Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości T-Mobile Polska będzie świadczył usługi na rzecz Sejmu

T-Mobile Polska będzie świadczył usługi na rzecz Sejmu

msnet 25 Lipca 2017 12:40

6 5

sejm rp

Kancelaria Sejmu poinformowała, że T-Mobile wygrał przetarg na dostawę usług telefonii komórkowej i mobilnej transmisji danych.




Postępowanie przetargowe przeprowadzone w pierwszym półroczu 2017 roku dotyczyło świadczenia przez okres 4 lat mobilnych usług telekomunikacyjnych, w tym dostarczenie 450 kart SIM w taryfie głosowej i 1000 w taryfie transmisji danych, a także 720 urządzeń mobilnych (telefony komórkowe i modemy). Kancelaria Sejmu przeznaczyła na ten cel 4 mln zł.

Głównym kryterium udzielenia zamówienia była cena (60%). Jednak pomimo, że dotychczasowy usługodawca, czyli Polkomtel, zaoferował świadczenie usług za niższą cenę, niż T-Mobile Polska, jego oferta została odrzucona. Zamawiający jako powód podał "rażąco niską cenę". Operator Plusa odwoływał się od decyzji Kancelarii Sejmu, ale bezskutecznie - podaje portal Telko.in.

Źródło tekstu: europa.eu, Telko.in, wł     
Źródło zdjęć: defence24.com

Dodaj do:

Tagi: sejm rp | przetarg | t-mobile polska | polkomtel

w sumie: 88
  • 0

    70. ~Zdzichu  2017-07-25 16:41:28  host: a22-07-07.opera-mini.net

    Panowie wlo i pabloki powinni sie spotkać, i przy piwie wyjaśnić sobie różne kwestie, bo pod prawie każdym wątkiem dochodzi między nimi do sprzeczki.

  • 0

    71. ~Okrutn1k  2017-07-25 16:45:39  host: hdo198.internetdsl.tpnet.pl

    66 - po prostu nie ma po co drążyć tematu. Finito.

    PS. Interesujące były by warunki tych przetargów.

  • 0

    72. ~mirekb  2017-07-25 16:50:49  host: 77.252.83.3

    niemcy to dopiero musza miec ubaw..narodowy niemiecki mno obsluguje komunikacje na swojej kolonii.śmieszne to i smutne-u nich to nigdy niebedzie do pomyslenia..to tak samo wesołe jak rok temu gdy media informuja ze pl zlozyla wniosek o zablokowanie nord stream2 a w zagełbiu ruhry ukrcono zbrojenie na na betonowe prefabrykaty do gazociągu a putin tydzien pozniej pije szampana z przedstawicielami zachodnich koncernów i mowi ze jest pewien powodzenia projektu nord stream2

  • 0

    73.  2017-07-25 16:53:56

    Myślę i ja nad ogłoszeniem takiego przetargu- ale na 3 numery moje i kilka z rodziny to chyba nie wyjdzie.

  • 0

    74. ~no no  2017-07-25 16:55:41  host: user-94-254-181-104.play-internet.pl

    Ciekawe t-mobile niemiecka firma wygrała przetarg dla ...polskiego sejmu..Czytaj władze polskie tak jęczące na Niemcy obce media, i Merkelową same teraz dopuszczają obcych do tajemnic wewnętrznych...

  • 0

    75.  2017-07-25 16:55:56

    70 - ja nie mam co z Nim wyjaśniać. Niekumaty mocno jest, zawzięty, to zaczepia... Taki typ człowieka - zresztą jak wielu, których mój nick "razi".

  • 0

    76.  2017-07-25 16:56:40

    74 - nie, nie... Polacy lubią się pokazać. A co! Nie stać mnie? Mnie nie stać?

  • 0

    77. ~no no  2017-07-25 16:59:52  host: user-94-254-181-104.play-internet.pl

    76@ To nie jest kwestia samej kasy ale ..zdrowego rozsądku .Jak ludzie którzy chcą podobno renacjonalizacji banków,mediów , firm itd. mogą brać za swojego opa obcy element? To dla mnie dziwne jest...Tu kasa nie ma nic do rzeczy tylko kwestia bezpieczeństwa narodowego.

  • 0

    78.  2017-07-25 17:08:06

    77 - żartuję przecież ;-) Nawiązuję ro rażąco niskiej ceny.
    Może jakiś spec z komisji przetargowej uznał, ze rażąco niska cena nie gwarantuje wykonania kontraktu?
    Już z autostradami chłopaki się przekonali...

  • 0

    79.  2017-07-25 17:12:19

    Albo - co bardziej prawdopodobne - jeśli bezpieka ma w garści Prezydenta, po co im oddawać jeszcze wprost dostęp do rozmów (komunikacji) większości parlamentarnej?

  • 0

    80. ~Marcin  2017-07-25 17:39:32  host: 89-79-190-2.dynamic.chello.pl

    TM i rządowe telefony.. może inaczej Niemcy mają dostęp do rozmów polskich polityków.. brzmi to ciekawe ale nie dla nas.. teraz Niemcy będą wiedzieli więcej niz my.. hmmm.. kto się na coś takiego zgodził jak kaczka jest przeciw Niemcom.. tak wiem że to hipokryzja bo auta niemieckie, sieć niemiecka ale wszystko co niemieckie jest "be"..

  • 1

    81. ~mkkot  2017-07-25 18:07:10  host: user-94-254-231-177.play-internet.pl

    Może mieli dość "jakości" jaką prezentuje polkomtel na numerach firmowych.

  • 0

    82. ~r  2017-07-25 18:23:06  host: 89-66-10-113.dynamic.chello.pl

    Pewnie uznali że bezpiczniejszy niemiec niż TW Zeg.

  • 0

    83. ~Czsg  2017-07-25 18:54:28  host: a13-01-05.opera-mini.net

    Gdyby do polaków nie mieli PEŁNEGO ZAUFANIA to przetarg byłby inny. A to co piszą dziennikarze, to skąd wiadomo, że to prawda? Potrafią nawet rysunki ożywić i wszystko jest ok.

  • 0

    84. ~slo  2017-07-25 19:11:01  host: 89-79-110-221.dynamic.chello.pl

    wyjdzie w trakcie ile zeszlo z budzetu

  • 0

    85. ~Jakub  2017-07-25 20:02:59  host: 178.182.227.235.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Tak wszyscy narzekacie że to niemieckie, to francuskie... trzeba było tepsy nie sprzedawać!!!

  • 0

    86.  2017-07-25 20:14:39

    85). A kto ją sprzedał? ja? Ty? Józek z 4c?
    :-\

  • -1

    87. ~  2017-07-25 22:02:10  host: user-94-254-178-132.play-internet.pl

    86). Lewacki postkomunistyczny rząd (nierząd).

  • 0

    88. ~r  2017-07-25 22:50:24  host: 89-66-10-113.dynamic.chello.pl

    Przeżarliście tepse, jak nie osobiście to przez matkę,dziadka itp. Ale nic straconego, możecie zrobić ściepkę i założyć tepse bis. Który i ile rzuca na stół?

  • 0

    89.  2017-07-26 19:20:45

    @10: "Gruby układ poszedł i kasa pod stołem" - dorośnij człowieku, pisać takie teksty można tylko jak ma się na to niepodważalne dowody, bez tego to zwykłe pomówienie, które będziesz odszczekiwać przed sądem

Dodaj swoją opinię