Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości T-Mobile: promocja "2 x Więcej na konto" - regulamin

T-Mobile: promocja "2 x Więcej na konto" - regulamin

sirmark 25 Maja 2012 13:07

0 0

Od 25. maja obowiązuje promocja "2 x Więcej na konto", która pozwala w ofercie T-Mobile na kartę na podwajanie każdego doładowania. Prezentujemy regulamin i zwracamy uwagę na jego określone punkty.

O ofercie pisaliśmy już w tej wiadomości.

Aktywacja
Z oferty mogą skorzystać wszyscy klienci "T-Mobile na kartę". Udział w promocji musi zostać jednorazowo aktywowany w dowolny sposób: wysyłając bezpłatnego SMS-a o treści TAK pod numer 676, używając kodu ekspresowego *100*76#, w biurze obsługi użytkownika lub w jednym z punktów sprzedaży T-Mobile.

W przypadku osób korzystających z taryfy Nowy Tak Tak, Tak Tak Hot lub Hot, aktywacja oferty powoduje automatyczną dezaktywację oferty "Rok ważności konta po każdej rozmowie" i ustawienie nowej ważności konta wynoszącej 31 dni.

Terminy
Dodatkowe środki, które będą równowartością doładowania, będą przyznawane w postaci Złotówek do wszystkich z określonym terminem ważności.
"Złotówki do wszystkich" mogą być wykorzystane pod warunkiem posiadania konta ważnego na połączenia wychodzące:
- dla doładowań od 5 zł do 9,99 zł - w ciągu 3 kolejnych pełnych dni kalendarzowych licząc od dnia dodania ich do konta,
- dla doładowań od 10 zł do 24,99 zł - w ciągu kolejnych 7 pełnych dni kalendarzowych licząc od dnia dodania ich do konta,
- dla doładowań od 25 zł - w ciągu kolejnych 21 pełnych dni kalendarzowych licząc od dnia dodania ich do konta.
Nie wykorzystane w terminie środki przepadają, ale terminy te można wydłużyć kolejnym promocyjnym doładowaniem otrzymanym w ramach oferty. Terminy nie sumują się, ale naliczane są według ww. zasad (ale jeśli ważność nowo nabytego złotówek jest krótsza niż tych, które były już zgromadzone na koncie, termin pozostaje bez zmian).




Taktowanie
W przypadku wykonywania połączeń w ramach "Złotówek do wszystkich", opłaty są naliczane za każdą rozpoczętą minutę, zgodnie ze stawką w cenniku taryfy lub usługi, z której osoba korzysta. W przypadku korzystania z oferty "Między Nami", opłaty są naliczane po 30 minutach połączenia z drugim numerem w tej usłudze; w przypadku oferty "Godziny za grosze" opłata jest naliczana za każdą rozpoczętą godzinę połączenia.

Wykorzystywanie złotówek
"Złotówki do wszystkich" mogą być wykorzystane do wszystkich sieci w Polsce, na krajowe: połączenia głosowe, połączenia wideo, SMS-y, MMS-y, transmisję danych GPRS, infolinie 800, 801, 804, 00800; połączenie z Pocztą Głosową 602950 oraz 602951000; przekierowanie połączeń, abonenckie usługi specjalne 19 XYZ (5 cyfr), transmisję danych CSD 604020202 i 604010101 oraz połączenia na numery: 602901, 602990 608908, 602800600, VoIP 039, Biuro Numerów T-Mobile 602913, Biuro Obsługi Użytkownika *9602.
"Złotówki do wszystkich" nie dotyczą: numerów Premium, roamingu i połączeń międzynarodowych. Korzystając ze "Złotówek do wszystkich" nie można kupować lub przedłużać usług dodatkowych, za wyjątkiem usług: "blueconnect max", "Internet w telefonie 350", "Internet w telefonie 600", "Internet w telefonie 1200".

Przy wykonywaniu połączeń głosowych i wideo oraz wysyłaniu SMS, "Złotówki do wszystkich" są dostępne po wykorzystaniu środków z konta głównego.
W przypadku transmisji danych, MMS, zakupu usług "blueconnect max", "Internet w telefonie 350", "Internet w telefonie 600", "Internet w telefonie 1200", bonusowe "Złotówki do wszystkich" są wykorzystywane przed środkami dostępnymi na koncie głównym (opłata pobierana jest w całości z określonego konta, i nie jest dzielona częściowo na konto główne i promocyjne)

W przypadku korzystania z niniejszej oferty oraz przynajmniej z jednej z ofert: Między Nami, Godzina za Grosze, Numerki za Grosze, opłaty za połączenia z numerem z w/w usługi rozliczane są w następującej kolejności:
- konto główne,
- "Złotówki do T-Mobile",
- "Minuty z terminem ważności",
- T-Mobile jednostki,
- "Złotówki do wszystkich",

Promocyjne doładowanie w ramach Oferty zostanie dodane do konta w ciągu 72 godzin. W przypadku Klientów korzystających w momencie uzupełnienia konta z Roamingu - opóźnienie może zostać wydłużone o 14 dni.

Zobacz: regulamin promocji "2 x Więcej na konto".

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 225
  • 0

    219. ~wieloletni klient Era/Tmobile  2012-06-09 18:15:06  host: 188-125-133-88.petrus.pl

    Szanowni użytkownicy, UWAŻAJCIE !!!! ta "promocja" to wielka ściema i oszustwo, ten zakłamany operator głęboko w środku regulaminu informuje, że środki pochodzące z tej tzw. "promocji" klient może wykorzystać dopiero po wyczerpaniu KONTA PODSTAWOWEGO !!!! to jest haniebna oferta, uważajcie Polacy, niech ten niemiecki operator nie ogłupia Polaków - U W A Ż A J C I E O S T R Z E G A M !!!!!!!!!!!!!!

  • 0

    221. ~  2012-06-10 12:18:46  host: 77-253-128-76.adsl.inetia.pl

    Czytać ze zrozumieniem co wybieracie głąby, a nie później pretensje do całego świata, tylko nie do siebie...

  • 0

    222.  2012-06-10 12:50:24

    Jeżeli ktoś robi n razy promocję podwójne doładowanie, i nagle zmienia jej warunki na beznadziejne nie informując o tym, to jest to strategia szybkiego zysku i długotrwałych wyzwisk.

  • 0

    223. ~mobilnyinaczej  2012-06-12 12:24:09  host: 31.178.126.154

    To chyba pora podziękować T-m, już testuję LYCAmobile i to mi sie podoba - polecam http://www.lycamobile.pl

  • 0

    224. ~TM user  2012-06-16 12:30:37  host: 89-72-69-131.dynamic.chello.pl

    Słowem, chcą dać złudne wrażenie posiadania większej kasy na koncie, podczas gdy (jeśli nie dzwoni sie naprawdę dużo) większość tej bonusowej kasy przepada...

  • 0

    225. ~medyk  2012-06-17 15:00:10  host: 178.181.90.253.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    szkoda, że w reklamie nic o tym nie wspominaja...;/ orange, play itp wykladaja kawe na ławe w reklamach! można? można:) drugi telefon mam w orange i jestem bardzo zadowolona-zero zaklamaia. T-mobile to porazka-nic nie nie oplaca-ani smsy ani minuty,rozmowy:/ a ta cala oferto to smiech na sali I OSZUSTWO DRODZY PANSTWO!:( nic tylko uciekac do innych operatorow, bo lepiej nie bedzie-jest co raz gorzej

  • 0

    226. ~stary_człowiek  2012-06-17 21:59:08  host: PC-109-125-201-26.siedlce.domtel.com.pl

    Też coś dorzucę do krytyki TM i "promocji". Zakupiłem dzisiaj rano pakiet internetowy za 29zł. Według regulaminu, powinni wziąć kasę z "promocyjnych" złotówek (punkt 3.12), a wzięli z konta głównego. Możliwe, że to niedziela, że "coś" się zwiesiło... Zastanawiam się, jaka jest skala "kiwania" klientów. Kiedyś naliczyli mi opłatę za usługę z której zrezygnowałem miesiąc wcześniej (miałem to potwierdzone smsem). Ale myślę, że nie jest to tylko domena TM.

  • 0

    227. ~krystian  2012-06-21 18:06:18  host: 31.6.230.177

    T-mobile to sieć która wprowadza promocje na których sama korzysta najwięcej.Tak ustala regulamin że zadne z tego korzyści i ciężko go zrozumieć. W erze było prosto. Co pewien okres doładowało się konto, następnie w ciągu 5 dni ponownie i otrzymywało się dodatkowo kwotę ostatniego doładowania bez problemu. Prosty sposób. A teraz oszustwo i krętactwo. A to zaloguj się, a to losowanie nagród itd masa kombinacji. Należę do tej sieci ponad 12 lat ale za rok jak wygaśnie umowa napewno zrezygnuję. Nie będę klientem krętaczy.

  • 0

    228. ~  2012-06-23 12:19:05  host: 146.busko.bajtbusko.com.pl

    Największe *** jakie można sobie wyobrazić robią nieźle ludzi w ch...a mieli super speca od marketingu

  • 0

    229. ~nastka  2012-06-28 13:59:55  host: 77-254-68-27.adsl.inetia.pl

    ta oferta to jest jakaś kpina...przysyłają ciągle smsy, żeby z niej skorzystać, ale w smsie nie napiszą, że jak się z niej skorzysta to traci się rok ważności konta... tak teoretycznie można sprawdzić w regulaminie, ale jakbym miała każdego smsa z reklamami z T sprawdzać to bym pewnie pół dnia straciła czytając regulaminy, bo przysyłają tych smsów tak dużo...coraz bardziej zaczyna mi się nie podobać ta sieć...

  • 0

    231. ~Olaaa  2012-07-01 15:09:39  host: 46.205.93.221.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    widzę, że nie tylko ja TRACĘ na tej *** sieci:((

  • 0

    232. ~  2012-07-01 16:16:20  host: z45-07.opera-mini.net

    to jest zlodziejstwo a nie podwojenie. Tej kasy w zasadzie nie mozna wykorzystac

  • 0

    233. ~jaro  2012-07-03 09:49:39  host: host-195-189-90-203.miechow.com

    najkrócej ujmując im wiecej reklam w TV tym w rzeczywistości bardziej smierdzące g...o próbuja wepchnąc klientowi.. wczoraj doładowałem pobieznie przeczytawszy regulamin:) a dzis wracam do starego .. niech se te złotówki wezmą bo nic mi po nich .. oferta być może dobra dla nielicznych ..ale ciagłe zycie pod presja by doładować 21 dnia:) to tak jak wpuścic pijaka do piwnicy z winami..:)) wyssa wszystko .. innymi słowy to jak wyzej ktos napisał .. ukryta forma abo za prawie 40 zł :))a jak ktos tyle wydaje to o abo juz mysli .. sprytne acz posmak zniechęcenia do sieci pozostawia i ostatecznie chyba kasa wydana na reklamy pojdzie w błoto.. a zniechecenie ludzi do marki dodatkowo da łupnia:) czego z całego serca T-Mobile życze po takiej pseudo promo:)a stopien zawiłości siegnął zenitu

  • 0

    234. ~Łukasz  2012-07-28 19:09:48  host: afa83.neoplus.adsl.tpnet.pl

    3 lata temu zmieniłem sieć z ery na play.. teraz widzę, że oszczędziłem baaaardzo dużo pieniędzy na tej zamianie.. ja się dziwie ludziom dlaczego nie zmieniają operatora tylko zostają przy znanej sobie "marce" dlatego, że już są długo...

  • 0

    235. ~gustawek1978  2012-08-14 18:25:56  host: serwer3.roni.com.pl

    aby wyłączyć ofertę 2x taktak wystarczy zalogować się na swoim koncie abonenta a nastepnie wejść w soje uslugi i zmienić status na nieaktywny. Warto pamiętać aby włączyć spowrotem waznosć konta na rok polecam bo z tej promocji nie ma żadych kozyści

  • 0

    236. ~o  2012-08-31 18:41:32  host: apn-77-114-250-210.dynamic.gprs.plus.pl

    W jaki sposób można włączyć znów rok ważności konta? Wyłączyłem tą "promocje" ale konto jest aktywne tylko na miesiąc

  • 0

    237. ~adam  2012-11-15 20:41:28  host: 89.174.36.61

    w erze bylo lepiej taniej i prosciej a t mobile to kretacze,tez sie przenosze do innej sieci,pozdrawiam dyrekcje

  • 0

    238. ~Stokrotka  2012-12-12 16:50:11  host: 031011215117.koscierzyna.vectranet.pl

    Dzięki, gustawek1978, nareszcie pozbędę się krwiopijczej 'promocji'! :/ Chyba rzeczywiście czas poszukac nowego operatora, bo T-mobile to nie Era i kręcą przy każdej okazji albo wymyślają takowe, żeby dalej nas kręcić. To nie operator tylko inne słowo na 'o' - oszust!

  • 0

    239. ~mateo  2013-07-25 09:45:43  host: 31.172.187.3

    widze ze i ja zostalem nabity w butelke przyzwyczajony do promocji z ery!! no nic czas bedzie podziekowac nowemu operatorowi :((

  • 0

    240. ~Maria i Mirosław  2013-10-25 12:56:45  host: host-89-229-31-127.torun.mm.pl

    "Czytać ze zrozumieniem co wybieracie głąby, a nie później pretensje do całego świata, tylko nie do siebie..." - ogromnie ci dziękuję. Siedziałem przez chwilę i sprawdzałem czy to ma jakąś wartość i co o tym piszą inni,mądrzejsi być może.Twój wpis zaowocował jednak tym że będąc abonentem przez ponad dwanaście lat w pierwszej kolejności zrezygnowaliśmy z abonamentu przechodząc na kartę.Faktycznie na jednym z naszych numerów była i jest usługa 2X więcej.Nigdy,zaznaczam nigdy ani jedna złotówka czy ani jeden środek jak to oni nazywają nie poszedł na zapłatę za cokolwiek a zawsze "obciągają" konto główne.Doszło nawet do sytuacji że po sprawdzeniu konta wyjechaliśmy na wakacje,zaszywając się w głębokiej głuszy z dala od sklepów,salonów i kiosków gdzie ewentualnie można zasilić konto.Było na nim około 100 tzw ekstrazłotówek.Mijał jakiś termin i wyłączyli telefon !!!Bydło kazało doładować konto a więc trzeba było "dymać" ileś kilometrów w poszukiwaniu kiosku aby zasilić. Dramat a przytaczanie dyskusji i tłumaczeń za zaistniałą sytuację to strata czasu.To Niemiecki złodziej a że jest potentatem na rynku to uważa że oferując nam to ma do czynienia jak z bambusami z głębokiego buszu.Wpis tego palanta zacytowanego na wstępie [bez wątpienie związanego z operatorem],[to dopiero ciemniak] powoduje że bez wahania jeden z numerów w trybie natychmiastowym zostaje przeniesiony do innego operatora.Liczyliśmy że nasza rezygnacja z dwóch abonamentów da im coś do myślenia ale skutek żaden.Jednostka się nie liczy.Przeliczą się jednak bo po pozostałych wpisach widzę że wielu dokonało zmian już wcześniej.Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam zacytowanego głąba do kwadratu.

Dodaj swoją opinię