Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości T-Mobile ofiaruje iPhone'y 7 swoim najwierniejszym klientom

T-Mobile ofiaruje iPhone'y 7 swoim najwierniejszym klientom

LuiN 19 Września 2016 16:38

10 4

T-Mobile Polska chce podziękować tym, którzy są z firmą nieprzerwanie od początku. W dniu polskiej premiery nowego iPhone'a (23 września), każdy z klientów, który podpisał umowę z operatorem dokładnie 16 września 1996 roku otrzyma najnowszego iPhone'a 7.



Telefony będą przekazywane najwierniejszym klientom od 23 września, w dogodnym dla nich terminie. Jak usłyszeliśmy na ostatniej konferencji T-Mobile, sprawa dotyczy 53 osób.


W chwili premiery Era działała jedynie w Warszawie oraz Poznaniu i miała jeden sklep firmowy.




Źródło tekstu: T-Mobile, wł     

Dodaj do:

Tagi: iphone 7 | t-mobile

w sumie: 79
  • 2

    61. ~Marek  2016-09-20 04:07:24  host: n24-01-10.opera-mini.net

    Każde docenienie wierności klienta jest dobre. Tyle, że wolę to w wersji nju- na bieżąco profit za staż, czyli rosnący pakiet internetu.

  • -1

    62. ~  2016-09-20 08:15:19  host: 89-69-208-98.dynamic.chello.pl

    @57 Dla jakich 16 mln? Co najwyżej dla 14. Dla nich za darmo to i ocet słodki

  • 0

    63. ~ja  2016-09-20 08:33:19  host: apn-5-60-210-255.dynamic.gprs.plus.pl

    Tak długich abonentów na pewno jest nie wielu

  • 0

    64. ~  2016-09-20 08:48:04  host: apn-95-40-229-46.dynamic.gprs.plus.pl

    Pewnie się ucieszą z takiego prezentu. Zapewne są to osoby niezorientowane w ofertach więc zaskoczenie miłe będzie tym większe.
    T-Mobile ma czasem dobre wrzuty ofertowe jak np. w lipcu w abo na 12m-cy P9 Lite za 199zł ale przeważnie ich oferta odstaje cenowo. Obecnie mam w T-Mobile i Plusie abonamenty i przewagi T-Mobile nie dostrzegam. Zasięg LTE Plusa poza miastami jest zdecydowanie lepszy niż T-Mobile. Ceny obecnych ofert z telefonem zdecydowanie korzystniejsze w Plusie.

  • 0

    65. ~Gollum  2016-09-20 08:57:06  host: hq.npn.com.pl

    A może nie uszczęśliwiać na siłę iphonami tylko dać wybór - dowolny telefon z oferty w prezencie.

  • 1

    66.  2016-09-20 09:07:27

    Przede wszystkim kto zawarł umowę pierwszego dnia działalności - 16.09.1996? Ludzie bogaci i firmy. Ilu z nich zostało klientami do dziś? Robiąc tę promocję dobrze policzyli ile tych iPhonów muszą oddać.

  • 0

    67.  2016-09-20 09:10:16

    Czy wy nawet czytać nie potraficie ? Jest nadal 53 takich abonentów .....

  • -1

    68.  2016-09-20 09:27:09

    48 - zupełnie mnie to nie obchodzi... Bo w przeciwieństwie do mnie, który zawsze zalogowany pod tym samym nickiem piszę, Ty nie jesteś kimś kogo mógłbym zapamiętać w tym serwisie ;-)

  • 1

    69. ~Ciekawski  2016-09-20 09:35:32  host: 188.146.133.160.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Ciekawe, czy to nie jest tak, że dostaną sami swoi, 53 użytkowników/pracowników, którzy kupili wtedy i nadal mają bo pracują w firmie;-) wymyślili sobie bonus;-)

  • 1

    70. ~kolki  2016-09-20 10:08:13  host: 89-68-221-147.dynamic.chello.pl

    Ciekawe ile Heyah ma wiernych klientow.Bo T-mobile ma 53 osoby tylko. Pewno pracownicy tej sieci

  • 1

    71. ~  2016-09-20 10:36:45  host: 5.254.65.21

    Niemiecki T-Mobile powinien dawać najnowsze krügery & matze, a nie amerykańskie iphone'y!

  • 0

    72.  2016-09-20 10:44:11

    Po co pracownicy mając służbowe darmowe telefony mieliby kupować pierwszego dnia telefon za minimum kilka stów , płacić opłatę aktywacyjną zdaje się 500 PLN i korzystać z najtańszej taryfy Biała za 50 PLN bez żadnych darmowych minut ?
    http://tlp.is/b6r

  • 0

    73.  2016-09-20 10:57:48

    @72: Dzięki na PDF, miło powspominać pierwszą użytkowwaną taryfę abonamentową. Fajnie rozpisane są rabaty dla stałych klientów i posiadaczy większych ilości kart SIM - prosto i przejrzyście. Teraz jest dno, bo większości ludków firma wciska abonament z cennika a tylko nieliczni potrafią sobie wywalczyć coś więcej za mniej w SUK :/ Nie żeby to była wina tylko operatora (i nie tylko T) - są barany to trzeba je strzyc :D

  • 0

    74. ~janko  2016-09-20 11:02:39  host: ip-5-172-255-145.free.aero2.net.pl

    Kiedys bylo przejrzyscie i napisane prostym jezykiem.A teraz to co T-mobile wyprawia to az zal.Wciskaja i strzyza baranki.

  • 0

    75.  2016-09-20 11:29:57

    71 - a to czemu?

  • 0

    76. ~  2016-09-20 13:49:08  host: 178.183.113.170.umts.static.t-mobile.pl

    Ale lipa :P Niestety jestem od 1998 rokuz nimi :D Szlak :P

  • 0

    77. ~Maria  2016-09-20 19:23:31  host: v054036.ppp.asahi-net.or.jp

    omg, ale czadowo. Mam TMobile juz ladnych pare lat, byloby milo :)
    W razie czego - zglaszam sie! Maria T. ;)

  • 0

    78. ~Maria  2016-09-20 19:23:34  host: v054036.ppp.asahi-net.or.jp

    omg, ale czadowo. Mam TMobile juz ladnych pare lat, byloby milo :)
    W razie czego - zglaszam sie! Maria T. ;)

  • 0

    79. ~tutmozisa  2016-09-26 15:58:15  host: proxy2.pzu.pl

    ja w erze miałam pierwszą umowę już w 2006 roku... ale pewnie dla nich to też nie umowa bo mix, miałam tez telefon na karte, stricte abo mam od 2010r ale to tez pewnie dla nich nic haha nie znaczy

  • 0

    80. ~tomek  2016-09-26 20:45:01  host: ecw62.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @72 również dzięki za wklejkę. To były czasy - abonament bez darmowych minut, minuta kosztowała 2-3zł, sms 60gr, nawet za identyfikację numeru osoby dzwoniącej płaciło się 3 zł.

Dodaj swoją opinię