Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości T-Mobile promuje usługi bankowe, Lewandowski twarzą kampanii

T-Mobile promuje usługi bankowe, Lewandowski twarzą kampanii

WitekT 6 Maja 2014 11:40

7 16

T-Mobile, wraz ze startem Usług Bankowych, wprowadza finansowe promocje za korzystanie z usług. Twarzami kampanii reklamowej będą Robert Lewandowski z żoną Anną.




Klienci, którzy mają pozytywną historię płatności w T-Mobile, otrzymają do 1 tys. zł debetu na start. Dodatkowo, można otrzymać:

  • do 500 zł zwrotu za zakupy (5% od transakcji, nie więcej niż 50 zł miesięcznie), jeżeli klient przelewa na konto minimum 1 tys. zł,
  • nieoprocentowany debet do 500 zł do końca roku,
  • 500 zł ekstra do pożyczki powyżej 10 tys. zł,
  • 500 zł na konto (przez 10 miesięcy po 50 zł) za przeniesienie numeru do T-Mobile (do oferty Comfort lub Premium).

    • Klienci prepaid doładowujący konto poprzez t-mobile Usługi Bankowe otrzymają 20% doładowania gratis.


      Pozostała część oferty jest identyczna jak wcześniejsza Alior Sync. Około 1/3 klientów t-mobile i Alior Synca jest wspólnych. Cała baza T-Mobile Usług Bankowych ma powiększyć się w ciągu roku o co najmniej 250 tys. nowych użytkowników. W kolejnych odsłonach nacisk ma zostać położony na programy lojalnościowe w oparciu o geolokalizację. W przyszłości mają zostać zaprezentowane także usługi dla sektora małych firm i przedsiębiorstw.


      Zobacz: W weekend Sync zmieni się w T-Mobile Usługi Bankowe.


      Jak oceniasz ofertę T-Mobile Usługi Bankowe?

      Bardzo atrakcyjna
      14.91%
      Atrakcyjna
      17.39%
      Nie wyróżnia się
      16.36%
      Mało atrakcyjna
      12.42%
      Bardzo mało atrakcyjna
      30.23%
      Nie mam zdania
      8.70%

      Wszystkich głosujących: 483



      Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: alior | t-mobile

w sumie: 193
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    178. ~  2014-05-11 07:57:50  host: z71-13.opera-mini.net

    mam rachunek w mBanku ale zmienię na dawny Alior Sync a właściwie kartę w mBanku tylko zlikwiduję. Może wezmę też abo w tmobile ale nie ze względu na jakość tylko na rabat z racji konta. Każdy bank jest podobny, każdy dba o swoje zyski, bo to podstawa ich działalności. Co ciekawe, to zysk banków w okresie kryzysu w PL liczonyc jest w mld złotych. Wiadomo, że ktoś kto ma wpływy 10tys m-c nie będzie za wszelką cenę szukał darmowego banku.
    Jak oszczędności pieniężne na lokatach trzymam w open finance i ich pokrewnych spólkach ale też tylko dlatego, że dają największy %. Fundusze wybieram sam.
    Także, ta jakość TM jest przereklamowana, wiem, bo korzystam. Jest podobnie jak w Plusie ale jak się komuś uda wmówić, że to towar premium, to w to wierzy. Lecznicze kołdry też ludzie za 4tys kupują, bo uwierzyli, że to coś wyjątkowego a śpi się podobnie jak pod zwykłym kocem.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    179. ~  2014-05-11 08:15:46  host: z71-13.opera-mini.net

    Halset, uwierzyłeś w to, w co uwierzyli twoi odbiorcy, że towar, który kupują od Ciebie jest najlepszy. Przy czym pewnie konkurencja ma podobnej jakości. Pewnie też zachwalasz swój produkt jednocześnie negując konkurencję. Ciekawe czy jesteś dużo droższy od konkurencji. Jedynie w branży medycznej ma to mniejsze znaczenie ponieważ w PL rynek jest chory i NFZ podobnie. Lekarze przekupni i będą za gratisy promować konkretny koncern.
    Także panie Halset daruj sobie swoje tyrady, bo specjalistą w branży telco nie jesteś a swoje doświadczenia z rynku regulowanego centralnie jako obwoźny sprzedawca nie zawsze można przełożyć na rynek usług bankowych czy też telekomunikacyjnych. Masz jak większość PeHaczy wyprany mózg teorią i nic więcej. Napompowali Cie hasłami i w to wierzysz, ciekawe jak długo. Znam takich, którzy po złotych latach jako PH wrócili do pracy innej i dostrzegają realia a myślenie też im się zmieniło. Korpo ich wypluła a oni zrozumieli, że nic nie potrafią tak naprawdę.Nie jesteś alfą i omegą więc nie kreuj się na takiego, bo jedynie się ośmieszasz a twoje wpisy zaczynają przypominać trolla ciekawego. Masz swój pogląd, to go przedstaw ale nie spamuj o tym wszędzie dziesiątki razy.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    180.  2014-05-11 11:53:25

    @177 - Rozśmieszyłeś mnie na maksa. Od dawna TM w skali kraju miało bardzo dobrą jakość, niewiele gorszą od Plusa - bo Plus miał większy zasięg. Orange jeszcze jako Idea do nich nawet nie miała szans ale BYLI TAŃSI. Obecnie po Networsk pokrycie TM jest zdecydowanie większe i lepsze niż w Plusie, do tego ma jeszcze HDVoice na 2G i 3G. Jasne, wielu napisze, że po co im to. A prawda jest taka, że TM nie jest najtańszy, więc wybiorą opcję tańszą z tańszym telefonem.
    Co do Aliora. Jakie państwo? Każdy ma rozum i każdy może się uczyć i działać jak chce. Jesteśmy w wolnym kraju. Rozkłada mnie na łopatki, jak ktoś kończy studia - gry i zabawy a potem chce zarabiać w pierwszej pracy 5 tys na rękę. Ja do dzisiaj takiej kasy na koncie nie widziałem. Wyrasta nam społeczeństwo, które ma wszystko na wyciągnięcie ręki i chce mieć wszystko od razu. A jak ich nie stać, zapożyczają się aby to mieć. Play - zanim ruszył na dobre u Nas w Polsce i jak jeszcze były testy dla "wybranych" wiedziałem jak to sie skończy. A niektórzy są zdziwieni, że P4 jeszcze nie ma dobrej infry. Wystarczyło poczytać i się dowiedzieć. Ale większość neta nie używa do poszerzania horyzontów ale do FB lub do oglądania głupich filmików.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    181.  2014-05-11 12:11:07

    @178 Zapytaj się sam siebie. Masz darmowy mBank a zamieniasz na darmowy Alior. Zamieniasz talerz na talerz. A chcesz zamienić po to aby mieć taniej w TM :) Nie dziwie się, że w swoim czasie wielu poszło do BZWBK, bo ten reklamował 1000zł za przejście do nich. I komu brak myślenia i kto jest zaślepiony? Ludzie armią szli do Play, bo ten nie dawał jakości tylko niższe rachunki. Open Finance to cwaniaczki. Mam kilku znajomych, którzy tam pracowali i wiem z czym to się je.
    A dalej - kup sobie buty za 100zł a kup sobie buty markowe za 400zł. Kup sobie w Tesco dżinsy a kup sobie Lee czy Levisa. Jest różnica. Polacy nie myślą. I sam tak kiedyś robiłem. Lepiej wydać trochę więcej i mieć spokój niż byle co na krócej. I nigdy nie kupuje się towarów z najwyższej półki. Zawsze się kupuje dobra średnia półka, bliższa najwyższej niż najniższej. Od kilku lat to stosuje i jestem zadowolony. Nie zarabiam kokosów, nie piorą mi mózgu bo nie pracuje w korporacji ale jak coś chce kupić to na patrzę na cenę. A tak myśli wielu Polaków.
    Polacy lecą jak misie do miodu, gdy jest promocja. MediaMarkt otwierają a Polacy nocują pod drzwiami.
    Nigdy nie neguję konkurencji! Klientowi się pokazuje, co zyska a resztę sam decyduje. Ja mam klientów stałych i nie mogę wciskać produktu.
    Więc nie pisz mi tutaj o ośmieszaniu się. Ośmieszasz się Ty. Ciebie reklamy na tyle ogłupiły, że idziesz tam gdzie taniej. Też kiedyś byłem w Idei ale to były czasy studenckie, gdzie nie zarabiałem i chodziło mi tylko o niską cenę, bo Plus czy Era za wszystko sobie liczyli ekstra.
    Napiszę po raz ostatni. Alior jest darmo ale jest wiele banków, które również mają darmowe konta i wartości dodane.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    182.  2014-05-11 12:16:17

    Powtórzę. Wyrasta nam społeczeństwo, które ma wszystko na wyciągnięcie ręki i chce mieć wszystko od razu. A jak ich nie stać, zapożyczają się aby to mieć. Od siebie nic. Mieć wszystko za darmo. A reszta niech też daje za darmo. Jakość też chcą za darmo. A od siebie nic. Nic, zero. Na koncie trzymać 500zł, ale mieć oprocentowanie co najmniej 10%. Mieć zasięg w całej Polsce, 20G, z netem darmowym z połączeniami darmowymi. telefon z najwyższej półki za 1zł. Ale od siebie nic. I jeszcze pretensja, że muszą płacić 1zł. I takich przykładów można pokazywać wiele. Kończą studia, nic nie wiedzą ale chcą zarabiać kokosy. Dzisiejsza matura to śmiech. 30% wystarczy aby zaliczyć. Ja trudniejsze egzaminy do szkoły średniej wychodząc z podstawówki zdawałem niż teraz są matury.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    183.  2014-05-11 13:59:46

    Najefektywniejsza powinna być elektroniczna portmonetka. Odeszłyby koszty opłat licencyjnych za karty, obsługę kart, obrotu gotówki itp. Jak się społeczeństwo zmodernizuje to będą takie dedykowane tanie usługi stosowane powszechnie. Chłopu oderwanemu od pługa ciężko wytłumaczyć korzyści płynące z rozwoju cywilizacji. Na wszystko potrzeba czasu.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    184.  2014-05-11 15:55:57

    AERO2 USER - jestem innego zdania. Portmonetka to jednak jakieś subkonto czy coś podobnego, co trzeba zasilać i pilnować stanu ;-) Zupełnie mi to nie odpowiada. Że brak opłat? No nie wiem, to dodatkowa usługa, więc kolejny chętny do prowizji będzie ;-) Ja się zmodernizowałem już dawno, tak jak spora część społeczeństwa - mam kartę do konta - jak każdy. To wystarczy. Jeśli ktoś mi zaproponuje implementację usługi do mojego knta - biorę w ciemno. Inne rozwiązania są zbyteczne, szkoda na to kasy inwestować - to nie będzie popularne, co potwiedza rynek. Najprostsze rozwiązania się sprawdzają - takim jest karta debetowa do wydawania pieniędzy z konta ;-) I tyle ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    185.  2014-05-11 19:05:09

    wlo portmonetka to stan Twojego konta. Płacąc kartą Visa czy MasterCard trzeba było bulić nawet 1,5% opłaty interchange. Teraz bodaj ma być 0,9 % do 20 zł. Taka Biedronka olała karty. Banki zawsze mogą się zmówić i to robiły za co UOKiK nałożył kary za zmowę. Rzeczywiste koszty takich opłat są niższe ale kto bankom zabroni doić klientów ? Właściwie rozpowszechniona już karta płatnicza nie jest droga w produkcji a jak będzie konkurencja a nie zmowa to opłaty spadną. Elektroniczna portmonetka omija opłaty interchange ale cena produktu dla konsumenta jest taka sama czym by nie płacił ;) Wyjątkiem jest zwrot części wydatków cashback.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    186. ~mnm  2014-05-12 05:05:03  host: 178-214-150-141.internetia.net.pl

    180@Halset,nie ma technicznej możliwości HD voice na 2g bo ta opcja jest tyko na 3g dostępna z prostej przyczyny słaba szybkość 2g,Możliwe jest za to przez neta stacjonarnego(voip itp. bo korzysta z kanału szerokopasmowego dźwięku G722 )ale tu prędkość musi być najlepiej powyżej 1 mb bo inaczej będzie fatalna jakość głosu(przerywanie i wahania głosu). Można pokusić się o stwierdzenie że aby ten standard działał dobrze to prędkość musi być minimum 3g(384 kb).A co do orange bardzo poprawili zasięg i teraz mają w zasadzie identyczny z t-moblie,cóż wspólne nadajniki robią swoje.Nie mają tylko HD voice ale wszytko przed nimi.A co do cen kuzynka po 13 latach abonamentu w erze i t-moblie przeszła do orange ,bo jak sama stwierdziła drogo coraz drożej,a warunki wcale nie lepsze dla starego klienta, więc przeszła do konkurencji i bardzo sobie chwali i zasięg i jakość,mimo że przez całe lata otrzepywała się na słowa idea czy orange,no ale w dzisiejszych czasach cena czyni cuda...a co do jakości markowych produktów kiedyś to i owszem mam adidasy od 10 lat nie w Chinach ani na wschodzie wyprodukowane(jeszcze )i nadal na chodzie,niestety te kupione 2 lata temu zaczynają się mocno zużywać i niedługo wymienię je pewnie na nowszy model,widać chińska czy indonezyjska robota a cena jak kiedyś,tylko jakość już nie ta co kiedyś mimo ceny ,ale w jednym masz rację markowe nawet te w Chinach choć 2 sezony intensywnego użytku wytrzymają czego o niemarkowych nie da się już powiedzieć chyba że na jakieś chińskie odrzuty od produkcji markowej się trafi..

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    187.  2014-05-12 19:34:14

    @186
    I tu Cię zaskoczę. TM ma HDVoice również na 2G. Mało tego - Play na GSM1800 też powoli wprowadza. Mało tego - TM ma na 2G Dual Transfer Mode. Rozumiem, że Twoja siostra zmieniła Orange na TM, bo kierowały ją koszty. TM ma HD Voice, ma więcej zasobów na 2G, gdzie jest również HDVoice i nie zrzuca jak w Orange na HalfRate. W TM masz zawsze FullRate.
    A zasięg w teorii jest taki sam ale praktyce się różni. Zauważ, że część radiowa jest oddzielna a tylko stacje bazowe mają wspólne. I jeszcze do tego - TM lepiej to rozwiązuje. Dla zwykłego Kowalskiego jest to samo. Dla tych co chociaż trochę się tym interesują od kuchni - nie jest to samo i są różnice z korzyścią dla TM.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    188.  2014-05-12 19:38:36

    TM ma HD Voice ma 2g. Play i 2G jest idealnym przykładem jak nie powinna działać sieć komórkowa.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    189. ~  2014-05-12 20:07:07  host: 89-71-52-196.dynamic.chello.pl

    BTW Do Polski wchodzi południowokoreański Shinhan Bank i chce kupić Alior Bank, który na koniec roku idzie na sprzedaż. Ciekawie się robi :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    190. ~mnm  2014-05-13 06:04:51  host: 178-214-150-141.internetia.net.pl

    187.@Halset wiem ,ale te HD voice na 2g w t-moblie to jest takie samo "cudo" jak to 4G w playu,dokładnie ten sam typ.A wiesz czemu?znajdź mi telefon który na 2g korzysta z funkcji HD voice(ma wbudowana tą usługę),z tym to nawet smartfony mogą mieć problem bo nie wszystkie mają dość wbudowanych funkcji,a nawet jak maja nie wszystkie mają je aktywne.Zdecydowanie więcej ludzi raczej używa smarta jako klasycznego voipa niż z tej usługi w t-moblie na 2g.A samo t-moblie może dać jak największą jakość nadajników z jak najszerszym pasmem i to wszystko,owszem pewnie ma pasma ustawione tylko na fullrete ale to nie jest nadal hd voice.Większość użytkowników nawet nie zauważy tej usługi jak telefon nie ma odpowiednich funkcji głosowych .A co do kuzynki owszem dla kasy , bo stwierdziła że jej córka która sobie wzięła abo w orange ma Lepsze warunki i za mniejszą kasę ,kuzynka zawsze przez te wszystkie lata negocjowała warunki umowy i była zadowolona a tym razem nic lepszego nie dali wiec odeszła.Być może klientów biznesowych t-moblie lepiej traktuje ale zwykłych fizycznych już nie i to nawet długoletnich..

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    191.  2014-05-13 22:17:41

    @180 No ok, lepsze warunki ma w Orange ale jakościowo Orange nei dorównuje TM. Coś za coś. Za jakość trzeba zapłacić :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    192. ~mnm  2014-05-14 04:58:06  host: 178-214-150-141.internetia.net.pl

    191.Jak piszę nie narzeka ani na jakość rozmów ani na zasięg ,a nawet jest zadowolona,z tą jakością t-mobile przesadzasz w rejonie gdzie ja i kuzynka mieszkamy orange jakościowo stoi co najmniej na dokładnie tym samym poziomie co t-mobile(w niektórych miejscach nawet miał zasięg gdzie t-mobile nie sięgał), a wg.mojego subiektywnego uczucia nawet lepiej trzyma 3g.(Testowałam na karcie)Zresztą kuzynka nie ma już i nie chce więcej mieć smartfona(tak samo jak ja żeby nie było co prawda mamy telefony z 3 g i wbudowanym hd voice i są to niesmarty) więc nam to lotto czy jest to słynne hd voice czy też nie skoro jakiś szczególnych różnic w jakości i nie odczuwa się na co dzień a ta jest b.dobra.Ja mam tam numer od 1999 i nigdy na jakość połączeń nie narzekałam a w zasadzie od początku mam dobry i bardzo dobry zasięg,Fakt że długo było tylko 2g ale nie można było mieć żadnych pretensji do jego jakości i nadal wypada b.dobrze,po zmianie nadajników, miedzy t-mobile a orange jest Zero różnic w zasięgu, jakości rozmów więc po co przepłacać?za "super"markę ?za markę ja już przepłacam(orange sobie liczy za logo).:)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    193. ~kumka  2014-05-15 18:24:28  host: 37.30.16.10.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    a ja dziś założyłam własnie u nich konto! 0 zł za prowadzenie i wcale żadna kasa niemusi być na nie wpłacana tak jak w innych bankach... 0 zł za kartę , 0 zł za wypłatę kasy z bankomatu (każdego) w kraju i zagranicą, 0 zł za przelewy internetowe, a 10 przelewów natychmiastowych mam też za 0 zł

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    194. ~Ala  2014-06-06 09:07:34  host: 80.254.155.91

    Bankowość T-Mobile to jakaś wielka porażka. System wciąż się zawiesza (nie było tego problemu w Alior Sync). Nie ma żadnej inf o problemie na stronie, a do konta nie ma dostępu - masakra.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    195. ~MrK  2014-06-06 16:00:32  host: system2816.abcdata.pl

    To nie jest Bank tylko złodzieje !

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    196. ~Damian  2014-06-11 13:55:45  host: 217.96.8.211

    Nigdy ten bank. Parodia z kontaktem - odsyłają jeden do drugiego tzw. konsultanci lub że oddzwonią przez kilka dni. Problem z kontem, przy zakładaniu konta przez internet od razu w umowie jest zaznaczone, iż mam udzielać swoje dane dla innych podmiotów, zgody na reklamy. Nie można tego draństwa odznaczyć. Wniosek - przeszedłem do innego banku. Tu jest OK
    Pozdrawiam