Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości T-Mobile również potwierdza rejestrację karty SIM w systemach bankowych

T-Mobile również potwierdza rejestrację karty SIM w systemach bankowych

orson_dzi 10 Listopada 2016 17:02

7 3

T-Mobile również przesłał komunikat potwierdzający możliwość zarejestrowania numeru na kartę w systemie transakcyjnym banku.



Obecnie, podobnie jak w przypadku pozostałych operatorów, numer na kartę można zarejestrować w systemie transakcyjnym banku Millennium. W przyszłym tygodniu dołączy do niego kolejny bank, a za dwa tygodnie jeszcze jeden.


Do rejestracji numeru trzeba podać numer telefonu i numer karty SIM. Pozostałe dane są automatycznie uzupełniane przez system banku i przesyłane do operatora.




Źródło tekstu: T-Mobile     

Dodaj do:

Tagi: rejestracja | bank millennium | t-mobile

w sumie: 28
  • 0

    9. ~gość  2016-11-10 18:50:22  host: public-gprs353429.centertel.pl

    @8 - Odczytać z karty?

  • 0

    10.  2016-11-10 18:54:09

    9@ A jak nie odczytasz?

  • 0

    11. ~rio  2016-11-10 20:16:52  host: user-94-254-129-162.play-internet.pl

    Przez aplikację w telefonie lub program w komputerze bez problemu da się uzyskać numer karty sim. Jak nie potrafisz tego zrobić to idź do komisu gsm i zapłać 20 zł lub poszukaj w necie.

  • 0

    12.  2016-11-10 20:27:07

    11@W Orange sprawdzę sms-em, w Play krótkim kodem *127# a w T-mobile? Znowu mam kombinować lub płacić?

  • 3

    13.  2016-11-10 21:17:08

    Im to akurat niepotrzebne. Oni nie mają prepaida, sądząc po kolejnych ich wynikach.

  • -2

    14. ~pabloki  2016-11-10 21:19:12  host: user-5-173-5-90.play-internet.pl

    13 paradoksalnie prepaid tmobile jest obecnie najlepszym na rynku.

  • 2

    15. ~olik  2016-11-10 21:38:44  host: user-94-254-145-2.play-internet.pl

    Mi T-mobile karte wylaczylo i konto wazne do kwietnia 2017.Po interwencji okazalo sie,ze numer zostal potraktowany jako niezarejestrowany i nieaktywny.A karta 3lata byla aktywna nagle deaktywowana.W BOU stwierdzili ze numer nigdy nie byl .Pytanie co po 1lutym bedzie sie dzialo.

  • 1

    16. ~TMobileSkasowałoRWK  2016-11-10 22:44:40  host: user-94-254-176-46.play-internet.pl

    Z ostatnich kilkunastu, może nawet kilkudziesięciu miesięcy jest to chyba dopiero druga zdecydowanie pozytywna wiadomość dotycząca T-Mobile.
    Pierwszą zdecydowanie pozytywną wiadomością, którą kojarzę z ostatnich 2-3 lat było wycofanie się T-Mobile z pobierania 4 groszy za sprawdzenie stanu konta kodem *101#, która to opłata było ewenementem na skalę światową.

  • 1

    17.  2016-11-11 21:39:26

    16 - no to dorzucę kolejną:znowu działa RWK, można włączać na dotychczasowych zasadach. Aż się samemu zdziwiłem.

  • 1

    18. ~tykki  2016-11-11 23:24:06  host: user-94-254-146-61.play-internet.pl

    Coraz lepiej starter mozna kupic juz zarejestrowany.Ciekawe jak osoba byla wstanie zarejestrowac 100tys. z Play,Orange,Nju,T-mobile i Plus.Po 6dniach juz sprzedano 30tys starterow.Czyli nasuwa sie pytanie jak dziala ustawa?

  • 0

    19. ~`•´~  2016-11-11 23:36:11  host: 8.37.225.66

    18).
    Oraz skąd tak duże zainteresowanie kupowaniem kart zarejestrowanych na słupa i trupa....

  • 0

    20.  2016-11-11 23:40:33

    @19, jak widać cFaniactwo o kombinatorstFo ma się w Polsce wyśmienicie.

  • 0

    21. ~`•´~  2016-11-11 23:46:49  host: 8.37.225.66

    2o).
    Z jednej strony tak nas (niby) chronią przed terrorystami, a gdy jawnie (hic!!!) takie sim-y sprzedają, to nie ma żadnej reakcji z Ich strony - sprzedaż trwa nadal...

  • 0

    22. ~  2016-11-12 00:53:07  host: n10-06-05.opera-mini.net

    mi T Mobile zablokowało numer tak że nic nie mogę włączyć ani nawet doładować. już się skończył termin ważności konta i znikła kasa na koncie a ja nie mogłem w żaden sposób tego przedłużyć. reklamacja od trzech tygodni i żadnej odpowiedzi. przestrzegam przed tym operatorem. to jest masakra jakaś a nie sieć telekomunikacyjna.

  • 0

    23. ~Polkit  2016-11-12 17:43:28  host: user-94-254-227-178.play-internet.pl

    Ale mnie dzisiaj olsnil konsultant,ze RWK jest ale tylko dla osob,ktore maja stara taryfe i zarejestrowany numer w T-mobile.Heyah ma to w staryf taryfach Pakietowa i Nowa Heyah.W T-mobile mi wlaczyl konsultant.Co sie dowiedzialem,ze T-mobile z Heyah maja odplyw klientow wlasnie z tych starych taryf.Niestety dalej maja problem z systemem i uslugami.

  • 0

    24. ~gro  2016-11-12 21:36:36  host: 89-74-247-147.dynamic.chello.pl

    a przez epuap nadal nie zarejestruję.... państwo teoretycznie zinformatyzowane

  • 0

    25.  2016-11-12 22:38:30