Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości T-Mobile powiększa listę smartfonów obsługujący VoLTE i Wi-Fi Calling

T-Mobile powiększa listę smartfonów obsługujący VoLTE i Wi-Fi Calling

orson_dzi 29 Czerwca 2018 17:02

4 2

volte tm

Na liście urządzeń obsługujących VoLTE i Wi-Fi Calling (VoWiFi) w T-Mobile pojawiły się nowe modele. W sumie jest już ich kilkadziesiąt.




Usługi VoLTE i Wi-Fi pozwalają użytkownikom na prowadzenie rozmów, odpowiednio za pomocą sieci LTE lub Wi-Fi. Pierwsza usługa jest usługą krajową i dzięki niej połączenia są nawiązywane szybciej, a dzięki większej przepustowości sieci LTE mają też lepszą jakość dźwięku. Wi-Fi Calling z kolei pozwala na prowadzenie rozmów za pomocą sieci Wi-Fi. To bardzo przydatna usługa, najczęściej wykorzystywana podczas wyjazdów. Dzięki niej można mocno ograniczyć koszty rozmów przebywając praktycznie w dowolnym miejscu z dostępem do Wi-Fi.

Lista modeli wygląda następująco:

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: volte | t-mobile | vowifi | wi-fi calling

w sumie: 76
  • 1

    64. ~Pabloeq  2018-07-01 15:46:14  host: user-94-254-167-129.play-internet.pl

    @52, wiem jaką jest jakość usług dlatego część numerów przeniosłem a kolejne przeniose z T-Mobile.
    To jak wygląda teraz sytuacja, konkretne liczby proszę i źródło danych, bo wtem sposób, to można dowolną liczbę wpisać.
    Ja przedstawiłem oficjalne dane UKE a Ty skąd dane bierzesz na 2018?

  • 1

    65. ~  2018-07-01 15:49:01  host: user-94-254-167-129.play-internet.pl

    at 62, nie podszywają się pode mnie.

  • -2

    66.  2018-07-01 16:04:18

    To "coś" co pisze bez zalogowania podszywa się pod mój nick. Koleś ma zryty beret nieziemsko.

  • 0

    67.  2018-07-01 16:08:42

    66). Niestety...

  • -3

    68.  2018-07-01 16:20:46

    To samo ścierwo podszywa się pod mój nick na "gsmonline". Tam nigdy nie piszę z tego nicku, także znowu świrowi nie wyszło... ale jak się uczepi to nie puści aż nie dostanie nowych leków, to jakiś świr z plusmuzeum, nie może się pogodzić z tym że plusskansen nie ma usług VoLTE i VoWiFi i jest najgorszą zacofaną siecią obecnie.

  • 1

    69. ~Pabloeq  2018-07-01 16:24:54  host: public-gprs409708.centertel.pl

    jak dla mnie ta sieć sie skonczyła i dlatego czepiaja sie rozmaitych sztuczek żeby nie nastąpił kolejny odpływ użytkowników.

  • 1

    70. ~gość  2018-07-01 16:40:11  host: public-gprs643762.centertel.pl

    @68, jeżeli nie używasz tam tego nicku, to się nie ma mowy o podszywaniu. Zresztą ty już miałeś tyle nicków zbanowanych za swoje wulgarne, idiotyczne komentarze, że jutro możesz pisać pod kolejnym nickiem i znów będziesz twierdził, że ktoś się podszywa. Pisz kulturalnie a nie jak bot, to nie będziesz banowany.

    @ 69, też uważam, że już po nich. Próbują odrabiać gigantyczne starty do wiodących operatorów ale kompletnie im to nie wychodzi.

  • 2

    71.  2018-07-01 16:43:57

    @68 A to już play nie jest najgorszy tylko plus? Skąd ta zmiana?

  • 1

    72. ~gość  2018-07-01 16:48:36  host: public-gprs643762.centertel.pl

    @71, nadążasz jeszcze za jego myśleniem? ;) On/a zmienny/a jak kobieta, co dzień, to inny poglądy reprezentuje.

  • 2

    73.  2018-07-01 16:56:30

    @72 Nawet nie próbuję nadążać, po prostu czytam 1 na 20 komentarzy i jestem względnie na bierząco.

  • -4

    74.  2018-07-01 17:08:04

    @70 To już trąci tym szmaciarzem Patryczkiem. Straszna tchórzliwa ameba żeby się tak prymitywnie podszywać....

  • 0

    75.  2018-07-01 17:21:31

    I dlaczego użytkownicy zamieszczający tak wulgarne wpisy raz po raz nie są z automatu usuwani?

  • 0

    76.  2018-07-01 21:08:21

    @74. Musiałbym na głowę upaść aby się pod kogoś podszywać, po co mam zakładać 10 kont tak jak ty skoro mogę nazwać Cię prymitywem z tego?

  • 0

    77. ~  2018-07-02 06:13:59  host: user-94-254-161-208.play-internet.pl

    Nie rozumiem dlaczego moderacja toleruje tak chamskie wpisy jak 66, 68, 74.
    Takich trzeba gorącym żelazem wypalać, bo tolerowanie takich zachowań rozzuchwala i potęguje działania

  • -1

    78.  2018-07-02 10:05:03

    I nagle znalazł się podszywacz Patryczek, nie trzeba kont Patryczku, możesz mieć wiele kart i pisać anonimowo.
    Jesteś zbyt młody i głupi żeby innych nabierać.
    Może do tematu artykułu się odniesiesz? Gdzie twój skansen ma VoLTE I ViWiFi? Ja wiem że cię piecze odbyt jak konkurencja wyprzedza twój plus skansen, musisz jakoś frustrację rozładować jak każdy fanboj.

  • -2

    79. ~Pabloeq  2018-07-02 10:11:50  host: public-gprs401621.centertel.pl

    jakby co Patryczku to mogę cie podrapać w miejsca piekące. podszywacze twojego pokroju pomieszkujacy skansen plusa lubią tak

  • -2

    80. ~Obserwuje  2018-07-02 10:52:47  host: a10-07-04.opera-mini.net

    @78 wpadłeś w oko takiemu co tu wszczyna awantury i wprowadza zamęt między wszystkich we wpisie pod tobą.
    Ale to nie ten "iph..." z gsmonline

  • -1

    81.  2018-07-02 12:36:26

    Pomyśl nad leczeniem, serio.

  • -1

    83. ~Pabloeq  2018-07-02 15:55:13  host: user-94-254-161-208.play-internet.pl

    Ja już zrezygnowałem że skansenu T-Mobile i jestem w Play. Tutaj w końcu działa prawidłowo VoLTE.
    Brawo dla nich.

  • -1

    84. ~stefano  2018-07-04 15:06:05  host: ip-91-223-167-177.naszasiec.net

    Z tą ich siecią to jest różnie, zwłaszcza u mnie na wsi. Dlatego zmieniłem abonament na ten z Virgin Mobile za 39 zł i wszędzie mam zasięg i mega spoko internet

Dodaj swoją opinię