Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości T-Mobile podwaja doładowania... dla wybranych

T-Mobile podwaja doładowania... dla wybranych

orson_dzi 5 Grudnia 2017 09:25

2 9

t mobile logo

W T-Mobile trwa mikołajkowa promocja doładowań, ale nie każdy może z niej korzystać. Wybrane osoby dostały SMS-a z zaproszeniem.

Tylko osoby, które otrzymały SMS-a z informacją oraz korzystają z taryfy - Frii, Happy, Nowy Tak Tak, Tak Tak Hot lub Hot, blueconnect starter oraz Internet na kartę blueconnect, mogą otrzymać w prezencie podwójne doładowanie.




Jeśli użytkownik dwukrotnie doładuje konto w podanym w wiadomości terminie, to wartość drugiego doładowania (od 5 do 150 zł) jest podwajana i wpływa na konto w postacie Złotówek od operatora. Bonus można wykorzystać na połączenia głosowe i SMS-y w kraju oraz I strefie roamingowej.

Zobacz: Regulamin promocji

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: t-mobile | promocja doładowań

w sumie: 58
  • -2

    40.  2017-12-05 13:38:06

    Możesz je zdobyć za Zgody Marketingowe.

  • 1

    41. ~gość  2017-12-05 13:41:12  host: public-gprs210173.centertel.pl

    Słowo klucz w T-mobile: "Dla wybranych" - i wszzystko jasne cały obraz denności marketingu tej sieci zaklęty w dwóch słowach i codziennej ich polityce niedziałających kodów, burdelu w regulaminach, burdelu na stronie internetowej. Największy T-burdel od czasów Ery.

  • 0

    42.  2017-12-05 13:43:04

    w porownaniu do ostatnich zenujacych promocji w innych sieciach to ta wcale nie jest taka zla , masz doładowanie a nie jakies nerki czy inne dziadostwa

  • -1

    43.  2017-12-05 14:39:03

    Plus na Mikołajki: http://tlp.is/foh

  • 0

    44. ~M  2017-12-05 14:39:52  host: public-gprs379592.centertel.pl

    Mam kartę TM z sentymentu do prefiksu602, także doładuje ze względu na rwk 3zł/m-c.

  • 0

    45. ~  2017-12-05 14:51:17  host: 185-153-35-214.dynamic.telkab.pl

    Też mam 602 z sentymentu, ale nie jestem aż tak sentymentalny, żeby tkwić w T-Mob.
    Przeniosłem do #Freemium i mam spokój, a że numer jest rzeczywiście sentymentalny i zna oraz używa go ledwie kilka osób, to darmówka od dziewicy mi na nim styka w zupełności.

  • 1

    46. ~pabloki  2017-12-05 15:34:44  host: user-5-173-108-36.play-internet.pl

    czyli tradycji stało sie za dość.

  • 1

    47. ~Psikuta  2017-12-05 15:56:40  host: a22-08-02.opera-mini.net

    @40 mi nie o takie krętacze RWK chodzi czy też płatne.
    Mi chodzi chłopcze o taryfe "Tmobile na karte RWK", taką jak ma play czy virgin

  • 0

    48. ~Jaro  2017-12-05 16:26:16  host: ip-5-172-255-7.free.aero2.net.pl

    @38 Nawet nie od xix w. tylko od czasow rozbiorów 1772 rok. Od tamtej pory rządzi nami ulica i zagranica ale to już inna opowieść.

  • 0

    49.  2017-12-05 16:36:29

    @47 z całym szacunkiem ale "chłopca" znajdź sobie szanowny Kolego wsród rówieśników, bo mi już dawno 30tka mineła

  • -1

    50. ~Skradziono mi nick  2017-12-05 16:49:01  host: cnq225.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tylko dla wybranych tzw grzecznych użytkowników:-D

  • 0

    51. ~Psikuta  2017-12-05 17:26:43  host: a22-03-02.opera-mini.net

    @49. No to sorry, ale i tak jestem o pokolenie wyżej. Pozdro

  • 0

    52.  2017-12-05 17:30:17

    Nie tylko dla grzecznych ta promocja, bo ja mając 7 numerów(w tym 4 z "Masz złotówkę-masz nolimit na wszystko i do wszystkich") w T/Heyah mam u nich mega wielką historię skarg,reklamacji itp. dzięki, którym to wyciskam ich jak cytrynę z rekompensat, zwrotów,przedłużeń konta, podwójnych doładowań dla lojalnych czy doładowań z +20% z konta w TMUB. To zaśpozwoliło mi zrobić sobie z "Masz złotówkę..." istnego Perpettum Mobile, które nic mnie nie kosztuje, a jeszcze pozwala powiększać konta tych numerów.

  • 0

    53.  2017-12-05 17:32:10

    @51 urazy nie trzymam ale reaguję stanowczo na "gimbusiarskie" odzywki/zaczepki, bo się szczeniarnia rozwydżyła-również pozdrawiam.

  • 0

    54. ~@d  2017-12-05 17:48:41  host: ptcnat.t-mobile.pl

    @52 typowy januszek z 5cioma złotymi w portfelu i wymaganiami pod sufit.

  • 0

    55. ~  2017-12-05 17:52:30  host: user-94-254-177-21.play-internet.pl

    Lepszy sort dostanie zaproszenie więc będzie mógł skorzystać. Czyżby żądający odszkodowań wojennych karakan dorabiał sobie u niemców?

  • 0

    56.  2017-12-05 18:33:10

    @54 nie nazwałbym siebie januszkiem(co do zawartości mojego portfela to się mocno przeliczyłeś-mam niecały 1zł. w gotówce, bo sporadycznie jej używam) skoro wymagam TYLKO tego za co płacę-ale w przypadku kiedy operator/bank itp. nie jest w stanie prawidłowo świadczyć opłaconych usług nie dam się rąbać na kasę jak większość "nie januszy". Jestem po prostu pełni świadom swoich praw i obowiązków operatora wynikających z obowiązujących obie strony umów(regulaminów i innych dokumentów określających co i za ile kupuję). Nie zabraniam również innym "Nie januszom" dawać się rąbać na kasie-Wasza kasa nie mnie liczyć co z nią zrobicie. Ja jednak swoje zawsze wywalczę, bo szanuję swoje pieniądze, które sam zarabiam, a nie dostaję od mamy jak większość "nie januszy".

  • 0

    57.  2017-12-05 18:43:29

    @54 Kończąc wypowiedź dodam, że nie mam wymagań pod sufit jak to określiłeś ale nie jestem typem człowieka chodzącego ze spuszczoną głową z bezsilności wobec operatora/banku czy innego organu, któremu płacę. Wymagam jedynie równoprawnego traktowania jako klienta i jedynie realizacji w pełni warunków oferty/umowy, a jesli ktoś tam gdzieś "daje ciała" to wymagam naprawienia błędów. Jestem klientem z prawidłowym podejściem do praw i obowiązków-jeśli ja zawalę płacę za to(np. gdybym nie opłacił rachunku w terminie druga strona bez mrugnięcia okiem naliczy odsetki, opłatę za monit, a w dalszej perspektywie uruchomi procedury windykacyjne), a jeśli oni(Bank, operator itp) zawalą to robię dokładnie to samo tylko żądam od nich tego samego. Oczywiście jesli ktoś woli cichutko przyjmować "razy" od jakiejś firmy i sam boi się sprzeciwić nieprawidłowościom jego wolna wola.

  • 0

    58. ~oraz mni  2017-12-06 07:48:19  host: user-94-254-240-12.play-internet.pl

    Tez sie styka m z dziewicom bo mam freemnium. Czyli ucieklem tez od tm

  • 0

    59. ~DA  2017-12-09 21:28:15  host: 171.25.230.1

    TO CICHE OSZUSTWO. DOŁADOWANIE WAŻNE TYLKO PRZEZ MIESIĄC, O CZYM W SMSACH NIE MA ANI SŁOWA

Dodaj swoją opinię