Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości T-Mobile: Prezent za każde doładowanie

T-Mobile: Prezent za każde doładowanie

LuiN 7 Grudnia 2012 09:52

12 1

Wystartowała promocja Prezentobranie w T-Mobile na kartę, dzięki której wszyscy klienci T-Mobile na kartę, po podładowaniu konta otrzymają gwarantowany prezent. Każde następne doładowanie, to kolejny prezent.

Wśród przygotowanych dla klientów niespodzianek są gwarantowane bezpłatne pakiety minut, SMS-ów, MMS-ów oraz MB. Ponadto będzie można otrzymać e-vouchery uprawniające do zniżek w salonach i sklepach T-Mobile.

Każdy użytkownik po doładowaniu otrzyma bezpłatnego SMS-a z unikalnym kodem promocyjnym uprawniającym do odebrania prezentu. Aby go otrzymać, wystarczy, że poda na stronie www.t-mobile.pl/nagrody swój numer telefonu oraz kod promocyjny.




Lista dostępnych dla użytkownika T-Mobile na kartę prezentów będzie zależała od jego stażu w sieci oraz od kwoty doładowania. Im wyższe ono będzie tym lepszą nagrodę otrzyma użytkownik.

Zobacz: regulamin promocji (plik .pdf; 197 kB).

Źródło tekstu: T-Mobile     

Dodaj do:
w sumie: 41
  • 0

    22. ~cokolwiek  2012-12-07 12:10:13  host: 178.183.231.72.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    Boże uchowaj. O virgin piszą i jeszcze chwalą... Mam tylko jedno pytanie: na czyich antenach działa virgin, wiecie w ogóle? Na playu. 3 tysiące anten załatwi sprawę? :'D Jak?! Klapki na oczy i przenoszą, bo tam 19 groszy. Nic się nie zainteresują jak i na czym to "działa". Za taki syf nie powinni w ogóle brać pieniędzy. Typowi Polacy. Mniejsza o jakąkolwiek jakość, oby tylko było jak najmniej groszy :D A fanów doładowań to podziwiam :D Zamiast mieć w abonamencie ze 300 minut do wszystkich + net + tel za jakieś max 50 zł to chodzą po kioskach, stacjach benzynowych i ładują :D A potem w pociągu się słyszy: dasz napisać sms-a, bo ja nie mam nic?

  • -1

    23. ~omena  2012-12-07 12:14:54  host: ip-151-248-47-105.free.aero2.net.pl

    @22 Szanowny Panie, proszę zmieniać IP, gdyż doskonale już wszyscy wiemy iż Pan nagania na oferty T, najlepiej zakupione u Pana w sklepie :) A wspomniane 300min, mogę mieć za 30zł. No i jak Pan wytłumaczy, iż polecana przez Pana sieć, wkrótce ma udostępnić roaming Play? A co do sms, są ryczałty...

  • -1

    24.  2012-12-07 12:16:25

    22: rozbawiłeś mnie tym postem. W pociągu powiadasz?:) A ty wiesz na jakich antenach to działa? chyba nie do końca

  • -1

    25.  2012-12-07 12:25:22

    cokolwiek (22), dział również na zasięgu roamingowym Polkomtela/-u, wystarczy przenieść do nich numer. Cały czas jestem zalogowany do Plusa. Ja tam z jakości tego "syfu" jestem zadowolony. A co Ci to przeszkadza, ze ktoś chodzi po punktach sprzedaży i kupuje doładowania. Co, fajek nie możesz szybciej kupić? A rozumiem. Zablokowany telefon, bo nie opłacał rachunków i potem w pociągu prosi pre-paidowca o skorzystanie z telefonu. ;-)

  • 0

    26. ~  2012-12-07 12:43:26  host: ip-78-30-104-31.free.aero2.net.pl

    @25. Gość najwyraźniej nie za bardzo oreintuje się w aktualnych ofertach pre-paid. Przykładowo doładowanie telefonu można zlecić bankowi SMS'em. Już nie mówiąc o automatycznym doładowaniu przy niskim stanie konta, ale to chyba tylko dla użytkowników mBank mobile.

  • 0

    27. ~  2012-12-07 12:47:28  host: ip-78-30-104-31.free.aero2.net.pl

    Co do promocji T-Mobile, to jeżeli faktycznie bonusy są ważne tylko od 1 do 5 dni to wielki LOL. I tak nie interesuje mnie zmiana sieci, ale zawsze przyjemnie się pośmiać. Wycofali tam z najlepszej taryfy pakiety tanich rozmów w sieci i teraz takie im ochłapy rzucają. Są bezwzględni. Ja aktualnie w Play "nabiłem" sobie konto promocyjne kodami spod nakrętek Coca-Coli na około 50 złotych i teraz w połączeniu z pakietami 100 minut za 5 złotych w sieci i na stacjonarne oraz ponad 10 dniami SD miesięcznie nawet przez pierwszy kwartał 2013 roku będę dzwonił po stawce mniejszej niż 5 gr/minuta do wszystkich. Do tego PTC nie ma szans wyskoczyć.

  • 0

    28. ~Lord  2012-12-07 13:15:39  host: 205.217-171-48.tkchopin.pl

    doładowałem wczoraj za 20 zł i dostałem esa z kodem miałem wybór 10zł lub 60 min po sieci i na stacj wybrałem 60 min dzwonie sporo po stacj i faktycznie 1 wada ważność 3 dni ale lepszy rydz niż nic

  • 1

    29.  2012-12-07 13:16:28

    Chociaż dobrze że te bonusowe jednostki schodzą przed kontem głównym, a nie jak to jest w przypadku Orange, nawet jak Orange miał te swoje tajemnicze kody to były one rozliczane dopiero po pakietach.

  • -1

    30. ~  2012-12-07 15:10:48  host: v55-03.opera-mini.net

    nieporozumienie..mirekb

  • 1

    31. ~darko28  2012-12-07 19:36:22  host: ip-151-248-40-163.free.aero2.net.pl

    Szkoda, że przystępując do oferty promocyjnej traci się roczną ważność konta. Ale promocja niczego sobie - zawsze coś wpadnie. A na koniec na pewno zrobią jakieś losowanie dużej nagrody - tak jak to było kiedyś z tą grą w golfa :)

  • 1

    32. ~  2012-12-08 15:31:25  host: 212.80.226.66

    Czy ta promocja zastępuje podwójne doladowanie?

  • -1

    33.  2012-12-09 16:22:56

    Może ktoś z taktakowców powiedzieć, jak dowiedzieć się kiedy ostatni raz zasilałem konto i ew. w jaki sposób? I jak oni traktują miesiąc w tej promocji zasileń 9 x 25 zł + 20 bonusu do każdego zasilenia?

  • 1

    34. ~  2012-12-10 21:00:16  host: v27-14.opera-mini.net

    nie wiecie może czy w t-mobile mix też jest ta oferta?

  • 0

    35. ~zbig  2012-12-10 22:12:43  host: 46.205.2.20.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    @33 - a na stronie www nie możesz się zalogować do swojego konta? Jestem z tą siecią od dawna, ale te promocje to kicha i tyle. W rodzinie 1 osoba ma TakTak i podwójne doładowanie wczoraj jej wyłączyłem, bo to ściema. Człowiek musi gadać, bo inaczej to co dają to zabierają, albo i więcej. Bez promocji, bez wymuszonych regulaminem smsów z "newsami"- święty spokój. A regulaminy to nie wiem kto pisze, zupełnie jakby tłumaczone z obcego na nasze przez google tłumacza- nic nie wiadomo.

  • 0

    36. ~  2012-12-11 20:50:17  host: ip-94-42-30-72.multimo.pl

    I zamiast pięciu spamerskich esemesów dziennie będzie przychodziło 10.

  • 0

    37. ~lalas  2012-12-13 09:25:17  host: 212.160.172.70

    niech se w odbyt ten badziew wsadzą i zrobią lewatywę, też mi promołszyn i upominek ;)

  • 0

    38. ~elżbieta lorenc  2012-12-27 15:31:16  host: 213.241.95.54

    gwaranttowy prezent

  • 0

    39. ~barbara  2012-12-28 20:20:47  host: 91-192-204-178.niles.pl

    wysylaja sms-y ze czeka nagroda ale zadnej nie udalo mi sie odebrac pomimo iz wszystkie warunki spelnilam

  • 0

    40. ~ego  2013-03-15 14:46:15  host: dynamic-78-8-200-14.ssp.dialog.net.pl

    prawda mi też nie udało się żadnej nagrody odebrać

  • 0

    42. ~Niezadowolony  2013-05-07 13:50:45  host: host-79.173.44.82.tesatnet.pl

    To jest ostrzeżenie dla naiwnych! W ciągu regulaminowych dni nie dostałem żadnej informacji o nagrodzie którą jak poprzednio opisałem potweirdził operator t-mobile.

Dodaj swoją opinię