Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości T-Mobile ogranicza liczbę menadżerów

T-Mobile ogranicza liczbę menadżerów

WitekT 24 Czerwca 2013 11:36

11 6

T-Mobile upraszcza strukturę menadżerską w firmie. Zmniejszy ilość poziomów dyrektorskich, o kilkanaście etatów dyrektorskich. Cel to usprawnienie i redukcja kosztów. Zmiany wejdą w życie od 1. lipca.

Według informacji Media&Marketing Polska, z dotychczasowej trzypoziomowej struktury zostanie zlikwidowany jeden szczebel stanowisk dyrektorskich. Ma to usprawnić funkcjonowanie i przynieść oszczędności.




Zmiany w strukturze organizacyjnej T-Mobile Polska polegają na jej ujednoliceniu poprzez wprowadzenie jednego poziomu stanowisk menedżerskich wyższego szczebla oraz zwiększeniu kompetencji decyzyjnej kadry menedżerskiej średniego szczebla - tak skomentowało zmiany biuro prasowe operatora.

Źródło tekstu: Media&Marketing Polska, wł     

Dodaj do:

Tagi: t-mobile

w sumie: 61
  • 0

    45. ~  2013-06-24 21:34:09  host: 188-165-23-83.ovh.net

    @44 A skad wiesz jak dziala Play jak sie jezdzi po Polsce? Przeciez jakbys mial wybierac operatora to bys bral kogos W3. Jakbys tez jezdzil duzo po Polsce to bys wiedzial jakie dziury w zasiegu sa na trasach i niewazne z jakiego operatora korzystasz. Bedac w Play mozesz sobie ustawic na sztywno np. zasieg Plusa. Ja jezdze duzo po Polsce i nie bedziesz mi wciskal kitu. Mam sluzbowy w Plusie, a prywatne w Orange i Playu. Jakos nie zauwazylem zadnych problemow uzytkowujac numer w Play. Widac jestes takim tylko hejterem Playa.

  • -2

    46. ~donpedro  2013-06-24 21:44:51  host: 89-78-81-72.dynamic.chello.pl

    HD Voice? Nawet mnie nie rozśmieszajcie, to działa na pewno tylko wtedy kiedy telefony obydwu rozmówców są kupione w sieci T-Mobile (zbrandowane). Znam przypadek kilku telefonów ze "zwykłym" oprogramowaniem (ale przeznaczonym na Polskę), które "teoretycznie" wg producentów posiadają HD Voice a jest ono w nich wyłączone. Tak więc ta usługa jest niszowa i działa tylko w niektórych przypadkach.

  • 0

    47. ~  2013-06-24 21:55:12  host: 188-165-23-83.ovh.net

    a odnosnie samego t-mobile to prepaid pograzy te siec, ludzie 4 groszy dobrze zapamietaja, a prepaid jest z abonamentem powiazany. masz w rodzinie duzo prepaidowcow w jednej sieci to duze szanse ze abonament wezmie sie w tej sieci. niech te madre glowy z t-mobile zlikwiduja te 4 grosze.

  • -1

    48. ~  2013-06-24 22:13:11  host: 89-71-52-196.dynamic.chello.pl

    @45 A ty fanbojem Play. Co innego siedzenie w miejscu a co innego poruszanie się z miejsca na miejsce i rozmowa telefoniczna. Wtedy Play to masakra. Mam służbowy w Plusie i miałem na kartę prywatny w Play. Play to lipa na trasie.

  • 0

    49.  2013-06-24 22:19:21

    48: Też fruwałem z Playem po kraju i problemów nie było.

  • 2

    50. ~  2013-06-24 22:23:19  host: z50-02.opera-mini.net

    Czytam te komentarze i nie wiem o co chodzi. Czy wam opy placa za pisanie tych bredni czy to jest jakas ustawka telekomunikacyjnych kiboli?

  • 1

    51. ~p.inf  2013-06-24 22:35:24  host: 46.205.73.106.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Tęsknie za czasami, kiedy nie płaciło się userom, za kreowanie opinii na temat danego operatora, firmy, suboperatora, etc. Kiedy opinie były rzeczowe i na temat, teraz z tych wszystkich opinii dowiaduje się o 4gr, kiepskim zasięgu Play, a nie o tym, że T zdecydowała się ciąć koszty w managemencie, a nie wśród pracowników od "czarnej roboty". 100 razy wybiorę T, niż Playa, Orange czy Plusa, ze względu na traktowanie pracowników i co w rezultacie ma przełożenie na traktowanie mnie jako Klienta. Pozdrawiam Reklamopolis

  • 0

    52. ~  2013-06-24 23:15:59  host: 89-71-52-196.dynamic.chello.pl

    @49 Jeżeli stoisz w miejscu i jesteś w roamingu nie ma problemów w Play. Natomiast jak jedziesz autem czyli przemieszczasz się jest masakra. Zrywa połączenia, sieć zajęta itd. Więc nie pisz głupot. Bo to świadczy że kłamiesz i to jeszcze z premedytacją. A fruwać po Polsce to chyba fruwałeś ale kursorem po mapie google.

  • 0

    53.  2013-06-25 01:02:37

    52: Widzisz często używałem telefonu w podróżach, w drodze czy to w pociągu czy samochodzie. Więc nie pisz jakbyś cokolwiek o mnie wiedział i pozjadał wszystkie rozumy misiu. Takie teksty możesz wsadzić sobie w buty - będziesz wyższy :).

  • 1

    54. ~  2013-06-25 01:15:57  host: 89-71-52-196.dynamic.chello.pl

    Słuchaj, na pewno jestem wyższy bo nie wchodzę jak Ty po drabinie na dywan. Co Ty za kity wciskasz? Oszukujesz siebie czy takie ściemy w salonie Play sprzedajesz. Plus i Orange nie trasach gubią zasięg to skąd Play ma mieć zasięg? Z teleskopu Hubble'a ciągnie ? Miałem Play bo zastanawiałem się nad przejściem i właśnie problemy na trasie pomimo roamingu dwóch dużych sieci pozwoliły mi zmienić zdanie. To w miastach nawet na roamingu Play ma problem a co dopiero trasa. I nie pisałem o Tobie tylko o sieci. Ale widać, że co możesz wiedzieć o zasięgu jak masz problem nawet z czytaniem.

  • -1

    55.  2013-06-25 01:23:23

    Już ci napisałem gdzie możesz sobie wsadzić swoje frajerskie teksty trolu jaskiniowy. Jeżeli ktoś pisze że mu Play działa dobrze na roamingu w trasach to musi być pracownikiem... :). Połóż się już spać lepiej.

  • 0

    56. ~  2013-06-25 05:57:42  host: 195.26.22.215

    @43 no jak u kolegi takie rzeczy się zdazaja to masakra :D owszem jes mozliwosc podania danych w czasie rzeczywistym. Z zaznaczenim, ze IBOA tego nie poda. Jest nawet mozliwosc podania jaki w danym momencie masz transfer i ile zuzyles danych w obecnie trwajacej sesji. Nie wiesz to nie pisz bzdur.

  • 0

    58. ~  2013-06-25 07:17:13  host: 89-71-52-196.dynamic.chello.pl

    @55 Na pewno nie napiszę tego użytkownik. Chyba że taki że jest świadomy iż podpisał umowę na dwa lata a teraz żałuję a nie potrafi się przyznać do błędu. Skoro Ci tłumaczę jak krowie na rowie, że są miejsca na trasach gdzie nie ma ani Plusa ani Orange jednocześnie to skąd ma Play mieć zasięg? Skoro Ci piszę, że masz zasięg w telefonie a tak się do Ciebie nie idzie dodzwonić i dostajesz smsy, że ktoś próbował. Jak przeskakuję z nadajnika na nadajnik podczas rozmowy, bo nie ma takiej płynnej pracy jak na zasięgu macierzystym. A Ty dalej swoje. Przejechałeś może kilka głównych tras w życiu i gadasz za całą Polskę. Zjedź na mniejsze drogi a nie tylko krajowe. Do smsów na pewno Ci Play w trasie wystarczy ale nie do płynnej rozmowy, mimo roamingu. Już wolę Plusa czy Orange (obydwa miałem służbowe) i mieć dziury w zasięgu ale gdy już jest zasięg idzie gadać a nie zrywa co chwilę. W miastach Play nie wszędzie ma zasięg i na roamingu są zrywane rozmowy to jakim cudem na trasie jest lepiej. Dżisas...

  • -2

    59. ~z  2013-06-25 07:57:47  host: route-bonin.komster.pl

    T MOBILE I imperium Żaka muszą tnąc koszta , podnosić cen im nie wypada ponieważ będzie jeszcze większy odpływ klientów.

  • 0

    60. ~Liks  2013-06-25 10:11:12  host: 87-205-197-178.adsl.inetia.pl

    ~59 koszta kosztami, bardziej pewnie chodzi o usprawnienie procesów decyzyjnych, taki jest często cel podobnych cięć.

  • 0

    61. ~Praktyk  2013-06-25 12:42:23  host: actx78.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kolejne brednie naciągaczy z W3. jadąc samochodem ustawiam na sztywno roaming Plusa i jak mi się nudzi gadam za free z numerami w Play. Również odbieram telefony. NIE ZRYWA połączeń. Jeżeli będzie na automatycznym wybieraniu sieci wtedy na 100% zerwie. Trzeba umieć korzystać z telefonu, a nie pisać wypociny technicznych nieudaczników. Nikt nikomu nie broni być w W3, ale litości ile można słuchać o "kiepskim" zasięgu Play.

  • 0

    62. ~  2013-06-25 13:58:45  host: mail.cskmswia.pl

    -43 - U nas w firmie to samo. Przychodzą faktury za transfer z nieodliczonym pakietem. Co miesiąc reklamacje i nic. To chyba celowo robione.

  • 0

    63. ~xl  2013-06-25 14:08:26  host: 77-253-26-151.adsl.inetia.pl

    Sorki że nie na temat ale czy ktoś wie jaki kod w T Mobile aby nie płacić 0,80gr/min do Play ? Dziękuję

  • 0

    64. ~  2013-06-25 14:23:39  host: v42-08.opera-mini.net

    63- podam Ci najlepszy kod: ZMIEŃ OPERATORA! :-)

  • 0

    65. ~456  2013-06-30 16:12:19  host: public-gprs509635.centertel.pl

    @Norago. W moim mieście internet w zmodernizowanej sieci NetWorks! osiąga zawrotne 2 Mb/s.Na modemie HSPA DC+. Play choć ma tylko HSPA+ osiąga 7,3 Mb/s.Wyluzuj.

Dodaj swoją opinię