Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości T-Mobile: ruszyła kampania promocyjna "frii" [wideo]

T-Mobile: ruszyła kampania promocyjna "frii" [wideo]

Q! 30 Marca 2012 14:09

0 0
T-Mobile rozpoczął kampanię reklamową swojej najnowszej oferty frii. Przedstawiamy jej materiały wideo.

Najnowsza oferta T-Mobile, frii, pozwala na prowadzenie rozmów i wysyłanie wiadomości bez limitu do 4 największych sieci komórkowych za zryczałtowaną opłatą. Szerzej o niej pisaliśmy w tej wiadomości.

Oferta jest już dostępna, a pierwszy jej materiał promocyjny znaleźć można ponizej.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Źródło tekstu: T-Mobile     


Dodaj do:
w sumie: 35
  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    1. ~adam  2012-03-30 14:17:01  host: apn-46-76-250-168.dynamic.gprs.plus.pl

    Mały moze wiecej

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    2. ~  2012-03-30 14:18:16  host: 178-36-208-223.adsl.inetia.pl

    Reklama zachęcająca do MNP. Bardzo ciekawe rozwiązanie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    3. ~--JA--  2012-03-30 14:33:04  host: 212-106-25-97.adsl.inetia.pl

    Skoro mają kampanię reklamową to przygotowanie oferty musiało raczej potrwać dłużej niż 24h. Zrobienie nawet takiej prostej reklamy zajmuje jednak trochę czasu.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    4. ~kar  2012-03-30 14:34:54  host: user-164-127-199-67.play-internet.pl

    Szybko się ogarneli. Musieli mieć już wszystko wcześniej przygotowane do wprowadzenia promocji.

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    5. ~  2012-03-30 14:37:58  host: 46-dzi-10.acn.waw.pl

    Reklamę tą kręcili w Galerii Środkowej Dworca Centralnego w Warszawie jakieś 2 miesiące temu, salon został upozorowany na potrzebę reklamy. Ale ta reklama wcale nie musiała być robiona pod Frii tylko do innego celu.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    6.  2012-03-30 14:40:34

    @3,4. Jakoś mnie nie przekonują wasze argumenty. Nagranie 17 sek. głosu to nie dłużej niż godzinę z obróbką. A klipów na różne okazje mają pewnie setki.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    7.  2012-03-30 14:40:50

    kiepska reklama, widać że nie było czasu na przygotowanie czegoś lepszego...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    8. ~PeeN  2012-03-30 15:03:48  host: 91.146.252.6.ip.abpl.pl

    Taryfa żywcem zerżnięta od Play - wstyd. Salony T-M nawet nie mają ulotek, ani plakatów!! Duża sieć = Brak własnych pomysłów!!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    9. ~  2012-03-30 15:06:50  host: 193.19.165.77.osk.enformatic.pl

    określenie tego kampanią jest trochę na wyrost

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    10. ~lapis  2012-03-30 15:12:46  host: public-gprs159008.centertel.pl

    Spot-gotowiec który można dostosować w parę godzin według potrzeb. Kampania reklamowa jest bardziej przemyślana i złożona, wszystko włącznie z regulaminami, banerami na t-mobile jest zrobione na szybko i bez jakiejkolwiek koncepcji.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    11. ~miliard  2012-03-30 15:14:56  host: 176.97.24.87

    Obiektywnie rzecz biorąc - takich reklam TM może mieć dziesiątki, a lektor nie powiedział nic konkretnego. Nie podano ceny oferty, a to zrobił PLAY w swoich reklamach. To sugeruje, że TM może i miał w zanadrzu tę ofertę, ale wprowadza ją naprędce pod wpływem konkurenta. A ja osobiście czekam na odpowiedź Zygmunta. Jeżeli nie będzie ona wystarczająco konkretna i dość szybko wprowadzona, to się pożegnamy.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    12. ~Omaha  2012-03-30 15:17:28  host: apn-46-76-181-237.dynamic.gprs.plus.pl

    Leje na to czy zerżnięta, skopiowana, powielona, xerowana, podpatrzona itp. Leje na to że taryfa jest później od super innowacyjnego playa. Ważne jest że jest i ja mam większy wybór. Ważne jest że ktoś będący w T nie musi zmieniać sieci. Ważne jest że coś się dzieje w temacie. Ważne są korzyści dla klientów. Podsumowując: niezły ubaw z krzykaczy ;...

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    13. ~abonent  2012-03-30 15:24:49  host: static-62-233-239-6.devs.futuro.pl

    tak, grunt to wybór, a czy w sieci tej, czy tamtej, winien być podyktowany zasięgiem w miejscu, w którym lub w których przebywamy najczęściej. T4roche dziecinna ta przepychanka who's first, czas pokaże ile faktycznie przeciętny Kowalski rzeczywiście wydaje w tych abo i nie chodzi mi tu o te 79, 89, czy 99 PLN, ale numery na stacjonarne, paczki danych itp. tak więc poczekajmy, zobaczymy.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    14. ~Aaaa  2012-03-30 15:29:39  host: aafw23.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A o Plusie cisza...czyżby szanowny Pan Solorz z synkiem dostali zawału? ;) Oby nie...bo czekam na to jak Plus zareaguje. Skoro bowiem już dwie sieci wprowadziły podobną ofertę, a trzecia zapowiada jej wprowadzenie, to Plus też nie ma już raczej wyboru.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    15.  2012-03-30 15:36:34

    14: nie mieli też wyboru przy rocznej ważności konta... I nie wprowadzili. ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    16. ~volkano  2012-03-30 15:37:51  host: d51-204.icpnet.pl

    hehe, spot był kręcony na centralnym 16lutego koło 22:00 :-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    17. ~  2012-03-30 15:40:04  host: static-62-233-239-6.devs.futuro.pl

    16: wtedy to browara pewnie piłem:)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    18. ~ziomek  2012-03-30 15:45:32  host: 89.191.157.227

    odnośnik do reklamy multimedia nie dziala :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    19.  2012-03-30 15:46:38

    No to do wszystkich czy tylko do MNO?

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    20. ~asdf  2012-03-30 15:50:32  host: public135995.cdma.centertel.pl

    To reklama o powiększaniu salonu a nie o ofercie dla klientów.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    21. ~romano NOG  2012-03-30 16:10:51  host: a12.net145.okay.pl

    Przecież to z daleka widać ze zrobione na naprędce, zupełnie inny spot niestarannie przerobiony pod frii, lektor powiedział coś o nielimitowanych połączeniach. Przyznaje ze sie ciesze z oferty T-mobile, ale mówienie ze mieli zrobić to samo co Play jest lekkim przegieciem

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    22. ~cin  2012-03-30 16:17:35  host: fjr198.internetdsl.tpnet.pl

    Ja się cieszę że oferta weszła w T. Wszyscy się tak podniecali ofertą Play a tu w kilka godzin oferta stała się taka zwyczajna :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    23. ~  2012-03-30 16:22:41  host: 77-255-18-70.adsl.inetia.pl

    To bardziej reklama salonów niż oferty frii.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    24. ~  2012-03-30 17:01:18  host: 82.198.250.70

    @2, @3, @4, @5, @6, @7, @9, @10, @11, @16: Podejrzewam, ze te nagranie zrobiono przy okazji nagrywania reklam do kampanii ,,Biegnij do T-Mpaków" (wspolny motyw tlumu z poprzednimi reklamami), ale jak widac niektorzy albo daja sie latwo nabrac, albo im placa za takie pisanie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    25. ~gosc  2012-03-30 17:17:48  host: c11-129.icpnet.pl

    He he. Czy wy myslicie ze ludki z T czekali do konrerencji playa? Wywiad gospodarczy dziala i T zapewne znal oferte na kazdym etapie przygotowan.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    26. ~M  2012-03-30 19:50:55  host: 87-207-162-14.dynamic.chello.pl

    @24, albo przy nagrywaniu propozycji do reklam rebrandingu.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    27. ~mean  2012-03-30 20:06:07  host: user-164-127-23-3.play-internet.pl

    Niezłe zagranie. Skopiowanie oferty Play może da im do myślenia. Czasami nachodzą mnie myśli, że fioletowi byli już na to przygotowani, bo na Fejsie ochoczo oczekiwali reakcji konkurencji po wprowadzeniu oferty Formuła 4.0. Czyżby jakieś działania po za rynkiem komercyjnym? :) Operatorzy mogą się 'kłócić', ale najlepsze co my możemy w tym momencie zrobić to z tego korzystać. I faktycznie, z tych dwóch "podonych" ofert wybieram T-M, bo i tak jest o niebo lepsza.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    28. ~ktry  2012-03-30 21:21:11  host: azf43.internetdsl.tpnet.pl

    Dziadostwo i pazerstwo przemawia przez Tmob.Żeby nie dac chociaż po 5 zł.taniej na każdym abonamencie.Tylko zerżnąc od Pleya całkiem to samo.Mam nadzieję że chociaż Orange zrobi po złotówce taniej na każdym abonamencie.A jak zabraknie kasy dla prezesów to i Plus coś obniży.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    29.  2012-03-30 21:36:12

    hah, spot gotowiec. Slajd końcowy to maksimum 1 godzina pracy (w rzeczywistości poniżej minuty). Lektor to maksimum godzina pracy. Samo przystosowanie zrobionych wcześniej - nie wiadomo po co - materiałów wideo to kolejne kilka godzin. Jak widać, zerżnięte na maksa :D

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    31. ~  2012-03-31 21:50:38  host: user-31-174-86-250.play-internet.pl

    @30 http://www.play.pl/resources/pdf/Cennik_Oferty_FORMULA_40_od_29- 03-2012.pdf tabela numer 1. Krajowe połączenie głosowe do wszystkich krajowych operatorów komórkowych (naliczanie sekundowe)0 PLN / minuta

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    32. ~  2012-03-31 21:51:26  host: user-31-174-86-250.play-internet.pl

    jeśli @30 rozumiesz pojęcie w s z y s t k i c h

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    33. ~prezes  2012-03-31 22:30:38  host: 37.30.80.202

    @31,32 teraz to widze że osoby korzystające z internetu w domenie play maja oczy zaklejone "nie powiem czym" bo szkoda jezyka. Człowieku nie cytuj mi tu regulaminu taryf których których nie mozna kupić tylko poczytaj warunki promocji opartych na tych taryfach ! Cennik usług podstawowych w Ofercie FORMUŁA 4.0 a) W ramach niniejszej oferty, Abonament wynosi 159 PLN. b) Abonent, w ramach Abonamentu moŜe korzystać z usług podstawowych wymienionych w Tabeli nr 1; Jak zapłacisz tyle to bedziesz miał wszystko, ale juz w promocji za 79 masz tylko 4 operatorów !!!!!!!!!!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    34. ~prezes  2012-03-31 23:27:15  host: 37.30.80.202