Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości T-Mobile: przedłużenie umowy z telefonem tylko w salonach firmowych

T-Mobile: przedłużenie umowy z telefonem tylko w salonach firmowych

WitekT 16 Października 2012 11:57

0 0
Od 17. października przedłużenie umowy w taryfach prywatnych w T-Mobile wraz z otrzymaniem od razu telefonu będzie możliwe tylko w salonach własnych operatora - wynika z informacji TELEPOLIS.PL.

W punktach dilerskich i franczyzowych możliwe będzie tylko przedłużenie umowy bez telefonu. Klient, który będzie chciał w takim punkcie wymienić telefon, będzie mógł tylko i wyłącznie zamówić za pośrednictwem sprzedawcy przesyłkę kurierską.

Zmiana obowiązuje do odwołania. Nowe umowy dalej można podpisywać wraz z zakupem telefonu w dowolnym punkcie sprzedaży.

Źródło tekstu: wł     


Dodaj do:
w sumie: 118
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    106. ~  2012-10-24 03:24:32  host: z51-09.opera-mini.net

    z Orange też ludzie mogą przejść do PLAY jeśli się dowiedzą,że PLAY ma najlepszy zasięg 3G, bo Orange wybierali ci którzy kosztem gorszego zasięgu od Plusa i T chcieli mieć korzystniejsze warunki, czasem dziwi,że ci ludzie krytykują PLAY no ale nie wszyscy bo dużo ludzi zaczyna myśleć nad tym jakie ma warunki i jakie może mieć w innej sieci, 40 mln klientów PLAY, to będzie hit. chwilowo Orange ma dobrą ofertę ale poczekajmy do świat,może do nowego roku i zobaczymy jaką ofertę da PLAY,może taką jak francuska sieć chyba Free np. 3GB w każdej taryfie netowej + podwojenie minut w każdym abonamencie i wysunie się na bezkonkurencyjne prowadzenie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    107. ~  2012-10-24 03:29:07  host: z51-09.opera-mini.net

    przypomina mi się krytyka przeciwników Play, niby w Play nie ma telefonów w salonach, a tu T-Mobile robi taką niespodziankę,że z dostępnością a raczej brakiem dostępności telefonów będzie gorzej niż w Play,to jest genialne posunięcie T na korzyść PLAY,Plus,Orange, T odda klientów.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    108. ~kazimierz79  2012-10-24 14:21:16  host: ebb10.internetdsl.tpnet.pl

    Genialne posunięcie prezesa!!! Ciekawe kiedy go odwołają i jak długo zdoła ukrywać wyniki finansowe!!!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    109. ~  2012-10-24 17:23:23  host: 62.133.153.168

    I dlatego umów nie warto podpisywać tylko trzymać się swojego prepaida, jak ja Heyah - koszty ma się kontrolowane i wcale nie wyższe niż abonament.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    110. ~  2012-10-24 20:00:04  host: z51-15.opera-mini.net

    108, po co odwoływać Prezesa, masz pewność,że ten Prezes nie jest po to,żeby robić takie zmiany jakie robi ? bo moim zdaniem to może być misja Prezesa żeby wprowadzać to co wprowadza sieć.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    111. ~  2012-10-24 20:04:15  host: z51-15.opera-mini.net

    109, umowy warto podpisywać jeśli komuś odpowiada taryfa,którą chce wybrać, a jeśli dostanie jeszcze telefon to jest już bardzo dobrze bo co za różnica czy płaci się za abonament czy za doładowanie skoro tak czy tak się płaci,ważne,żeby płacić za korzystne dla siebie warunki.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    112. ~  2012-10-24 20:11:54  host: z51-15.opera-mini.net

    skoro T wysyła albo chce wysyłać telefony przez kuriera to niech zlikwiduje wszystkie salony i obsługuje klientów tylko przez net jak sieć wirtualna ze swoimi nadajnikami i tutaj T mogłoby zejść z cen albo dać więcej w abonamentach,dodatkowo powinno obniżyć ceny za minutę po przekroczeniu abonamentu i cenę za minutę do Play też T mogłoby obniżyć,choć wątpię żeby T mogło zrobić zmianę na korzyść klienta.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    113. ~czort  2012-10-25 00:50:41  host: 87-205-66-91.adsl.inetia.pl

    A ja myślę iż łatwiej i szybciej i taniej będzie można zmienic operatora, może ktoś wtedy obudzi się z ręka w nocniku?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    114. ~  2012-10-25 02:29:21  host: z03-14.opera-mini.net

    113,żeby T zrozumiało to co napisałeś musiałoby odejść parę milionów klientów.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    115. ~play lol  2012-10-25 07:55:57  host: 37.31.246.131.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Play raczej nie bedzie funkconowal na rynku tak dlugo jak T. Jak skladaja orange propozycje kupna to jak wam sie wydaje dlaczego? Koszty utrzymania seci sa wysokie, co z tego ze nalapiesz tych najmniejszych i tych co biadola bo ich nie stac na oplaty, jak infrastruktura nie edzie w stanie realizowac nawet polaczen? T mbile zmienia nadajniki w calej polsce a na to trzeba pieniedzy i robi to po to zeby klient mial lepsza jaksc.... jak wy na wszystko patrzycie przez pryzmat tu i teraz. ..

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    116. ~  2012-10-25 08:33:34  host: z46-05.opera-mini.net

    Jakie nadajniki zmienia TMobile? U mnie nie. Sępią nowej słuchawki przy aneksie, jak nie wezmę efaktury to zapłacę - teraz mam faktury swoje, rodziców, babci i cioci i mam dość. I Orange i Play mi dadzą warunki jak ćwoki z utrzymania. I jakość tez jest podobna, bo karta z pracy jest w Play wiec bajania sprzedawców TMobile mnie nie obchodzą.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    117. ~  2012-10-26 02:14:30  host: z58-01.opera-mini.net

    115,testowałem zasięg rozmów i net mobilny w T i taką to "lepszą" jakość ma T,że zasięg 3G jest przez parę sekund i potem zrzuca do 2G,taką to super jakość ma T,Play,Plus,Orange zasięg 3G mają bez problemów,tylko T jest pod tym względem "najlepszą" siecią dla ludzi ze wsi gdzie nawet nie wszyscy wiedzą ile płacą za mimutę,to sieć dla ludzi,którzy nie mają świadomości że jest jakieś.podwójne doładowanie i jak to działa,to jest target T.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    118. ~  2012-10-26 02:25:55  host: z58-01.opera-mini.net

    115,trochę bredzisz bo kiedg Idea miała 3 mln klientów, a Era i Plus drugie tyle to też tacy jak ty mogli pisać tak samo,że ta miejska sieć Idea ze złym zasięgiem nie przetrwa,a jednak. Play będzie na rynku i ludzie coraz częściej już teraz wybierają tą sieć. co do tego T to najlepszą siecią spośród starych sieci jest Plus bo ma najlepszy zasięg 2G i super zasięg 3G z Aero2,który teraz jest już zasięgiem Plusa czyli najlepsze 2G i 3G,Orange ma gorszy 2G od Plus i T,za to 3G lepsze od T,nie wiem po co T robi zasięg 3G skoro zrzuca do 2G.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    119. ~  2012-10-26 02:27:22  host: z58-01.opera-mini.net

    115,a ja słyszałem,że Orange chce się sprzedać China Bank-owi.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    120. ~  2012-10-26 02:44:53  host: z58-01.opera-mini.net

    116,dobrze piszesz,ci,którzy odeszli do PLAY po przemyślanej decyzji nie chcą wracać do starej sieci i ograniczeń typu parę wybranych numerów zamiast do całej sieci PLAY,ci,którzy są w PLAY wybrali jedną stawkę do każdej sieci,a nie że do PLAY i innych sieci drożej,w PLAY nie ma opłat takich jak w T,że płatne przedłużenie umowy,że telefon dostaniesz przez kuriera,że zrzuca z 3G tylko cały czas jest na 3G,z całej starej W3 jedynie Plus jest sensowną siecią,Orange jest jeszcze dla ludzi,którzy kiedyś wybrali sieć Idea bo było w tej sieci taniej,potem zrobiło się drożej,ludzie krytykowali Orange,a teraz nagle wynoszą pod niebiosa bo chwilowo Orange rzuciło coś taniej, w dodatku to Orange jest takie super,że rozłącza rozmowy bo do dziś ma dziury zasięgowe,w Play jeszcze mnie nie rozlaczyło podczas rozmowy nawet jak się przełączał na zasięg Plus-a i można rozmawiać dalej,za to w Orange od nowa trzeba nawiązać połączenie,poprostu w Orange są ludzie którzy kiedyś wybrali tanią sieć z gorszym zasięgiem od Plus i Era za czasów 2G,a potem już tak zostało,teraz ci ludzie może nie mogą się pogodzić,że Orange się zmieniło po zmianie z Idei na Orange.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    121. ~  2012-10-26 03:01:38  host: z58-01.opera-mini.net

    myślę,że brak opcji telefonu w zwykłym salonie T i opcja telefonu tylko w salonach firmowych może być wstępem do przyzwyczajania ludzi,że po telefon trzeba do salonu firmowego a potem jak się ludzie przyzwyczają to T może zlikwiduje te salony punkty sprzedaży i franczyzobiorcy zostaną z niczym albo będą salony franczyzowe innych sieci a T w ten sposób likwidacji franczyz może zaoszczędzić.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    122. ~romano  2012-10-26 08:28:28  host: a12.net145.okay.pl

    Ale mnie te szkopy z tego mobila wkurzają, traktuja nas jak dawce kasy...nawet swoich wspolpracownikow traktuja z buta tylkio liczy sie kasa i kasa...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    123. ~Von ARTHUR  2012-10-31 17:53:07  host: v59-02.opera-mini.net

    I tak era zmienila sie w T-mobile i coraz gorzej i gorzej.Robia wszystko zeby byc na samym koncu wsrod sieci w Polsce.Jedynie MTV Mobile jeszcze warto miec bo reszta w T-Mobile dno i okradanie potencjalnego klienta.