zabierzemy niektóre usługi.

  • 0

    17. ~van wilder  2012-02-09 12:28:53  host: 212.160.172.70

    @12 odnosnie tego że e-faktura nie jest dokumentem księgowym polecam stanowisko Ministerstwa Finansów: http://www.mf.gov.pl/dokument.php?const=1&id=249419&dzia l=153

  • 0

    18.  2012-02-09 12:29:44

    "Tegoroczna edycja konkursu rozpoczyna się 9. lutego i potrwa do 31." zapewne chodzi o 31 grudnia, ale warto dopisać:)

  • 0

    19.  2012-02-09 12:33:52

    do 15 Faktura papierowa ma większą wadę, może nie dojść do klienta, a operatorzy mają zapis w regulaminie, że ich to nie obchodzi i fakturę trzeba opłacić

  • 0

    20. ~  2012-02-09 12:47:35  host: dqp38.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Buahaha! Przenoszę nr do T-debajla.

  • 0

    21. ~a_lex  2012-02-09 12:51:20  host: dvi202.internetdsl.tpnet.pl

    Fakt, z tym trafianiem w pełną godzinę to bez sensu - doczyta to 10 % startujących, a jakiś promil będzie miał orientację jak chodzi ten ich zegar (najbardziej doświadczeni gracze, którzy już niejedno wygrali - lata praktyki robią swoje). Wygląda na to, że T-Era wprost uwielbia złodziejskie konkursy i cwaniactwo, nie może zrobić po prostu losowania żeby dać wszystkim równe szanse.

  • 0

    22. ~ala  2012-02-09 13:30:45  host: user-188-33-232-222.play-internet.pl

    @15 wystarczyło użyć telefonu... @19 elektroniczna też nie musi.. choć ostatnio dostaję na mail i sms, wygodne

  • 0

    23. ~  2012-02-09 14:54:23  host: chaos.tpnet.pl

    Znowu będą spamować mercedesami. :-/ Na szczęście już nie jestem u tych kpiarzy z T-Mobile.

  • 0

    24. ~  2012-02-09 14:58:13  host: z50-14.opera-mini.net

    @19 Wtedy ide do salonu i drukuja mi duplikat faktury @22 przez telefon nie moge placic madralo

  • 0

    25. ~  2012-02-09 15:05:32  host: 178.182.190.43.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Najlepsza ściema TM to gadka o ochronie środowiska dzięki elektronicznej fakturze, tymczasem w salonach leżą setki ulotek reklamowych które ludzie biorą i wyrzucają gdzie popadnie.... ach ta troska o ekologię..

  • 0

    26.  2012-02-09 15:32:13

    ~25 dla części osób zwłaszcza klientów indywidualnych elektroniczna faktura to jednak będzie wygoda, pozostałym nikt nie każe przecież zmieniac, jesli wola tradycyjna papierowa...

  • 0

    27. ~`  2012-02-09 16:43:24  host: 46.204.89.60.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    jeśli ma sie fakture papierowa i dodatkowo chce sie ją wydrukować przez BOA jest na niej napis ten dokument nie jest dokumentem ksiegowym. Jesli korzysta sie z usługi f@ktura, dokumenty nie maja tego zapisu.BC od 2 lat tak rozliczam i raz f.v drukowane przedstawiałem w US - nic nie powiedzieli.

  • 0

    28. ~luiss  2012-02-09 22:09:01  host: static-73-25.is.net.pl

    1. Gadanie o ekologii to zwykła ściema! Tu nie chodzi o środowisko tylko o czystą kasę i zyski! 15 mln oszczędności na przesyłkach + drugie tyle na kopertach, fakturach i bilingach to całkiem niezła sumka. A nagrody marne. 2. Ten konkurs to kolejne oszustwo PTC. Jaka jest pewność, że wysyłasz smsa najbliżej pełnej godziny - co do minuty, sekundy, czy co do setnej sekundy? Komórki nie mają zegarów atomowych, a wystarczy w systemie PTC przestawić nieco godzinę i po sprawie! Nie wiesz, o której system ma pełną godzinę więc nie wygrasz!

  • 0

    29. ~eko  2012-02-09 22:31:20  host: user-46-113-58-157.play-internet.pl

    @9 "ściema z pseudo ekologią" to wcale nie ściema. Zauważ o ile mniej papieru trzeba nadrukować w momencie elektronicznego zestawienia faktur. Z tym się trzeba liczyć w tych czasach, gdyż lasów coraz mniej. A tych, których wciąż nie przekonuje ekologiczna strona fakturowania, to konkurs sam w sobie jest niezłą zachętą

  • 0

    30. ~Miro  2012-02-10 11:01:12  host: 77-255-59-23.adsl.inetia.pl

    ~29 pomijajac kwestie konkursu mam e-fakture bo tak mi jest po prostu wygodniej zwłaszcza jeśli studiuje się w innym miejscie niż adres zameldowania :/

  • 0

    31. ~Ekhm  2012-02-11 18:19:45  host: public11357.xdsl.centertel.pl

    ~13 dokładnie tak jest, tez nigdy nie mialem z nia pod tym katem problemu, ale jeśli woli sie tradycyjna papierowa to przeciez nie ma problemu (taka forma jest domyslna).

  • 0

    32. ~toczek  2012-02-11 20:12:02  host: public-gprs284091.centertel.pl

    Tegoroczna edycja konkursu rozpoczyna się 9. lutego i potrwa do 31. Wiadomo o co chodzi , w końcu to rok olimpijski.

  • 0

    33. ~  2012-02-11 20:46:31  host: z55-12.opera-mini.net

    No nie tylko mniej papieru siè marnuje, dochodzi koszt atramentu, zuzycia drukarki /serwis... Listonosz bedzie mial lzejszà torbe ;-)

  • 0

    34. ~Antoni  2012-02-12 10:10:31  host: ip-157-25-186-253.multimo.pl

    Na fakturę elektroniczną od dostawcy neta zgodziłem się tylko pod warunkiem uwzględnienia tego faktu w abonamencie.

  • 0

    35. ~brown  2012-02-27 16:35:10  host: gqn250.internetdsl.tpnet.pl

    @29 Trochę jednak ściema. Bo jak płacisz za internet co miesiąc (pod warunkiem, że odliczasz od podatku) to potem przez 5 lat w razie kontroli Urzędu Skarbowego musisz okazać fakturę i dowód wpłaty (wydrukowane oba). Jak np. zlikwiduje konto w banku gdzie płaciłem elektronicznie przelew to co potem? Jak wydrukuje dowód zapłaty albo fakturę, którą mogłem usunąć z poczty a usługę internetu już mieć u innego operatora? US to nie obchodzi. Więc co z tego, że mam elektronicznie, dla świętego spokoju lepiej wydrukować.

Dodaj swoją opinię