Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości T-Mobile proponuje testy tabletów na terenach gdzie sieć została już zmodernizowana

T-Mobile proponuje testy tabletów na terenach gdzie sieć została już zmodernizowana

LuiN 2 Sierpnia 2013 12:03

4 1

one touch evo7 Od 1. sierpnia, na obszarach, gdzie zakończona została modernizacja sieci T Mobile, wszyscy mogą ją sprawdzić dzięki nowej promocji "blueconnect wypróbuj tablet".

Na klientów czekają tablety Alcatel Evo 7 wraz z dwoma wariantami taryfowymi: blueconnect 39 z tabletem lub blueconnect 49 z tabletem. W ramach abonamentu, klienci otrzymają pakiet 3 GB miesięcznie. Dodatkowo klienci mogą skorzystać z usługi blueconnect noc, dzięki której dane przesłane nocą nie wliczają się w comiesięczny pakiet w ramach abonamentu.

Za tablet Alcatel Evo 7 abonenci w obydwu wariantach zapłacą przy podpisaniu umowy złotówkę. Osoby, które już teraz są abonentami T-Mobile mogą skorzystać z oferty Super Zestaw, w ramach którego otrzymają 10 złotych zniżki na abonament w nowej usłudze. Każdy klient może odstąpić od umowy w ciągu 10 dni roboczych od dnia aktywacji usługi, zwracając kompletny sprzęt do punktu sprzedaży, w którym nastąpiło podpisanie umowy. T-Mobile zwraca wszystkie koszty związane ze skorzystaniem z oferty.




Oferta dostępna jest w wybranych punktach sprzedaży, zlokalizowanych w regionach, w których zakończony został proces modernizacji sieci prowadzony przez T-Mobile od maja 2012 roku. Obecnie zmodernizowana sieć obejmuje 60% powierzchni kraju, a zakończenie projektu planowanie jest na pierwszą połowę 2014 roku.

Dostępność oferty w swojej okolicy sprawdzić można pod tym adresem.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: T-Mobile     

Dodaj do:

Tagi: t-mobile

w sumie: 22
  • 0

    3.  2013-08-02 12:32:19

    Czy tylko u mnie jest jakiś problem z czcionką na tej stronie?

  • 0

    4. ~Hose  2013-08-02 12:33:00  host: 80.50.142.34

    @1 - To się ma tylko do zawierania umowy na odległość, w tym wypadku możesz zwrócić mimo podpisania papieru w punkcie operatora.

  • 1

    5.  2013-08-02 12:34:28

    ~1 tutaj akurat umowy są zawierane nie przez internet, ale w odpowiednich punktach także stąd różnica

  • 0

    6. ~Ruruftdd  2013-08-02 12:37:10  host: 089-101-081170.ntlworld.ie

    Ale w tym przypadku pozwalają na odstąpienie od umowy zawartej w punkcie sprzedaży

  • 0

    7. ~  2013-08-02 12:42:49  host: V32-12.opera-mini.net

    żadnych tabletów,mnie tablety nie interesują albo smartfon albo laptop czy notebook,a pośrednie tablety to sami sobie mogą korzystać jak chcą

  • 0

    8.  2013-08-02 12:48:10

    Zabrakło ważnego załącznika w tym newsie jakim jest "Lista punktów..."

  • 0

    9. ~Rav  2013-08-02 12:48:56  host: 078088058023.bielskobiala.vectranet.pl

    Domyślam się, że jedyna różnica to sprzedaż stacjonarna ale zasada podobna ;). Być może też przedsiębiorcy będą mogli z tego skorzystać bo do tej pory prawo odstąpienia im nie przysługiwało.

  • 0

    10. ~  2013-08-02 13:07:18  host: v58-10.opera-mini.net

    Powiat kielecki po modernizacji..lipa poza kielcami na max.nie dajcie sie wydymac..lepiej wziac bc na karte.mirekb

  • 0

    11. ~Rav  2013-08-02 13:13:07  host: 078088058023.bielskobiala.vectranet.pl

    To wobec tego zapytam osoby, które dają minusy, jaka jest różnica dla mnie jako klienta pomiędzy zamówieniem sprzętu przez telefon ew. internet i możliwość ustawowa zwrotu a tą promocją? Czy skutek nie jest ten sam? oczywiście pomijam aspekt wygody na korzyść tej pierwszej. Bo jestem raczej zwolennikiem tworzenia nowych promocji niż posunięć kosmetycznych.

  • 0

    12. ~  2013-08-02 13:28:54  host: V32-12.opera-mini.net

    1,nie,w prawie jest że do 10 dni osoba prywatna może odstąpić od umowy pod warunkiem że umowa jest na odległość czyli nie dotyczy to umowy zawartej 5 minut temu w punkcie zwanym przez niektórych salonem,firm też ten zapis nie dotyczy

  • 0

    13. ~beeresx  2013-08-02 13:36:47  host: 178.180.99.11.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    7. Trzeba w takim razie napisać do tmobile żeby wycofali ofertę z tabletami.

  • 0

    14. ~Rav  2013-08-02 13:54:14  host: 078088058023.bielskobiala.vectranet.pl

    12 wiem jak jest w prawie bo 12 lat ten temat mnie dotyczy zawodowo. Moje pytanie brzmi jaka jest różnica dla mnie jako klienta? Czy wcześniej nie mogłem zamówić tableta przez internet, przetestować i w terminie do 10 dni zrezygnować z umowy? Jakie znaczenie dla mnie jako klienta ma miejsce zawarcia umowy, jaka jest przewaga tej promocji nad tą, która była w ofercie i jest nadal? Czy to, że muszę znajdować się w obszarze po modernizacji i muszę udać się do wskazanego punktu, który może sprzedać tablet w tej promocji to jest jej przewagą? Ja w 1 komentarzu napisałem, że zawsze można było zwrócić towar.... i, że jest to nowość żadna. Chciałbym poznać ścieżkę rozumowania osób dających minusy bo może jestem w błędzie twierdząc, że przed tą promocją również mogłem testować zasięg i to w każdym miejscu nawet przed modernizacją i ew. zwrócić sprzęt rezygnując z umowy.

  • 0

    15. ~  2013-08-02 14:00:57  host: V32-12.opera-mini.net

    14,pisałeś do tych którzy minusują to nie odpowiadałem bo ja nie minusowałem i nie przyczepiam się do szczegółó,napewno dobrze że jest opcja 10 dniowego odstąpienia od umowy z salonu i tu się należy + T-Mobile,a dalej to już chyba zostało jak było

  • 0

    16. ~  2013-08-02 14:02:55  host: V32-12.opera-mini.net

    a może T-Mobile szuka testerów zasięgu po modernizacji,a potem tą promocje wycofa jak już pokryje cały kraj NetWorks-em

  • 0

    17. ~YoMan  2013-08-02 14:07:33  host: apf229.internetdsl.tpnet.pl

    Przecież| to jest stara oferta T-Mobile, tylko teraz ją reklamują jako na próbę. chociaż zawsze można w ciągu 10 dni zwrócić.... a internet dodatkowo 7 dni. http://rozwijaj.blogspot.com/

  • 0

    18. ~  2013-08-02 21:25:16  host: public715766.centertel.pl

    Tablet można zwrócić bez podawania przyczyny, ale umowę abonamentową już bez kary zerwać się nie da...

  • 0

    19. ~Rav  2013-08-02 22:25:36  host: 078088058023.bielskobiala.vectranet.pl

    18 Jeżeli zwracasz tablet to razem z umową bracie, takie jest prawo konsumenta, takie było i będzie i żaden operator w tej kwestii łaski nie robi.

  • 0

    20. ~stokrotka  2013-08-04 10:57:21  host: 195.116.10.240

    zamiast tabletów do testów mogli by zrobić tak jak ORANGE testuj smartfona

  • 0

    21. ~mirekb  2013-08-04 12:03:37  host: ip-37-209-159-75.free.aero2.net.pl

    lepszych testerow niz klienci nie znajda nigdy..i orange z 6gb za grosze i tm z tabletami maja 1 wspoly cel-analiza dzialania networks..doskonale wiedzą jaka wyszla lipa poza miastami.balagan radiowy na max.sierpien miesiac urlopowy to malo kto zauwazy.nie rozumiem tylko czemu nic z tym nie robią.uparcie tkwic w bledzie to dzialanie z premedytacją..place za 2 bc ktorych nie da sie uzywac 1km od masztu,nawet na edge.nigdy wiecej tak nie bedzie

  • 0

    22. ~Piotr  2013-08-06 14:49:34  host: host-86-111-98-22.tvk.torun.pl

    Nie wiem na czym polegała ta modernizacja ale jak tylko się zakończyła to jakość rozmów od razu spadła. Mam już dosyć T-Mobile i chyba czas na moją modernizację.

Dodaj swoją opinię