Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości T-Mobile: Rabaty dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny

T-Mobile: Rabaty dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny

Piszemy o tym pierwsi LuiN 17 Sierpnia 2015 09:54

8 4

Sieć T-Mobile przyznaje rabaty na abonament dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny. 20% rabat na abonament przyznawany jest na cały okres umowy.



Posiadacz Karty Dużej Rodziny liczyć może na taką zniżkę dla każdej z posiadanych w T-Mobile umów (numery komórkowe i stacjonarne, mobilny Internet), zarówno z urządzeniem, jak i bez niego, pod warunkiem jednak, że umowa zawarta została po 13 sierpnia 2015 roku.




Rabat uzyskać można jedynie podpisując umowę w salonie T-Mobile. Nie dotyczy on ofert specjalnych, ofert dedykowanych dla danego segmentu klienta, ofert czasowych oraz ofert dostępnych na www.t-mobile.pl.

Zobacz: Play partnerem "Karty Dużej Rodziny"

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: t-mobile | karta dużej rodziny

w sumie: 31
  • -4

    13.  2015-08-17 10:57:21

    No nie wiem jaki to jest problem? Za taką cenę mieć nielimitowane wszystko to nie ma co namawiać nawet. Mnie dziwi, ze mówisz o namawianiu... Może jednak pojęcia nie mają co tracą słuchając Ciebie zamiast samemu się zainteresować co oferują usługodawcy? U mnie Marcin w szczególności non stop gada co mają koledzy i za ile. To ja musze mu mówić, ze kit mu sprzedają, żeby się głupio "wywyższać", pokazując twarde "dowody" głupoty dzieciaków, którym i tak rodzice opłacają telefony ;-)

  • -3

    14.  2015-08-17 10:57:51

    Witek - pomyliłem okno... Usuń proszę post 13 ;-)

  • 0

    15. ~ola  2015-08-17 10:58:47  host: ip-37-152-19-126.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    T jak zawsze kręci... wiadomo oferta w salonie gorsza to i 20zł się odrobi..

  • 0

    16. ~  2015-08-17 11:48:53  host: 178.162.216.39

    Dyskryminacja małych rodzin. Gdzie jest rzecznik praw obywatelskich!?

  • -1

    17.  2015-08-17 11:55:13

    16 - napisz do niego! Jeden napisał skargę na Plej i od razu konsekwencje są...

  • 0

    18. ~  2015-08-17 12:49:36  host: gfp9.internetdsl.tpnet.pl

    @10: To ty nie wiesz, że w PRL-u wszystko było normalniejsze?

  • 1

    19. ~P  2015-08-17 13:04:11  host: google-proxy-66-249-93-252.google.com

    Mam trojke dzieci, tak chcielismy a nie mamy nawet 30lat, dzieki kdr co miesiac zostaje mi dzieki niej spokojnie 300-500 zl w kieszeni, najciekawsze jest to ze hejtują ją ludzie ktorzy nawet nie chca miec dzieci. Ludzie ktorzy mają do nich taki stosunek nawet to 500zl Pana Dudy nie zacheci, co do samej oferty to nie ma szalu,ale play tez swoja oferte na kdr sporo pogorszył wiec nie ma co narzekac

  • 0

    20. ~  2015-08-17 13:09:37  host: user-46-113-245-20.play-internet.pl

    Szkoda, że nie piszecie o innej promocji w T-Mobile: 25 GB/29.99 zł/umowa 6 mies.
    http://tlp.is/78d

  • 2

    21. ~WalecznyMichaś  2015-08-17 13:14:12  host: 85.219.134.114

    @19 No i wypowiedział sie ktos kto moze cos wiedzec. Brawo. Siedze i czytam wasze wypociny ( nie dotyczy to @19) i mnie krew zalewa. O czym wy pier****ie ? Przeciez to jes operator, za KDR daje wam 20% abo w kieszeni. Źle ? no chyba nie, moze nie jest to druga pensja jak wy sobie rzyczycie, no ale ludzie, T-M to nie fundacja pomocy rodzinie, dobrze ze takie akcje wsrod opow i nie tylko sa, jak wpomiał @19 masz KDR idzesz do leviatana do T_Mczy Playa kupujesz tu tam i tam, i nagle masz o 500 zł w kieszeni wiecej, a do tych wszytkich co to zyje na garnuszku rodziców, kokosy to nie sa ale nawet taka kwota moze sporo zmienic. Wiec nie pierdzielcie jakie to T_m złe, bo TYLKO tyle daje a nie załatwia mi pomocy domowej i mi nie płaca ...

  • -2

    22. ~  2015-08-17 13:17:50  host: n05-05-07.opera-mini.net

    @WalecznyMichaś, fajnie piszesz ale swoją gromadkę naucz lepiej niż siebie samego ortografii. Życzyłbym sobie tego, mogę Cię o to prosić?

  • 0

    23. ~jarko  2015-08-17 13:32:35  host: aelz21.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wy nie narzekajcie, tylko sie rozmnażajcie bo za 50lat nie będzie kto nas miał nauczyć posługiwać się nowym iPhonem70s :)

  • 1

    24. ~WalecznyMichaś  2015-08-17 13:47:36  host: 85.219.134.114

    @22 Dobrze. Uzyje zaoszczedzonych pieniedzy z umowy w T_M na korepetytora dla przyszylych dzieci. :)

  • 0

    25. ~pabloki  2015-08-17 13:52:41  host: 188.146.132.155.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    to nie obejmuje ofert specjalnych a każda promocja w tmo jest ofertą specjalną. taniej wyjdzie brać jump family.

  • 1

    26. ~carina  2015-08-17 16:11:08  host: 81.219.84.18

    mam dożywotnią zniżkę na PKP ( pendolino wawa-gda za 30zł płacę ) w PLAY abo 40zł miesięcznie taniej , od 5 do 50% rabatu na zakupy więc opłaca się mieć minimum 3 dzieci

  • 1

    27.  2015-08-17 19:19:52

    Też jesteśmy 3+, Orange nie wezmę, bo mi zablokują nr wg własnego widzimisię, do tego ten bałagan w bazach danych, do drogiego Plusa, a obecnie antypolskiego Solorza zniechęciłem się już jakiś czas temu, z Ery uciekłem do Play'a, jak systematycznie pogarszali Taktaka, wtedy zaoszczędziłem 3-krotnie na rachunkach, w Play jak jestem w salonie raz na rok, to próbują mnie namówić na abonament, ale w Minimax'ie za numer płacę średnio do 20zł/mc. KDR niewykorzystana jeżeli chodzi o telekomunikację.

  • 0

    28.  2015-08-17 22:16:23

    16@ Ojojoj. Poczuł się dyskryminowany. Co stoi na przeszkodzie mieć troje dzieci i więcej i załapać się na promocję? To nie jest dyskryminacja. Tak samo są promocje dla nowych abonentów i stałych. Czy ja przez to jestem dyskryminowany że nie mam tych promocji co nowy klient? Widać że nie masz co robić i szukasz dziury w całym. To jest promocja dla obywateli, którzy przyczyniają się aby Polacy nie wyginęli i takich należy wspierać. Takim l ludziom należy się szacunek a nie wytykanie palcami o dziecioróbstwo, bo to jest obrzydliwe i nie na miejscu.

  • 1

    29.  2015-08-17 22:26:53

    20@ Przepraszam jeśli kogoś z rodziny 3+ uraziłem, lecz krew mi się gotuje jak czytam te wypociny zazdrośników i maruderów. Dla mnie rodziny z większą ilością dzieci są tak samo warci jak ci co mają mniej, lecz dla tych co mają więcej należy się jakaś ulga z racji że nie jest łatwo wychować więcej dzieci a mimo tego podjęli ten trud.

  • 0

    30.  2015-08-17 22:37:36

    @6
    Żeby rozdawać trzeba mieć z czego nieuku. Nie porównuj tak bo to wynika z różnicy w kursach walut, a druga kwestia to porównaj np. Czechów, Litwę, Węgry, Rumunię, a nie bogate kraje o innej historii.
    Do tego sprawdź jak wysokie są tak podatki, bo z czegoś się ta kasa bierze, a u nas nikt nie chce ich płacić, masz magiczną różdżkę czy twój polityk potrafi robić cuda ?
    A płacą...inni czyli wszyscy, którzy się nie łapią ;) Prawda jest taka, że na trójkę i więcej dzieci decydują się...bogaci ludzie, którzy wiedzą, że dla nich kasa to nie problem, ale też...mają na dzieci czas. A tych jest bardzo mała i dokładanie im jest głupotą jeśli mówimy o redystrybucji środków z budżetu.
    Największa grupa z taką ilością dzieci to ciągle ludzie niezamożni, ale często tacy, którzy nie planują tego ile będą mieć dzieci, oni często nic nie planują.
    Ktoś pisze o emeryturach - to populizm. Przy dłuższym życiu i tak nikt tego systemu nie utrzyma, szczególnie że nadal są sytuacje gdzie wysokość emerytury nie zależy od tego ile się płaca i jak dużo odkłada. Przecież Górnik i policjant są idealnym przykładek. Czy wysokość emerytury mundurowych wynika z tego ile wpłacili do systemu ? Więc jak niby system ma działać skoro jedni wpłacą więcej i dostaną mniej ?
    Do tego tutaj nie chodzi o dyskryminację, ale idiotyzm - chcesz ulg to zrób sobie więcej bachorów. Głupszego zdania nie czytałem. Szczególnie, że u nas młodzi często pracują na umowach tzw. śmieciowych tj. cywilno-prawnych więc płacą podatki, a nic z systemu nie mają.
    Niektórych nie stać na jedno dziecko, a ich kasa idzie do a)bogatych b)tych którzy całe życie żyją na garnuszku. To skłania do oszukiwania w podatkach i wyjazdów z tego kraju. Nie mówię o tym, żeby nie pomagać, ale trzeba za to się zabrać w zupełnie inni sposób.
    @wlo weź się nauczy pisać więcej treści w jednym wpisie, a nie 5 po jedne

  • -1

    31. ~ebi  2015-08-18 22:29:48  host: 91-225-11-116.laguna.net.pl

    W smartDOM rabat 50% na kolejny numer. Przy dużej rodzinie to wiadomo jaki daje efekt.

  • 0

    32. ~Opos  2015-08-19 07:48:40  host: 188.146.83.233.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Nie możecie pisać o tym "jako pierwsi", gdyż wczesniej informacja była umieszczona na t-mobile trendy.

Dodaj swoją opinię