Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości T-Mobile: Prezes pojedzie na narty z Andrzejem Dudą za 100 tys. zł

T-Mobile: Prezes pojedzie na narty z Andrzejem Dudą za 100 tys. zł

LuiN 25 Stycznia 2016 11:09

5 18

W czasie XVII Charytatywnego Balu Dziennikarzy Adam Sawicki wylicytował za 100 tys. zł wyjazd na narty z prezydentem Andrzejem Dudą.






Kwota zadeklarowana przez prezesa T-Mobile Polska była najwyższą w historii licytacji prowadzonych na Charytatywnym Balu Dziennikarzy. Pozostałe tegoroczne aukcje przyniosły 147 tys. zł, w tym np. 22 tys. zł za naukę jazdy konnej z Piotrem Kraśką (niedawno pożegnał się z Telewizją Polską po 25 latach pracy).

Charytatywny Bal Dziennikarzy jest organizowany od 1998 roku, do tej pory z datków uczestników imprezy udało się zebrać łącznie ok. 3 mln zł na cele charytatywne - wyliczają Wirtualnemedia.pl.

Źródło tekstu: Wirtualnemedia.pl     
Źródło zdjęć: party.pl

Dodaj do:

Tagi: adam sawicki | andrzej duda | t-mobile

w sumie: 54
  • 0

    37. ~www  2016-01-25 15:21:53  host: a43.net148.okay.pl

    no to kolejny wydudany

  • 0

    38. ~księgowy  2016-01-25 15:26:47  host: n19-04-08.opera-mini.net

    @36 Widać mało jeszcze widziałeś. Spotkanie z Dudą to nie jest rozrywka, ale dbanie o wizerunek firmy. Niemiecka firma popiera polskiego prezydenta. Takie zachowanie może zyskać przychylność Kaczora który decyduje kto i jaki podatek ma w Polsce płacić. W 2012 Orban na Węgrzech opodatkował rozmowy telefoniczne. Kaczor może pójść tą samą drogą i tego boją się operatorzy.

  • 1

    39. ~  2016-01-25 15:29:38  host: user-94-254-133-231.play-internet.pl

    A swoją droga kasa idzie na dobre cele wiec smutne jak ludzi coś takiego boli

  • 2

    40. ~  2016-01-25 15:31:37  host: user-94-254-133-231.play-internet.pl

    @38 a czyli to księgowość, rozejrze się za jakimś kursem ;)

  • 0

    41. ~  2016-01-25 15:34:47  host: user-94-254-133-231.play-internet.pl

    @38 i wszyscy wiedzą że Duda to tylko marionetka i nic nie ma do gadania wiec nie sądzę żeby to był dobry trop

  • 1

    42.  2016-01-25 15:42:35

    Mnie nie boli, ale jeśli by to było z wydatków na promocję firmy, to my za to płacimy. A ja chciałbym wiedzieć komu pomagam. Nie dopatruję się żadnej afery.

  • 1

    43. ~Jacek  2016-01-25 15:45:31  host: 31-178-110-87.dynamic.chello.pl

    dlaczego zapominacie gdzie będzie przeznaczona kasa? jakby szło na budowę kolejnego pomnika... ale przecież to dzieciaki, im się nie należy? Miał facet gest, brawo!

  • 1

    44.  2016-01-25 16:23:01

    Od kiedy Duda dał na Wośp jakoś ucichł w necie hejt na tą fundacje. Aplifajery zostały wyłączone. Komentarze nie do poznania. :)

  • 0

    45.  2016-01-25 16:39:03

    Lans, nic więcej. Nie znoszę takiego przekazywania się. Niech nie wie lewa ręka, co czyni prawa - tak ma wyglądać po mojemu pomoc.

  • -1

    46.  2016-01-25 17:07:33

    100 tys. lizus dał za narty z asystentem prezesa... moja kasa nie pójdzie na psiorów. Dobrze że to info pozwoliło mi na szybka zmianę operatora...

  • 0

    47. ~  2016-01-25 17:18:44  host: public-gprs30521.centertel.pl

    K to ten bal gdzie był też Tyrmand?
    http://tlp.is/8s9

  • 0

    48. ~funny  2016-01-25 17:54:29  host: 89-66-124-21.dynamic.chello.pl

    nawet przy takiej okazji tyle hejtu? kto by za to nie dał kasy, 100 tysi idzie na dzieciaki i to jest najważniejsze

  • 0

    49. ~olo  2016-01-25 18:26:00  host: 212.2.126.222

    Panie Prezydencie niech Pan uważa na siebie, T-Mobile to ukrywa opcja niemiecka.

  • 0

    50. ~pabloki  2016-01-25 19:11:28  host: user-188-33-49-100.play-internet.pl

    szcytne to że operator licytowal ale wszyscy wiemy że wpuści to w koszty do zmniejszenia podatku. i jest tak jak ma być.

  • -1

    51. ~Inż. Karwowski  2016-01-25 22:30:16  host: apn-5-172-252-193.dynamic.gprs.plus.pl

    Mówcie co chcecie - nawet z tego zdjęcia Maliniak!

  • 0

    52. ~Jacek  2016-01-26 13:53:55  host: 31-178-110-87.dynamic.chello.pl

    przestańcie być ociemniali na kasę i liczby i spójrzcie, że zostanie gest przekwalifikowany na pomoc. duża kasy = duzo pomocy

  • 0

    53. ~  2016-01-26 14:58:46  host: 77-255-240-35.adsl.inetia.pl

    Hm przyjemne z pożytecznym, ciekawe tylko czy będzie z małżonka bo wydaję się bardzo sympatyczna

  • 0

    54.  2016-01-26 18:30:41

    52 - a nie można pomagać bez tego całego cyrku medialnego? Tak zwyczajnie, bez rozgłosu?

  • 0

    55. ~xyz  2016-01-26 22:11:13  host: 89-66-124-21.dynamic.chello.pl

    rozgłos jest potrzebny - bo nagłaśnia nie tylko samego tmobile ale i cel na który te 100 tyś idzie. przez to że znani coś robią, my w ogóle dowiadujemy się o akcjach, fundacjach i potrzebujących. więc to działa w obie stron moim zdaniem

  • 0

    56.  2016-01-27 12:56:21

    dobrze że nie jestem klientem tej firmy

Dodaj swoją opinię