Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości T-Mobile promuje w telewizji nowe oferty [wideo]

T-Mobile promuje w telewizji nowe oferty [wideo]

WitekT 2 Marca 2012 16:11

0 0
Od 5. marca T-Mobile startuje z nową kampanią reklamową wspierającą ostatnie promocje ze smartfonami i laptopami.

Szerzej o nowych promocjach T-Mobile pisaliśmy w tej wiadomości.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy

Motywem muzycznym spotów jest utwór Biegnij do T-Mobile, dostępny w usłudze Granie na Czekanie!. Aby go aktywować, wystarczy wysłanie bezpłatnego SMS-a o treści BIEGNIJ na numer 80333.


Źródło tekstu: T-Mobile, wł     

Dodaj do:
w sumie: 26
  • -5

    7. ~  2012-03-02 16:41:14  host: dlz250.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nie dzwonie do play , jestem w taktaku a jak juz zadwinię do pplay to po paru minutach nie dzwonie już nigdzie

  • 0

    8. ~Daco  2012-03-02 16:50:32  host: 77-255-58-152.adsl.inetia.pl

    ~6 w większości tak, też sobie chwale nowe abonamenty z dodatkowymi pakietami- dodatkowy 1GB gości u mnie praktycznie na stałe tak samo smsy do wszystkich.

  • -2

    9. ~  2012-03-02 16:58:48  host: t14-13.opera-mini.net

    Mam pytanie, czy biorąc abonement MNP wystarczy mi tylko dowód? Czy mogę zablokować limit, np: abo 29 zł i więcej mi nie nabije?

  • 1

    10.  2012-03-02 17:24:12

    Abonament mało opłacalny, mi z tą stawką 80gr/min do Play chodziło w pre-paid.

  • 0

    11. ~zibi  2012-03-02 17:43:41  host: public4317.xdsl.centertel.pl

    @10 tu piszemy o promocji abonamentowej, a nie o pre-paidach.

  • 0

    12. ~  2012-03-02 18:19:38  host: z46-09.opera-mini.net

    tutaj sie reklamuja a o starych uzytkownikach zapominaja i tylko pluja im w twarz. Szczegolnie posiadaczom tak tak fona. Zawsze tam bylo podwojne doladowanie a teraz co?? Zero. Chyba chca aby nikt umow w takich ofertach nie podpisywal. Orange w swoim zetafonie uczciwie swoich uzytkownikow traktuje. t Mobile wsydzcie sie.

  • 1

    13. ~bs  2012-03-02 18:34:43  host: 72.85-237-189.tkchopin.pl

    12 2 miesiace temu i 3 miesiace temu miales podwojone doladowanie teraz bedzie na swieta cos ci nie tak , ma byc na okraglo

  • 1

    14. ~  2012-03-02 18:39:03  host: v12-16.opera-mini.net

    Ekskluzywne to chyba raczej CENY. Niestety, nadal jest drogo.

  • 1

    15. ~  2012-03-02 19:06:14  host: z46-09.opera-mini.net

    13@ od kiedy era zmienila sie na T Mobile uzytkownicy tak taka ktorzy sa uwiazani umowami nie dostaja podwojnych doladowan. Ludzie byli do tego przyzwyczajeni i podpisywali umowy. Teraz moi znajomi po takiej zagrywce wsciekli sa i zapowiadaja ze koniec z tak takiem i ta firma

  • 0

    16. ~zenek73  2012-03-02 20:04:38  host: 89-73-63-25.dynamic.chello.pl

    Oddajcie podwójne doładowania Niemcy! Jak będę chciał nowszego smartfona to sobie kupię, nie będę brał umowy żeby zmienić telefon - bez jaj. T-Mobile kaputt ;)

  • 0

    17.  2012-03-02 21:05:57

    @16, ostatnie podwójne doładowanie było w T i Heyah w grudniu ;)

  • 0

    18.  2012-03-02 21:08:34

    Tak, już zadzieram kiecę i lecę. hahaha, po 120 minut za 100 złotych :D Ale zgadza się będą lecieć rodzice po czymś takim: "Mamo, ja chcę telefon - ooo ten - on taki ładny, koledzy będą mi zazdrościć" - "tak synku, dla ciebie wszystko"...

  • 0

    19. ~  2012-03-02 21:14:21  host: z25-05.opera-mini.net

    @7 wpis miesiaca,serio.tak powinien brzmiec glowny watek dezyzji uke do zrownania stawek detalicznych u mno :))mirekb

  • 0

    20. ~  2012-03-02 21:56:52  host: ip-94-42-51-200.multimo.pl

    Nic nie wezmę od tych SMS-spamerów. I do Play 80 gr/min.

  • 0

    21. ~Ideał  2012-03-02 22:05:57  host: 87-207-7-201.dynamic.chello.pl

    oj, prostaczki, mówicie, że nie dzwonicie do Play, nawet nie wiecie, że dzwonicie, coraz więcej numerów w Play, dowiadujecie się jak Wam konto się dramatycznie pomniejsza i już nigdzie nie możecie zadzwonić, oj biedactwo, prezesie jak żyć? ;-)

  • 0

    22. ~FRED  2012-03-02 22:15:20  host: 109.95.31.16

    Chcialem przeniesc numer 28 lutego, gosciu polaczyl mnie z kolsuntantem czekalem 30 minut i nic zjadlo 9zl co wy na to

  • 0

    23. ~zenek73  2012-03-02 23:00:08  host: 89-73-63-25.dynamic.chello.pl

    @17 Może i było, ale pewnie tylko do wykorzystania w 2 tyg albo dla wybrańców. Zawsze z tego korzystałem a wczoraj musiałem podładować 10 zł bo mi sie po wielu miesiącach skończyła kasa ;) Może i mało rozmawiam i oszczędzam jak mogę, ale przy podwójnych doładowaniach sobie nie żałowałem. A teraz? Zacisnę pasa.

  • 0

    24. ~mirr  2012-03-04 19:20:47  host: 093105242017.raciborz.vectranet.pl