Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości T-Mobile: Rabat na kolorowe trampki

T-Mobile: Rabat na kolorowe trampki

LuiN 20 Sierpnia 2015 14:56

5 11

t mobile trampki W sklepie internetowym T-Mobile pojawiła się nowa promocja - każdy kto zakupi smartfon HTC Desire 620, otrzyma rabat 70 zł na zakup trampek Converse w sklepie www.kolorowetrampki.pl.






Każdy użytkownik, który za pośrednictwem strony www.t-mobile.pl dokona zakupu smartfonu HTC Desire 620, po rejestracji na stronie i pozytywnej weryfikacji, otrzyma drogą e-mailową dedykowany kod, który może wykorzystać do zakupu spersonalizowanej pary trampek firmy Converse.

Szczegóły promocji oraz formularz rejestracyjny znajdują się na tej stronie. Promocja trwa od 20 sierpnia do wyczerpania kodów promocyjnych.

Źródło tekstu: T-Mobile     

Dodaj do:

Tagi: t-mobile | converse | htc desire 620

w sumie: 23
  • 1

    4.  2015-08-20 15:20:07

    Czy te trampki mają wbudowany modem mobilny???

  • 0

    5. ~hihi  2015-08-20 15:26:48  host: n30-03-09.opera-mini.net

    4 taaaaak!!!!!

  • 3

    6.  2015-08-20 16:04:51

    A w kolejnej promocji kolorowe gacie :D

  • 0

    7.  2015-08-20 16:33:35

    Takie trampki to 20 zł kosztują jak tam może być rabat 70 zł ?

  • 0

    8.  2015-08-20 16:37:12

    Szał normalnie, HTC sponsoruje trampki?

  • 0

    9.  2015-08-20 16:41:14

    Niech dadzą krawat z Wi Fi i z nadrukiem HotSpot 5 zł/godz. Pójdą jak woda.

  • 0

    10.  2015-08-20 16:42:49

    @8 - nie HTC a T-mobile. HTC niezbyt może szastać kasą teraz... ;)

  • 1

    11. ~jarko  2015-08-20 16:56:20  host: agxt62.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Pomyśleliby o pre-paidzie, bo 6GB za 30zł we Frii i 500MB za 10zl w Jump niestety ostro odstaje na tle ostatnich zmian konkurencji.

  • 3

    12.  2015-08-20 16:56:43

    przycisk do papieru z napisem "4gr za stan konta"

  • 4

    13.  2015-08-20 17:06:20

    hahahaha :-D
    szkoda, że nie kolorowe pompki do różowych baloników :-D
    hahahaha
    Jej, zlitujcie się....

  • 1

    14.  2015-08-20 17:50:56

    A nie wibratory ?

  • 0

    15.  2015-08-20 17:53:35

    @11: 6 GB za 30 zł jest OK. Przynajmniej wydaje mi się, że jest to cennikowe (a może to też promocja?). Za to brakuje LTE.

  • 1

    16. ~Lukaaa  2015-08-20 18:32:30  host: 188.146.189.84.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Fajna promocja mogli by tak dać telefon a gratis dorzucić bokserki z symbolem T :-D

  • 1

    17. ~frshman  2015-08-20 19:18:10  host: 89-70-75-143.dynamic.chello.pl

    gratulujemy wyżyn kreatywności kierownikowi projektu, który to wymyślił lub zatwierdził (vel. Marketing Managerowi lub Brand Managerowi / Senior Brand Managerowi etc.). Churn na pewno nie spadnie, wszyscy gnają do salonów po ledwo-rentowną markę HTC by dostać zniżkę na buty robione w ChRL...

    40% populacji Polski żyje na wsi, czekam na kolejne promocje targetujące hipstersko-miejskie nisze. A może takie trampki to już mainstream w sumie, skoro są powszechnie dostępne. Zero realizmu.

  • 0

    18.  2015-08-20 20:28:00

    Czyli pod kierownictwem nowego Szefa idziemy "do przodu"

  • 0

    19. ~jarko  2015-08-20 21:06:00  host: public-gprs357306.centertel.pl

    15@ Cennikowe :)

  • 2

    20. ~Mirek  2015-08-21 06:49:22  host: 188.146.130.59.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    W Plusie trampki w reklamie,w różowych trampki.
    Jakaś moda na fetysz nastała ?

  • 0

    21. ~Grabówkowy Zbir  2015-08-21 09:36:06  host: n25-03-08.opera-mini.net

    Jaką sieć taka promocja.

  • 0

    22.  2015-08-21 09:56:37

    Widocznie doszli do wniosku ze lepiej w trampkach niż na bosaka. Ich problem- mnie to wisi i powiewa, a w porywach nawet drynda.

  • 0

    23. ~Calm7  2015-08-22 05:30:56  host: cnn141.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Posiadając telefon w tej sieci to można co najwyżej w zimę w sandałach zostać i chodzić.

Dodaj swoją opinię