Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości T-Mobile: podwójne doładowanie w usługach na kartę [ankieta]

T-Mobile: podwójne doładowanie w usługach na kartę [ankieta]

Q! 16 Lipca 2012 18:17

0 0

Od 16. lipca w T-Mobile trwa kolejna edycja promocji Podwójne doładowanie. Przedstawiamy jej szczegóły.

Aby skorzystać z podwójnego doładowania, należy wysłać bezpłatnego SMS-a o treści TAK pod numer 80402. Następnie należy doładować w ciągu 5 dni dwukrotnie konto kwotą od 5 zł.

W ciągu 5 dni od drugiego doładowania konto użytkownika zostanie zasilone dodatkową kwotą w wysokości drugiego doładowania, jednak nie większą niż 150 zł. Środki te nie mają terminu ważności, można wykorzystać je na dowolne usługi.

Promocja przeznaczona jest dla użytkowników, którzy otrzymają od operatora SMS-a zachęcającego do skorzystania z oferty. Mogą z niej skorzystać użytkownicy usług TakTak oraz T-Mobile na kartę.




Promocja trwa od 16. lipca do 5. sierpnia 2012.

Czy korzystasz z promocji typu "bonus za doładowanie"?

Tak, zawsze
32.06%
Tak, czasami
25.68%
Nie
31.74%
Na "chybił trafił" ;-)
10.53%

Wszystkich głosujących: 627




Zobacz: regulamin promocji (plik .pdf; 54 kB).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 68
  • 1

    121. ~Arab  2012-07-20 19:47:41  host: z12-14.opera-mini.net

    Szok! Dostalem sms z zaproszeniem do podwojenia! Co prawda na starterze ktory nie wiem z jakiej racji mi przyslali (mam miks i miedzy tymi dwoma numerami dali miesiac rozmow za darmo). Bylo na nim 5 i za 5 dobilem. Mam od 3-4 lat numer z duo startera, takie starsze miedzy nami, i na ten nie dostalem. Mozna sie domyslac, ze daja tylko na te startery, ktore sami wcisneli, starajac sie zachecic do zatrzymania numerow i nabicia statystyk liczby kart. Pozdro

  • 1

    122. ~  2012-07-20 20:10:37  host: z32-16.opera-mini.net

    @109 - A kto powiedział że wszyscy będą płacić 4 gr. za sprawdzanie stanu kąta, Ja napewno nie będę ponieważ przenoszę numer do lepszej sieci, Orange.

  • 1

    123. ~aha  2012-07-20 20:28:41  host: 89-79-29-39.dynamic.chello.pl

    @120 ktoś pytał do kogo wysyłane jest zaproszenie powiem tak jestem klienten na którym TM nie zarobi za dużo, dzwonie w sieci z minut z bonusa mało wydaje na połączenia do innych sieci a zaproszenie przysłali. @122 w orange to dopiero pompa na koncie i pakiety z krótkim terminem ważności.

  • 1

    124. ~  2012-07-20 21:15:49  host: host-46-186-72-199.dynamic.mm.pl

    Dostałem zaproszenie na nr który przeniosłem do TM, a który doładowuje tylko przy takich promocjach jak TA.

  • 1

    126. ~piter  2012-07-20 22:51:09  host: z42-05.opera-mini.net

    hahaha mi znów przysłali zaproszenie ! moja cała rodzina ma numery w t-mobile a zawsze tylko ja je dostaję XD , nie kumam tego :p

  • -1

    127. ~  2012-07-24 14:31:39  host: a3-me.krak.tke.pl

    @122 Nie ma co panikować i od razu uciekać. Jest też opcja bezpłatnego smsa o środkach na koncie, no i sprawdzanie do woli, choćby co 15 minut ;P w sieci. Afery nie ma, zostaję w Heyah.

  • 0

    128. ~Marco Polo  2012-07-24 18:27:29  host: apn-95-41-192-246.dynamic.gprs.plus.pl

    Nie uda się zgadnąć algorytmu zaproszeń lecz podejrzewam że jest wysyłane falowo, podzielone na kilka części, do końca promocji większość dostaje. Ja już mam mimo że na tej karcie T niewiele zarabia a ja korzystam dużo ;). Jeśli ktoś nie dostanie a należy mu się bo powiedzmy dużo dzwoni powinien zmienić sieć lub po prostu numer.

  • 0

    129. ~  2012-07-24 23:44:46  host: v03-15.opera-mini.net

    Czy ostatnie komentarze pisała agencja marketingowa? Nagle znalazło się wiele osób, które dostały smsa i akurat na telepolis chciały o tym napisać? Ciekawe.

  • 0

    130. ~S.3.S  2012-07-25 12:30:16  host: aejr35.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Moja siostra ma dwa numery i dostala na ten z ktorego praktycznie nie dzwoni.

  • 0

    131. ~musiek  2012-07-25 13:42:26  host: 77-255-123-46.adsl.inetia.pl

    ''nie musisz juz czekać-teraz podwójne doładowanie jest zawsze. po KAŻDYM doładowaniu otrzymasz 2x więcej. Bonus otrzymasz w postaci złotówek do wszystkich. Aby aktywować ofertę wyślij bezpłatny sms o treści TAK na numer 676, sprawdź szczegóły w regulaminie na t-mobile.pl'' COSIK takiego dostałem...

  • 0

    132. ~jk  2012-07-25 23:46:52  host: user-164-127-154-153.play-internet.pl

    do 131 . Przeczytaj regulamin tej "promocji" to ci mina zrzednie

  • 0

    133. ~Piotr  2012-07-26 09:25:31  host: dgq85.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A ja mam zablokowane SMSy reklamowe, to lipa z tej promocji.

  • 0

    134. ~  2012-07-27 16:37:39  host: 91-123-163-204.lublin.hypnet.pl

    też dostałem własnie na nr z którego bardzo mało korzystam a na główny niestety nie!

  • 0

    135. ~dan  2012-07-28 10:43:04  host: host-78-147-211-77.as13285.net

    tez dostalem smsa ale czy to jest podwojne doladowanie na starych zasadach?

  • 0

    136. ~lipa  2012-07-30 10:20:22  host: jasnagora.com

    jak dostales smsa to tak. tylko sparawdz sobie za pierwszym razem za ile musisz doladowac.

  • 0

    137. ~Pikok  2012-07-30 10:46:29  host: aece176.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To prawda ze jak ma sie zablokowane smsy o promocjach to ten sms nie przyjdzie ?

  • 0

    138. ~  2012-08-11 00:12:50  host: cfb130.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a ja dostałem zaproszenie na numer z którego mało korzystam więc doładowałem za 5 i za 50. efekt jest taki, że nie podwoiło mi drugiego doładowania - żeby było jasne - wysłałem smsa TAK na 80402. czekam już tydzień. dzisiaj wysłałem reklamację poleconym za potwierdzeniem odbioru. jak nie dostanę - ide do sądu.

  • 0

    139. ~darooooooo  2012-09-07 10:56:41  host: 178-214-4-79.mtm-info.pl

    to podwójne doładowanie to można o dupę rozbić. Przeczytajcie sobie regulamin tej promocji. Tej dodatkowej kwoty praktycznie nie da się wykorzystać.

  • 0

    140. ~  2012-09-23 18:01:57  host: pby113.internetdsl.tpnet.pl

    @Do 138. Minimalna kwota pierwszego doładowania nie musi być 25 zł ? Jeżeli tak masz w regulaminie to liścik możesz wysyłać co najwyżej do Mikołaja. Jestem w Heyah i dłuugo nie było podwójnego doładowania :-/ Niestety wszystko co dobre ...

  • 0

    141. ~Shwejk  2012-11-10 17:46:39  host: nat18.merinet.pl

    Ja dostałem smsa z zaproszeniem, odesłałem "Tak", drugie doładowanie za 150zł bez problemu podwoili. Wszystko super, tak jak przy podwojeniach w Erze. Niestety po około miesiącu wygasła mi ważność konta. Podwojenie oczywiście przepada. A ja mam nieważne konto a na nim 200zł. Taka "promocja" to wspaniały sposób, żeby stracić klienta. Byłem w Erze ponad 6 lat. T- mobile szybko się uwinęło. Gratuluję.

Dodaj swoją opinię