Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości T-Mobile Polska coraz bliżej?

T-Mobile Polska coraz bliżej?

WitekT 7 Sierpnia 2006 21:41

0 0

Rada nadzorcza PTC będzie w tym tygodniu obradować nad powołaniem nowych członków zarządu. Według źródeł zbliżonych do spółki, w jego skład weszłyby przede wszystkim osoby reprezentujące Deutsche Telekom.

Jedynym Polakiem w tym gronie miałby być Tomasz Holc, obecny członek zarządu i dyrektor ds. administracyjnych.




Zmiana składu zarządu odzwierciedlałaby nowy układ sił w akcjonariacie PTC. Na początku czerwca Trybunał Arbitrażowy w Wiedniu orzekł, że Niemcy skutecznie wykonali opcję kupna 48% udziałów w PTC należących do Elektrimu. W ten sposób stali się właścicielem 97% akcji operatora. Pisaliśmy o tym w tej wiadomości

Źródło tekstu: Gazeta Prawna     

Dodaj do:
w sumie: 102
  • 0

    83. ~do TOMICO  2006-08-15 22:27:03  host: prosie14-1.aster.pl

    polecam najpierw sprawdzic dane ktore podajesz. wg operatorow i niezaleznych zrodel T-mobile ma ponad 19 mln klientow w Wielkiej Brytanii, a np Vodafone ponad 16 mln (przy populacji ok 60 mln ludzi).

  • 0

    84.  2006-08-15 22:32:19

    83: brytyjski T-Mobile ma 16,7 mln abonentów Z UWZGLĘDNIENIEM MVNO Virgin Mobile. To oficjalne dane na koniec I półrocza tego roku.

  • 0

    85. ~83.  2006-08-15 23:01:22  host: prosie13-1.aster.pl

    ok, vodafone ma 16,185 mln. generalnie chodzi mi o obalenie nieprawdziwej tezy o rzekomo niszowej pozycji t-mobile

  • 0

    86.  2006-08-15 23:09:00

    83: no niszowa to nie, ale po odjęciu trochę ponad 5 mln abonentów Virgin Mobile, to liderem to nie są i trochę im daleko do podium. ;)

  • 0

    87.  2006-08-15 23:58:36

    No właśnie, A Virgin to zupełnie inna sieć, ktora korzysta z infrastruktury T-mobile, ale nie możesz jej wliczać, bo to inna sieć.

  • 0

    88. ~mooby  2006-08-16 11:13:11  host: erv131.neoplus.adsl.tpnet.pl

    szczerze, wg nie moze dziac sie co chce, ja jestem w erze od 1999 roku i jakos nie nazekam :) jednak jesli podniosa ceny jak w pomaranczy na poczatku to powiem t-mobile papapa i przechodze do plusa

  • 0

    89.  2006-08-16 11:39:09

    mooby: a jak plusa przejmie vodafone i podniosą ceny to gdzie przejdziesz?

  • 0

    90.  2006-08-16 13:13:51

    hehe chyba do p4 pójdzie :D

  • 0

    91. ~pawe  2006-08-16 22:07:14  host: aczm133.neoplus.adsl.tpnet.pl

    takie żeczy to tylko w erze :)

  • 0

    92. ~djpeugeot  2006-08-17 11:33:35  host: pc5-5.gwardii.osi.pl

    jak dla mnie to na wyswietlaczu moze byc PL-02 :D

  • 0

    93. ~tf  2006-08-17 16:50:24  host: ahq149.internetdsl.tpnet.pl

    Czy wliczac virgin czy nie to ciezka sprawa. Jezeli brac pod uwage ilosc userow ktorzy sie zdecydowali na oferte ze wzgledu np zasiegu, badz jakosci obslugi technicznej sieci to V. jak najbardzej sie wlicza. Jezeli brac po uwage do ilu numerow moga dzownic bez IConnectu tez sie V wlicza.... Jedynie inny przychod generuje Vmobile, bo to inna spolka, ale w zasadzie operator ten sam od strony technicznej

  • 0

    94. ~  2006-08-17 17:59:52  host: abyz7.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A ja mam pytanko. Po co zmieniać nazwę sieci ? I całą otoczkę ? Czy to zmiana na lepsze tej nazwy ? No nie powiedziałbym :/ Orange jeszcze jak Orendż :D, ale T-Mobile... :/ Czy nie lepiej było jak było Era, Idea, Plus ? Krótkie, zwięzłe i treściwe ? A teraz na pytanie: w jakiej sieci jesteś ? już słyszę odpowiedź: TeMobile :/ Ale to brzmi grrr :( Zresztą TiMobajl też nie lepiej :/ Niech zostanie Niebieska Era ! a nie różowy T ! Nie wykluczę zmiany sieci... na serio przejdę do Plusa chyba :( ale też może wyskoczą z Vodafone :(. Te zmiany to tylko na gorsze. I w nazwach i ofertach :(

  • 0

    95.  2006-08-17 18:22:08

    94: koszty marketingu, wspólne akcje wszystkich sieci, wspólny patronat gwiazd, wspólne zamówienia "kustomizowanych" (ach, modne słowo) telefonów, klient polskiego T-Mobile prędzej wybierze T-Mobile w roamingu... Jedna nazwa daje power.

  • 0

    96. ~  2006-08-17 19:34:07  host: abxh151.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No niby racja Witek, ale jak to brzmi... :( Te-Mobile :/ Jak tak można sieć nazwać ??? Przecież to w ogóle nie wygodna nazwa. I jeszcze różowe kolorki... Czyli coś czuję, że Era będzie miała jednego klienta mniej... :/ Będzie to samo co z Orange :/ Zresztą wejdźcie na strone T-Mobile i wybierzcie z menu po lewej "Polski" i zobaczycie co wyskoczy :( Zaczyna się ponowny koszmar. Przecież Era to było coś - Era jednostki, Era Premium, Era Tak Tak. A teraz ? T-Mobile jednostki ? T-Mobile Tak Tak (ale to jest beznadziejne ). Auf Wiedersehen :D

  • 0

    97.  2006-08-17 22:20:08

    I ten pedalski kolor różowy:( i na dodatek niemcy. Czego mi więcej w Erze trzeba? Nic. Odchodzę.

  • 0

    98. ~Atlan  2006-08-17 22:41:26  host: abzw220.neoplus.adsl.tpnet.pl

    97 tejerek - mam dokładnie to samo odczucie. Ja wiem, że to może wydawać się śmieszne, ale kurcze gdyby sieć nazywała się np. Zdravecka telefonicka (cokolwiek to znaczy) to czy chętnie byście tam poszli ? I gdyby jeszcze miała fioletowo - żółte logo ?
    Zresztą co tu dużo szukać - Sami Swoi :/ I wszystko jasne... PS. 94 i 96 to ja pisałem, ale się nie podpisałem :(

  • 0

    99. ~Ecisko  2006-08-21 11:31:36  host: szafa.zacisze.zgora.pl

    przygotujemy sie moze kiedys w usa polonczenia t-mobile do t-mobile sa unlimited czyli free moze i u nas zrobia famili plan. Wtedy bylo by suuper w usa t- mobile jest njtansza i very many people ja ma a at&t czyli cingular jest droga.

  • 0

    100. ~ziom  2006-09-16 11:28:52  host: tatanka.veranet.pl

    popaczcie era 5 września praktycznie przejeła t-mobile i już tydzień póżniej dali pakiety smsów za 1 grosz i mmsów za 6 groszy, a jak zmienią nazwe to dopiero tanio będzie

  • 0