Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości T-Mobile proFirma - oficjalny komunikat

T-Mobile proFirma - oficjalny komunikat

LuiN 17 Maja 2013 10:19

4 1

Potwierdziły się informacje do których dotarł TELEPOLIS.Pl - 20. maja T-Mobile zaproponuje przedsiębiorcom taryfy proFirma z nowoczesnymi smartfonami.

Taryfy proFirma oparte są na modułach usługowych, które przedsiębiorca może zmieniać w ramach wybranego abonamentu. Dzięki temu korzysta z usług, których w danym miesiącu potrzebuje jego biznes. Taryfy proFirma przewidują sześć różnych wariantów cenowych od 29,90 do 299,90 złotych netto.

W trzech najwyższych taryfach użytkownicy otrzymują moduły z nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami do wszystkich, a w trzech najniższych duże pakiety minut i SMS-ów do wszystkich.

Przedsiębiorca może zamienić minuty wliczone w abonament na inne usługi np. większe pakiety danych lub dodać nielimitowane połączenia lub SMS-y. Dla najbardziej wymagających klientów oferta przewiduje bezpłatne moduły z nielimitowanymi połączeniami przychodzącymi w roamingu, a także nawet do 1000 minut na połączenia międzynarodowe.




W wariantach rozpoczynających się od 44,90 zł netto wliczone są bezpłatne moduły z pakietami internetowymi od 500 MB nawet do 15 GB. Dzięki modułowej konstrukcji taryf przedsiębiorca elastycznie zarządza swoim portfelem usług telekomunikacyjnych i wybiera najbardziej odpowiadające jego potrzebom.

Promocyjne zestawy dają dodatkowo możliwość nabycia najnowocześniejszych smartfonów w promocyjnych cenach. Dla przenoszących numer z innych sieci, T-Mobile przewiduje 15% upustu na abonament.

Szczegóły oferty, wraz z przeglądem modułów znaleźć można w tej wiadomości.

Zobacz: cennik taryfy ProFirma

Źródło tekstu: T-Mobile     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 0

    3. ~Uslan  2013-05-17 10:37:29  host: afcm108.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Oferta już przyjemna, zastanawiają mnie jedynie ceny urządzeń, może też gwarancja najniższych cen będzie w ofercie biznesowej ? Było by fajnie.

  • 0

    4. ~  2013-05-17 10:42:13  host: 78.30.115.210

    generlanie jak zwykle t-mobile rok za konkurencja, nie pokazali szcegolow ale juz z apowiedzi widac ze dadza najmniej (500MB za 45PLN - Play daje 1,5 orange tez wiecej t-mobile to syf)

  • 0

    5. ~Misiek  2013-05-17 10:44:02  host: 89-72-108-81.dynamic.chello.pl

    Ta oferta była dobra dwa lata temu. Teraz to popłuczyny po plusie i playu

  • 0

    6. ~Gyrosek  2013-05-17 10:54:13  host: 93.154.142.41

    nawet coś sympatycznego. Przy większym abo dodatkowo dużo GB.

  • 0

    7. ~  2013-05-17 11:04:17  host: terminal-1-215.retsat1.com.pl

    @4 pamietajmy, ze oferta jest dla FIRM a nie tylko dla przydomowych działalnosci. Minuta miedzynarodowych to koszt ok 2zł. Sam skusilbym sie na najwyzszy pakiet, abonamenty rzedu 45zł to raczej dla pracownika. Niestety jak znam zycie zmienic sie nie da dopiero aneksowac.

  • 0

    8. ~  2013-05-17 11:04:55  host: terminal-1-215.retsat1.com.pl

    @4 skusilbym sie ze wzgledu na te medzynarodowe, zapomnialem dodac :)

  • 0

    9. ~ew  2013-05-17 11:14:10  host: cio76.neoplus.adsl.tpnet.pl

    międzynarodówka tylko na stacjonarne i tylko do UE? czy również np. na komórki na Ukrainę i do Hong Kongu?

  • 0

    10.  2013-05-17 11:57:27

    W końcu T-mobile ruszył głową. Ten pomysł był omawiany 2 lata temu.

  • 0

    11. ~  2013-05-17 12:26:04  host: 213.146.58.233

    Ostatnio przedłużaliśmy umowy na 60 SIM i zapyatnia poszły do różnych i o dziwo TM całkiem niezłą przedstawił ofertę, szczególnie roaming i cena GB

  • 0

    12. ~sueshack  2013-05-17 14:39:22  host: 89-71-109-192.dynamic.chello.pl

    @7 Firmy nie kupują ofert z półki tylko mają tailor made. Wszystkie oferty "biznesowe", których cenniki wiszą na WWW operatorów to są właśnie oferty dla przydomowych działalności, ew. pan Zbyszek i jego trzech kumpli w warsztacie, wraz z żonami i dziećmi (czyli max. kilkanaście SIM).

  • 0

    13. ~  2013-05-20 15:31:52  host: s10-13.opera-mini.net

    na stronie Tmobile ciekawe nowe oferty biznesowe (pro Firma) od rana, a tu cisza. Niezrozumiałe.

  • 0

    14. ~hens  2013-05-20 16:57:37  host: 46.238.221.17

    @9...........a od kiedy Ukraina i Białoruś, to Europejska Unia ? Pojedź tam i wykonaj parę telefonów i nie daj Boże przeczytaj Gazetę na smartfonie , to jak wrócisz to się od histerycznego płaczu się nie powstrzymasz.............pierwszy impuls 6zł i tak dalej co minutę. Tam aktualne ceny roamingu są na poziomie naszych cen z czasów 1990 roku i Centertela z analogowym NMT. A natomiast Hong Kong.............to ceny windują nasze darmozjady..........Tam prawie wszystkie połączenia są za FREE

  • 0

    16. ~t90  2013-07-01 13:16:19  host: 87-205-117-52.adsl.inetia.pl

    Nie jest różowo z tą taryfą. Przedłużyłem umowę. Taryfa za 99,99 netto z w tym nielimitowane rozmowy na numery komórkowe + 2,5 GB danych. Super. Pierwsza faktura na niecałe 1300 zł. NETTO. Złożyłem reklamację i dowiedziałem się, że wszystko jest w jak najlepszym porządku, bo moduły są włączane na nowy cykl rozliczeniowy. Więc od podpisania umowy do końca cyklu muszę zapłacić za każda sekundę, sms lub kb danych. Tak traktuje się stałych klientów. A jestem w erze od dobrych 13 lat i nie jest to jedyna wykupiona usługa.

  • 0

    17.  2013-07-01 13:35:58

    ~t90 - tyle lat korzystasz i jak sądzę wiele razy przedłużałeś umowy a teraz dopiero się zorientowałeś (albo i nie raczej), ze nowa taryfa i związane z nią benefity wchodzą z nowym okresem rozliczeniowym?? No rozbawiłeś mnie nieźle ;-)

  • 0

    18. ~t90  2013-07-01 15:51:36  host: 87-205-117-52.adsl.inetia.pl

    Cieszę się, że Cię rozbawiłem. Nigdy nie wchodziły z nowym okresem rozliczeniowym. Faktura była wyższa owszem, ale tylko ze względu na rozliczenie abonamentu. Nigdy nie było sytuacji w której żaden z abonamentów nie działał. Dalej jest Ci wesoło?

Dodaj swoją opinię