Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości T-Mobile Polska zapewni sieć VPN w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej

T-Mobile Polska zapewni sieć VPN w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej

orson_dzi 29 Lipca 2015 15:14

2 3

T-Mobile Polska wygrało przetarg na dostarczenie rozległej sieci VPN pokonując Orange i Netię. Tym razem spółka zrealizuje kontrakt dla Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej na świadczenie usługi transmisji danych i dostępu do Internetu dla niemal 500 lokalizacji ministerstwa na terenie całego kraju.

Podpisany na początku lipca kontrakt obejmuje usługę transmisji danych oraz centralnego dostępu do Internetu dla ponad 490 placówek ministerstwa w całej Polsce z prędkością od 2 do 32 Mb/s. Dla siedziby głównej ministerstwa zapewni łącze redundantne 300 Mb/s z centralnym punktem dostępu do Internetu o prędkości 500 Mb/s.
Za realizację kontraktu T-Mobile otrzyma 6,6 mln zł brutto. Oferta Orange wynosiła 7 mln zł, z kolei Netii 7,6 mln zł.

Źródło tekstu: T-Mobile; wł     

w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-104-202.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet