Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości T-Mobile promuje pierwszy telefon z Firefox OS

T-Mobile promuje pierwszy telefon z Firefox OS

sirmark 16 Lipca 2013 13:27

9 1

alcatel one touch fire T-Mobile rozpoczął kampanię wprowadzającą na rynek pierwszy w Polsce smartfon wyposażony w system operacyjny Firefox OS.



Kampania reklamowa prowadzona jest pod hasłem Prosty, przyjazny, zgodny z Tobą. Pierwszy smartfon z Firefox OS tylko w T-Mobile.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy





Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


T-Mobile jest pierwszym i jedynym operatorem w Polsce, który ma w swojej ofercie telefon z systemem operacyjnym Firefox OS - Alcatel One Touch Fire.

Zobacz: T-Mobile wprowadza smartfona z systemem Firefox OS

Źródło tekstu: T-Mobile, wł     

Dodaj do:

Tagi: t-mobile

w sumie: 22
  • 0

    3.  2013-07-16 13:38:57

    System bardzo przyjemny w użyciu i miejmy nadzieję że będzie się rozwijał. W ofertach abonamentowych cena 1 pln ok ale w prepaid 399 pln to trochę przesada. Gdyby kosztował 299 wiele osób kupiłoby z czystej ciekawości lub jako tzw. telefon awaryjny.

  • 0

    5.  2013-07-16 14:09:55

    @4 też na to czekam, bo system może być fajną alternatywą dla tych tanich androidów gdzie 1 GHz z pewnością nie uświadczysz. Co do Allegro to pojawił się przez chwilę w cenie 560 zeta :) ale deko wyśmiałem gościa wysyłając mu link do sklepu t-mobile i aukcja szybko zniknęła.

  • 0

    6. ~  2013-07-16 14:20:53  host: ip-94-42-13-53.multimo.pl

    tez widzialem ta aukcje! ;p

  • 0

    7. ~  2013-07-16 14:48:56  host: v39-09.opera-mini.net

    Ciekawe Ile Będzie Bateria Trzymała W Tym Telefonie.

  • 0

    8. ~  2013-07-16 14:52:49  host: v51-14.opera-mini.net

    7 podaj ile mAh ma bateria + MHz procka, to Ci powiem ;-)

  • -2

    9. ~  2013-07-16 15:22:53  host: 178-37-110-65.adsl.inetia.pl

    7@ bateria krótko. Akumulator pewno dłużej

  • 1

    10. ~..)  2013-07-16 15:32:01  host: 84-10-104-145.dynamic.chello.pl

    Koszt tego telefonu to 199zl niestety t-mobile chce zarobic dodatkowo jest obrandowany nie jest to czysty soft i jeszcze jedno pasmo 900Mhz jest zablokowane w sofcie T-mobile. A nie ktore maja pasmo 850Mhz

  • 1

    11. ~  2013-07-16 15:47:08  host: gw5.ovh.net

    @10 A teraz pokaz mi gdzie mozna na swiecie kupic ten telefon za 199 zł?

  • -1

    12. ~tedebile  2013-07-16 16:55:52  host: static-62-233-216-82.devs.futuro.pl

    T-Mobile.. Hym, czyżby to ta najlepsza sieć w Polsce, która proponuje 59 groszyy za minute w starej taryfie? Śmiech na sali. Sieć, która stoi w miejscu i nic się nie zmienia... Fajnie, telefon warty 200 zł do oferty daliści. Misja T-mobile: wydojenie klietów.

  • 1

    13. ~Kazikowy  2013-07-16 17:37:00  host: dwx139.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @12 misją każdego operatora jest wydojenie klientów. Mówisz 59groszy za minute...przynajmniej pod Wrocławiem jest zasięg i można komfortowo rozmawiać w przeciwieństwie do Play i Plus.

  • 1

    14. ~  2013-07-16 17:44:02  host: 87-205-206-93.adsl.inetia.pl

    12. lepsza wyższa cena niż tak jak play stoi z rozbudową sieci i ma droższe telefony

  • -1

    15. ~  2013-07-16 18:08:03  host: ip-94-42-46-253.multimo.pl

    W życiu nie wrócę do tych spamerów. Mam dość esemesów z reklamami. Brak zgody to dla nich żadna przeszkoda. A smart ciekawy, cena zapewne promocyjna.

  • 0

    16. ~Kazikowy  2013-07-16 21:02:28  host: dwx139.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @15 najwyraźniej jesteś za mało asertywny. Wystarczy zadzwonić i powiedzieć że się nie oczekuje, zabrania i nie ma ochoty na wszelakie wiadomości reklamowe.

  • 0

    18.  2013-07-16 23:02:16

    "FanAndroida dajcie lepsze telefon z FireFoxOS, to chetnie sie skusze." Lepiej by zrobili startując z czymś jak ww telefon, ale dodatkowo coś lepszego, ale nie za drogiego np. Lenovo a820 czy czymś podobnym.

  • 0

    19. ~Jarek m.  2013-07-17 10:35:01  host: user-94-254-195-173.play-internet.pl

    jak ktoś chce byc krolikiem doswiadczalnym nowego systemu i WYKRYWAĆ CO CHWILĘ NIEDOROBKI I BŁĘDY tobjego sprawa i "zabawa". Ale jacyś frajerzy na pewno się znajdą gotowi zapłacić za bycie krolikiem!!!!!

  • 1

    20. ~niePluj  2013-07-17 12:44:34  host: V33-15.opera-mini.net

    @19.: Ciekawe gdzie są teraz ci frajerzy, którzy byli królikami doświadczalnymi wchodzącego niegdyś na rynek Androida i testowali jego niedoróbki, braki oraz błędy? Pewnie piszą teraz głupie komentarze pod newsami na temat Firefox OS :-)

  • 0

    21.  2013-07-20 21:18:30

    Rewelacyjny telefon jako służbowa komórka do dzwonienia, sms-owania i przeglądania netu na szybko. Do domowego użytku dla osób o bardzo, BARDZO małych wymaganiach.

  • 0

    22. ~easyCALL  2013-07-23 22:01:37  host: 81-219-46-10.ndm.mojinternet.pl

    Do: robert_cz - telefon nie ma wbudowanego Klienta SIP; nie znaleźliśmy również żadnej aplikacji w Marketplace, która służyłaby do połączeń głosowych. Testujemy możliwość stworzenia takiej aplikacji, ale może się to okazać bardzo kłopotliwe, bo aplikacje tworzy się w technologiach webowych (HTML/JS) a sama przeglądarka nie obsługuje WebRTC.

  • 0

    23. ~hmmm  2013-07-27 14:11:46  host: 78.133.210.26

    sorki, ale ja mam tylko jedna uwage, fizyczne klawisze od odbierania/zakanczania rozmowy, moze jestem inny ale w zimie nie chce mi sie sciagac rekawiczek zeby odebrac polaczenie - tak dosc czesto sie to zdarza.. .a teraz jakas chora moda by nie dawac fizycznych klawiszy

  • 0

    24. ~tysia  2013-11-13 20:29:52  host: aafc168.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja osobiście nie polecam tego telefonu...mam go...i trzeci raz będę go wymieniać...czemu bo ma jeden mankament nie mogę się rozłączać...naciskam po 100 razy czerwoną słuchawkę i nic:(

Dodaj swoją opinię