Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości T-Mobile: promocje abonamentowe dla nowych klientów

T-Mobile: promocje abonamentowe dla nowych klientów

LuiN 2 Czerwca 2011 13:35

1 0
Od 5. czerwca dostępne będą nowe promocje T-Mobile dla klientów podpisujących nową umowę lub przenoszących numer do sieci T-Mobile.

Podstawowa oferta z telefonem Zawsze w kontakcie zawiera duże pakiety minut do wszystkich sieci, nielimitowane rozmowy w T-Mobile na 3 miesiące (taryfy do 49 zł), 6 miesięcy (taryfy do 99 zł) lub na cały okres umowy (taryfy w cenie 149 - 299 zł). Oprócz tego w taryfach od 99 zł liczyć możemy też na darmowy pakiet internetowy.



Oferta specjalna Zawsze w kontakcie. Specjalne warunki przeznaczona jest dla obecnych abonentów T-Mobile, abonentów przenoszących numer od innego operatora, oraz pracowników firm wyznaczonych przez operatora. Oprócz warunków zawartych w ofercie podstawowej, klienci liczyć mogą na 50% upustu na abonament przez pierwsze trzy miesiące trwania umowy.



Oferta główna bez telefonu przeznaczona jest dla abonentów, którzy nie potrzebują nowego telefonu i dużo rozmawiają lub SMS-ują z numerami T-Mobile. Do wyboru klienci otrzymują taryfy Rodzina 60 za 39 zł i Rodzina 80 za 49 zł. W ramach promocji w pierwszym z wariantów dołożone są na cały okres umowy nielimitowane połączenia wewnątrz T-Mobile, a w wariancie wyższym również SMS-y do T-Mobile i pakiet Internet Non-Stop 100 MB.



W ramach oferty bez telefonu opartej na taryfach Rodzinnych dostępne są też warianty Rodzina 20 i Rodzina 40 z obniżonym abonamentem i usługą Sieć Rodzinna w promocyjnej cenie.



Oprócz tego klienci mogą aktywować usługę Wszędzie rozmawiaj. Minuty z pakietu wymienialne w roamingu (w strefie roamingowej 1A) na połączenia wychodzące, przychodzące, SMS-y wychodzące, MMS-y wychodzące i przychodzące oraz na połączenia międzynarodowe. Pakiet dostępny jest dla Abonentów z taryfą Nowa Era i Rodzina - miesięcznie aktywować można maksymalnie trzy takie pakiety.



Na koniec prezentujemy zmiany w cenniku telefonów komórkowych, które będą obowiązywać od 5. czerwca:



Źródło tekstu: wł     


Dodaj do:
w sumie: 180
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    177. ~  2011-06-04 12:05:48  host: 89-78-10-20.dynamic.chello.pl

    @ala; ja dobrze rozumiem- abo bez telefonu z cena minuty na poziomie 20-25gr?? Przeciez w prepaidach jest taniej a tutaj co by nie mówic mamy umowę na czas określony więc oferta powinna być tańsza. W abo biznes przy >30aktywacjach można uzyskać 9-10gr/min w abo z telefonem.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    178. ~  2011-06-04 12:06:32  host: z03-09.opera-mini.net

    176). Tak, wyobraz sobie, ze drogo i nie jeczenie, a taka prawda-w sklepie telefon 100zl kosztuje, a w abonamencie ten sam telefon za 300-400zl. Wybacz, ale to juz PRZESADA.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    179. ~  2011-06-04 13:01:53  host: v07-16.opera-mini.net

    W Abo to golą z kasy, wiem bo miałem dawne One45 w Play. Też byłem zadowolony z tel. za 1 zł dopóki nie przychodziły mi kosmiczne rachunki i wypowiedzenie umowy.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    181. ~andrew  2011-06-04 17:10:54  host: apn-95-40-123-187.dynamic.gprs.plus.pl

    Promocje w Plusie teraz lepsze od tych nadchodzących w T-Mobile. Nie postarali się kompletnie, podsumowując to wyszedł gniot oparty na starej ofercie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    182. ~  2011-06-04 17:35:26  host: dcq99.neoplus.adsl.tpnet.pl

    177. Nie rozumiem dlaczego w prepaid ma być drożej niż w abo? Koszty pozyskania niższe, do klienta faktur się nie wysyła, za dzwonienie do BOK płaci więcej itd. Stawka powinna być niższa.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    183. ~  2011-06-04 17:40:19  host: dcq99.neoplus.adsl.tpnet.pl

    180. Dla kogo ten wywiad kolego? TPSAie, Netii, Erze, Orange czy Plusowi ufasz? Włacz wujka Google to zobaczysz szereg tekstów, jak ludzie walczą ze swoim operatorem. No chyba, że mas abo biznesowe to wtedy problemów jest mniej. Zasięg w Play to temat troszkę oklepany. Przełącz na Plusa lub automat. Ostatnio jeżdziłem trochę pociągami i doskonale to działa.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    184. ~  2011-06-04 17:42:21  host: dcq99.neoplus.adsl.tpnet.pl

    cd. 182 i oczywiście nie ma telefonu w promocji lub w "promocji". Popatrz na to gdybyś kiedyś i ty miał zostać prepaidowcem lub ktoś z twojej rodziny.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    185.  2011-06-04 19:09:26

    156. - możesz podać konkretną ofertę albo cennik?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    186. ~kupa nie oferta  2011-06-04 19:58:12  host: 146.bajtbusko.com.pl

    wielka kupa jedynie co mnie moze zachecic to za 30zl 1.darmowe rozmowy w sieci przez miesiac 2.rozmowy do wszystkich ponizej 25gr/minuta 3. konto ważne po doładowaniu minimum rok Kto zaoferuje warunki leprze niż w PLAY fresh lub HEYAH przenoszę numer

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    187. ~  2011-06-04 20:06:17  host: 146.bajtbusko.com.pl

    Ciekawe co z heyah zrobią póki co maja 2 ofertę na rynku po play fresh

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    189. ~  2011-06-06 11:55:51  host: bxo107.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czy minuty w abonamencie są do pleya czy nie ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    190. ~kostek  2011-06-07 11:06:50  host: 178.183.236.211.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    sa

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    192. ~sylwek  2011-06-07 15:59:31  host: ptcnat.t-mobile.pl

    minuty w abonamencie są do wszyskich sieci. poza tym opcja gadania bez limitu w t-mobile jest bezkonkurencyjna. fakt, nie jest na cały okres trwania umowy ale czy w play jest?...play ma taniej bo płacą za to ludzie którzy dzwonią do tej sieci. kiedy mtr bedą zrównane ciekawe czy oferta się utrzyma...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    193. ~  2011-06-07 16:15:06  host: z13-12.opera-mini.net

    192, w play sd jest na stałe od 59zl a w tmobile od 150zl. Jest różnica? Era zarabia na polączeniach do Play więcej jak Play na asymetrii mtr. 80gr /min! Więcej żaden operator nie ma. Przy przejsciu do Play otrzymuję za 59zl 550min +bez limitu w sieci. Co za taką kwotę mam w tmobile?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    194. ~  2011-06-08 14:50:30  host: dpq181.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @193 a co z netem mobilnym? Jak się przedstawiają oferty dla klientów indywidualnych i biznesowych?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    195. ~  2011-06-08 22:32:19  host: 178.73.48.137

    @194 net mobilny dość drogi. Nie wiem jak z biznesem, ale w trayfach indywidualnych jest sporo opcji do wyboru- niestety jak dla mnie drogo i mysle ze na rynku jest sporo ciekawszych ofert. Nie wiem jak pod wzgledem zasiegu

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    196. ~  2011-06-09 12:39:13  host: dpr71.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @194:dzięki. Zastanawiałam się też jak jest właśnie z zasięgiem, bo to że jest różnorodność ofert, to nie powinno nikogo dziwić (tak jest chyba w każdej sieci). W orange wprowadzili teraz np: samsunga NC110 i ceny zaczynają się od 1 zł(bussines everywhere). A trzeba przyznać, że jak na opcje biznesowe to chyba nie jest to zbyt wygórowana stawka

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    197. ~homciu  2011-06-11 21:12:15  host: ip95.elektrosat.pl

    Mnie sie podoba to połączenie starej oferty z nową ofertą. A czy t-mobile jest jakoś zaangażowany w sprawę euro2012? Wiem że orange organizuje loterie, ale też mogę wziąc udział i w t-mobile jeżeli jest taka możliwość

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    198. ~Nitka  2011-06-24 10:48:50  host: 178.181.45.142.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    nie moge ustawić żadnego pakietu kurde co to ma byc zna ktoś jakiś pakiet na minuty??? ten co był w erze moze ten ustawic mi sie uda bo te z T-Mobile nie mozna..

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    199. ~Uunkas  2011-11-28 12:04:07  host: 91.208.93.99

    -Mobile - kolejna firma telekomunikacyjna, która traktuje klientów jak idiotówi i sztuczkami poniżej pasa usiłuje wyrwać trochę drobnych od tego, który zdecydował się na podpisanie umowy. Prosty przykład: Podczas podpisywania umowy, sprzedawca podsuwa nam regulamin świadczenia usług przez T-mobile, według niego standardowy. Podpisujemy, że się zapoznaliśmy, a po trzech miesiącach nispodzianka. Przychodzi FV grubo ponad stówę, a w usługach mamy wpisaną nową usługę - Zawsze Rozmawiaj za 39 zł netto. Kiedy zaczynamy reklamować fakturę, dowiadujemy się, że w regulaminie jest zapis, że usługa ta po trzech miesiącach jest automatycznie uruchamiana na koncie klienta, bez powiadamiania i pytania o zdanie -" tak uszczęśliwiają w trosce o nasze samopoczucie". Po naszym oświadczeniu, że nie życzymy sobie tej usługi, jesteśmy informowani, że możemy zrezygnować z tej usługi składając odpowiedni wniosek, ale FV trzeba zapłacić, gdyż ze względu na zapis zawarty w regulaminie, reklamacja nie może być uwzględniona. Niektórzy zanim załapią o co chodzi, płacą 2, 3 takie zawyżone FV. Pomnożyć to przez jakieś kilkaset tysięcy klientów, którzy nie mają czasu na wnikanie w takie pierdoły, i doliczyć VAT - daje niezłą kaskę tym cwaniaczkom. Unikać tej firmy, bo nie wiadomo jakie jeszcze niespodzianki mają w zanadrzu.

Dodaj swoją opinię