Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości T-Mobile rozdał już 100 tys. pakietów gigabajtów za gole

T-Mobile rozdał już 100 tys. pakietów gigabajtów za gole

LuiN 29 Czerwca 2016 19:33

3 1

Sieć T-Mobile pochwaliła się, że rozdała już ponad 100 tys. darmowych pakietów danych za gole naszej reprezentacji. Wiemy też jak bardzo mistrzostwa wpływają na ruch w sieci.






Jak się okazuje, w drugiej połowie spotkania ze Szwajcarią użytkownicy sieci wykonywali o 43,23% mniej połączeń niż normalnie. Natomiast po zwycięskim dla nas meczu połączeń było o 41,9% więcej niż zwykle - w końcu trzeba było się podzielić pozytywnymi emocjami :-).

Dla przypomnienia, bezpłatne pakiety Gigabajtów za Gole są ważne przez jeden cykl rozliczeniowy lub przez 30 dni w przypadku ofert MIX i na kartę. Aktywacja następuje po wysłaniu bezpłatnego SMS-a z hasłem, które znaleźć można na profilach społecznościowych sieci lub na TELEPOLIS.PL, aktualne pod tym adresem.

Źródło tekstu: T-Mobile     

Dodaj do:

Tagi: gigabajty za gole | t-mobile

w sumie: 22
  • -1

    3. ~pabloki  2016-06-29 20:45:03  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    zadziwiające jak wielu jest nieświadomych klientów t mobile i nie odbiera darmowych GB . na ponad 11 mln 100 tyś.

  • -1

    4. ~  2016-06-29 21:08:46  host: public-gprs378326.centertel.pl

    #3 To nie chodzi o to że nie świadomych . Jak mam w Orange włączać pakiet ważny trzy dni . To szkoda czasu na ich pseudo promocje . Mam to gdzieś . Fakt T-Mobile jest ważny aż 30 dni

  • 0

    5. ~~~~  2016-06-29 21:22:31  host: user-94-254-193-44.play-internet.pl

    Nie mogę tego wykorzystać z transferem 2Mb/s żal :(

  • 1

    6.  2016-06-29 21:25:11

    @5, Przecież z tym transferem w ciągu miesiąca prześlesz 648 GB. Ale jak widzę, piszesz z Play, to może pod postami nt. tej sieci wylewaj te żale.

  • -1

    7.  2016-06-29 21:49:59

    @3 pabloki,są też tacy,którzy dostali pakiet 100GB za przeniesienie numeru i te kilka GB całkowicie ich nie rusza :)

  • 0

    8.  2016-06-29 22:01:43

    nie wiem czym tu się chwalić jak wynik jest mizerny ponieważ kilka razy już rozdali te pakiety i większość osób aktywowała je kilkukrotnie wobec tego ok 30-40 tys max ludzi to aktywowało do tego jest gratis dla abonamentu, mix, prepaid to wynik bardzo słaby w porównaniu z ilością raportowanych SIM przez operatora to nie jest nawet 1%. jakby nawet 1mln aktywowali ludzie pakietów to nadal było by słabo porównując do ilości kart SIM

  • 1

    9.  2016-06-29 22:04:43

    Nie ma kodu sprawdzającego pozostałą ilość MB, to unikam tego jak ognia. Takie numery beze mnie. Poza tym za samowolną zmianę taryfy przez doładowanie dowolną kwotą, należy się operatorowi karny pindol i to niejeden.

  • 1

    10. ~bobi  2016-06-29 22:08:12  host: public-gprs173370.centertel.pl

    Warto aktywować dzisiaj te 18 GB od Orange czy lepiej poczekać jak jutro rozwalimy Portugalię i Orange do pewnie z 50 GB :) ?

  • -1

    11. ~  2016-06-29 22:39:04  host: 168.235.196.29

    nie dogonia ulizanego mistera Ronaldo :-D

  • -2

    12. ~  2016-06-29 22:48:47  host: 188.146.144.20.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @9: Ja sprawdzam w IBOA - dolicza mi się do podstawowego pakietu w BC.

  • 1

    13.  2016-06-29 22:49:27

    Moja próba aktywacji zakończyła się błędem, ponowna wysyłka smsa dała informację, że już skorzystałem z tej oferty. Reklamacja w toku, kochane T_Mobile.

  • 0

    14.  2016-06-30 00:00:13

    Rozdała, a ile wykorzystano z tych rozdanych ?

  • -1

    15. ~zadwolony  2016-06-30 01:27:04  host: apn-31-1-214-206.dynamic.gprs.plus.pl

    Dzięki T-mobile...

  • -1

    16. ~ja  2016-06-30 01:28:26  host: apn-31-1-214-206.dynamic.gprs.plus.pl

    @9 masz w aplikacji wszystko

  • 1

    17. ~Henio  2016-06-30 08:20:05  host: 188.146.7.21.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    U mnie sie nie odpalił. Dostałem potwierdzenie że zlecenie w realizacji. Odczekałem ponad 24h i zgłosiłem do boa. Zgłoszone do techniki i czekam na aktywację.

  • 0

    18. ~gz  2016-06-30 09:17:40  host: 31.179.219.170

    @Henio - u mnie to samo. Chyba też muszę zgłosić :(

  • 0

    19. ~  2016-06-30 11:05:17  host: 89-74-138-153.dynamic.chello.pl

    Szkoda że tak mało osób korzysta bo naprawdę warto.

  • -1

    20. ~ewunka  2016-06-30 13:54:01  host: user-188-33-116-91.play-internet.pl

    mysle, ze mimo wszystko warto robic takie akcje dla klientow, nawet, jesli skorzysta z tego niewielki procent wszystkich, to jednak 100 tys ludzi moze sobie hulac w necie za darmo! ;P ja sobie wlaczylam, chociaz mam u nich abonament bez dodoatkowych kosztow i 5 GB neta, to kolejne 10 tez sie przyda, najwyzej nie bede korzystac z WiFi w domu. skoro operator daje okazje, to nie ma sie co obrazac, trzeba korzystac!

  • -1

    21. ~Tomek  2016-06-30 14:31:39  host: 078088028193.dynamic-ra-05.vectranet.pl

    Moim zdaniem lepiej z Euro poradził sobie Plus - oni swoim klientom, o ile spełnili wymogi - stali się nimi albo przedłużyli umowę czy dokupili usługę - dorzucał za darmo dostęp do Euro.

  • 0

    22. ~stasio  2016-06-30 15:34:26  host: user-94-254-192-154.play-internet.pl

    Moim zdaniem najlepszy jest Play. Dał mi za darmo 10GB danych oraz 100zl na inne usługi do obcych sieci. Jak sie macie Obcy2 ?

Dodaj swoją opinię