Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości T-Mobile: oferta Mig Jump! dla osób niesłyszących

T-Mobile: oferta Mig Jump! dla osób niesłyszących

sirmark 23 Czerwca 2015 14:58

8 0

T-Mobile we współpracy z Migam.org, działając na rzecz zbliżenia światów osób niesłyszących oraz słyszących, wprowadza dedykowaną ofertę Mig Jump!



W ramach dedykowanej oferty internetu mobilnego T-Mobile oferuje 25 GB miesięcznego pakietu danych do wykorzystania, co pozwoli osobom niesłyszącym swobodnie korzystać z komunikatorów internetowych oraz aplikacji do wideorozmów bez płacenia za niewykorzystane minuty. W abonamencie wliczony jest także pakiet 500 SMS-ów wymiennych na 125 MMS-ów.




Oferowane w taryfie tablety i telefony z LTE 4G i kamerami umieszczonymi z przodu (dostępne od 9 zł), zostały wybrane specjalnie pod kątem osób niesłyszących. Abonament w nowej taryfie wynosi 79,99 zł miesięcznie (dla klientów T-Mobile 69,99 zł) przy zobowiązaniu na 30 miesięcy.

Nazwa Mig Jump! jest wynikiem konkursu przeprowadzonego przez T-Mobile oraz Migam.org. wśród osób Głuchych. W Polsce jest ponad 470 tys. osób niesłyszących i 6 mln niedosłyszących.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: T-Mobile, wł     

Dodaj do:

Tagi: t-mobile | migam

w sumie: 33
  • 2

    14.  2015-06-23 17:12:03

    Wlo

    Wyznawca bożka plusa czegoś takiego nie pamięta? Osłabiasz cały portal:-)

    Był specjalny nr na który się dzwoniło i dyktowało treść i tam konsultanci wysyłali to w postaci SMS do odbiorcy. Coś w ten deseń.

  • 1

    15.  2015-06-23 17:13:13

    Dokształć się wlo

    http://tlp.is/6pe

  • 0

    16.  2015-06-23 17:24:53

    @Kryniczanin:
    Coś kojarzę, choć w Plusie nigdy nie byłem. Ale nie wiem czemu to osoba zdrowa nie mogła sama esa napisać i wysłać do niesłyszacej? Dzięki za info, chociaż wiem że nic nie wiem.

  • 1

    17.  2015-06-23 17:28:47

    dobrze że operatorzy zaczynają dostrzegać całkiem sporą grupę niepełnosprawnych klientów.

  • 0

    18.  2015-06-23 17:40:29

    @16

    W tamtych czasach komórka to był produkt luksusowy jeszcze. Wiele osób miało stacjonarny. Ty mówisz o sms? Jak nie można było wysyłać sms nawet z Ery do Idei :-)

  • 0

    19.  2015-06-23 17:41:47

    Zresztą do grudnia chyba 1999 prepaidy nie potrafiły wysyłać sms

  • 0

    20.  2015-06-23 17:44:52

    @18
    No pewnie masz rację, ale poczekajmy na szczegóły. Słowo MIG w nazwie oferty skojarzyło mi się z alfabetem Morsea.

  • 0

    21. ~Przem  2015-06-23 17:54:55  host: esu195.neoplus.adsl.tpnet.pl

    10 lat temu widziałem niesłyszącego z Nokią n95 - rozmawial językiem migowym za pomocą wideorozmowy. Była to też ostatnia osoba którą widziałem publicznie używającą wideorozmów.

  • 0

    22. ~pamk22  2015-06-23 18:03:24  host: public-gprs515075.centertel.pl

    Ta nazwa ma podwójne dno. Oprócz troski o niesłyszących T-Mobile chce promować popularny od kilku lat zespół MIG znany z takich utworów jak "Miód Malina" czy "Wymarzona" ;)

  • 0

    23.  2015-06-23 18:04:38

    Kryniczanin - no popatrz... zabij, nie pamiętam ;-)
    12 - Ciebie chyba nie muszę, chociaż nie jestem pewien... ale takiego 2 czy 4 - już raczej. Ile transferu potrzeba na minutę rozmowy przez wideokomunikator?

  • 0

    24.  2015-06-23 18:27:07

    Było na pewno. Kupowałem pismo Twoja Komórka i tam to reklamowali.

  • 0

    25. ~  2015-06-23 20:46:38  host: user-46-113-191-205.play-internet.pl

    @23, kiedyś jak sprawdzałem wychodziło 70MB na minutę wideo rozmowy przez Skype :)
    Było to kilka lat temu, także warto byłoby to sprawdzić dzisiaj :)

  • 0

    26.  2015-06-23 20:55:26

    25 - 70 MB? Jesteś pewien?

  • 0

    27.  2015-06-23 23:21:16

    Oj co za promocja!!! Naciąganie choć prawda dobry sposób na komunikowanie się ostatnio widziałem gościa który właśnie migał przez telefon i druga osoba w telefonie. Nie wiem czy to była wideo rozmowa czy komunikator. Naciąganie to ta cena i okres umowy!!!

  • 0

    28. ~Piotrek  2015-06-24 09:43:53  host: 188.146.80.23.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Czekam na telewizory dla niewidomych - z audiodeskrypcją oglądanej audycji. Ale to pewnie jeszcze kilkanaście lat zanim powstaną odpowiednie narzędzia wykorzystujące algorytmy rozpoznawania scen obrazów sprzężone z jakimś syntezatorem mowy który przeczyta co dzieje się na ekranie bez ingerencji nadawcy. Co do oferty T - szału nie robi ale może ludzie niesłyszący tego właśnie potrzebowali.

  • 0

    29.  2015-06-24 10:20:31

    Myślałem, że jeśli przygotowują ofertę dla niepełnosprawnych to nie będą tak zdzierać...

  • 0

    30. ~  2015-06-24 12:37:01  host: 212.160.172.85

    @26, po 35MB na odbiór i wysyłkę danycj

  • 0

    31.  2015-06-24 12:49:36

    30 - a to jak to się ma do zalecanej prędkości 1,5 Mb/s? Dla rozmowy wideo w jakości HD, bo w zwykłej jakości to ok. 0,5 Mb/s.

  • 0

    32. ~Pablo_79  2015-06-24 12:56:01  host: 178.183.130.53.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    Proponuje zrobić to samo dla niedowidzących ale abonament 129zł, przecież nie będą widzieć :-)

  • 0

    33. ~  2015-06-24 15:01:31  host: 212.160.172.85

    @31, mówię, było to dawno temu na telefonie SGS2.

Dodaj swoją opinię